|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gubitak voljene osobe
13.6.2013 8:24:42   
evanoi
danas sam još malo pod dojmom... ad sam se isplakala pa je mrvicu lakše...mama nas je napustila prije 6 mjeseci. nije izdržala borbu s fucking jeb.rakom. ali bila je hrabra i borila se do zadnjeg... fali mi sve više... mislila sam da će se bol postupno smanjivati, ali prevarila sam se... voljela bih kad bi mogla doći barem na sat-dva da joj ispričamo što je novoga, da vidi svog unučića noicu, tako sam tužna što ga nikad nije upoznala...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gubitak voljene osobe
13.6.2013 8:55:01   
danery
user posted image user posted image žao mi je zbog tvog gubitka....
ali vjeruj da tvoja mama odozgora rado virne da vidi kako ste i da se veseli vašem noi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gubitak voljene osobe
13.6.2013 8:59:13   
evanoi
hvala, danery user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gubitak voljene osobe
13.6.2013 9:06:58   
BUMBI
Jako mi je žaouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gubitak voljene osobe
13.6.2013 9:07:37   
Sonyhka
Evanoi, nažalost s vremenom neće postati ništa lakše... Ja sam mamu izgubila prije 13 godina (isto fucking rak user posted image ), i niša mi nije lakše. Još mi je teže jer nije mi upoznala muža, bila na mojim važnim događajima, nije upoznala mog sina niti me naučila stvarima koje kao buduća majka moram od nje čuti... user posted image
Ali uvijek se nekako tješim činjenicom, možda i nerealnom, da je tu, da me bodri, da čuva moje dijete. Janu stalno pričam kako ima baku anđela koji ju čuva i redovito s njim posjećujem grob i tamo s njom "pričam", i to su sitnice koje mi nekako olakšavaju...
Drži se, ne dopusti da potoneš, i samo puno ju spominji i misli na nju, ne dopusti da ako je nema bude zaboravljena, i tebi će biti puno puno lakše... user posted image

_____________________________

~ Jan ~ 05.09.2011. ~

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gubitak voljene osobe
13.6.2013 9:13:58   
evanoi
hvala, bumbi, havala sonyhka.
joj, sonyhka, tebi ni muža nije stigla upoznati, baš mi je žao user posted image
baš fucking rak user posted image kao da nema dovoljno nesreća na svijetu pa još i to...
ja stalno noici spominjem baku... tako da ju upzna makar preko priča... to me naučilo da moramo živjeti punim plućima i da zaista ništa nije važno, samo zdravlje. ako imaš zdravlje, možeš sve; i ponovno naći posao, i pomirit se s nekim, i započet novu stranicu u životu, ma sve...

(Odgovor članu Sonyhka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gubitak voljene osobe
13.6.2013 23:17:35   
uspavana
žao mi je :(
a baš kao što kažeš, čovjek misli da će s vremenom biti lakše, al neke osobe koje imaju posebno mjesto u našim srcima je teško zaboraviti i "preboljeti"...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gubitak voljene osobe
21.3.2015 22:08:08   
BRANKA59
user posted image Danas se s tugom sjećam svog oca koji je umro na današnji dan prije devet godina...

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gubitak voljene osobe
31.3.2015 22:51:51   
Džeje
evanoi jako mi je žao zbog tvog gubitka a i ostalih kojima se desila takva nesreća,ja sam toliko osjetljiava da ne znam kako ću preživjeti gubitak voljenih kad za to dođe vrijeme.
Drži te se budite jake...

(Odgovor članu BRANKA59)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gubitak voljene osobe
17.3.2023 2:43:54   
tomeo42
Mislim da je razgovor najbolji način kako što lakše preboliti gubitak voljene osobe. Bilo da ste vi izgubili nekoga ili vaš prijatelj, razgovor uvijek pomaže, prisjećanje lijepih trenutaka provedenih s osobom koju ste izgubili, a ponekad je dovoljno i samo biti uz nekoga, posebno ako vam se čini da ne želi razgovarati.

Osim razgovora i podrške, mogu pomoći i digitalne osmrtnice, mjesto gdje trajno možete sačuvati uspomenu na vaše bliske osobe. Ipak, možda ni sve to ne bude dovoljno na početku jer znamo kako teški gubici mogu biti, ali ljudi moraju naučiti živjeti s tugom i gubitcima voljenih, stoga je važno da osoba zna da ćete uvijek biti tu za nju.

(Odgovor članu Džeje)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!