|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gdje živite u kućici ili u stanu!
25.9.2007 22:31:32   
bonbona
Drage moje RR pričalice,

zanima me kde živite i s kim?
Da li je to kuča ili stan, živite sami, s partenerom, djecom, roditeljima, svekrvom,itd...



< Poruku je uredio Renata RR -- 3.6.2008 23:30:43 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kde živite u kućici ili u stanu!
5.11.2007 22:08:04   
Lucky05
Živimo u kući sa suprugovim roditeljima i njegovom sestrom, kućanstvo dijelimo zajedno.

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kde živite u kućici ili u stanu!
6.11.2007 21:15:06   
klarinet
Živimo sa svekervom i šogorom u kući a oko Božića ćemo se preseliti u svoju kuću i živjeti u miru nakon ovoga pakla koji sad prolazimo ja i moj suprug.



IZVORNA PORUKA: bonbona

Drage moje RR pričalice,

zanima me kde živite i s kim?
Da li je to kuča ili stan, živite sami, s partenerom, djecom, roditeljima, svekrvom,itd...



(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kde živite u kućici ili u stanu!
31.12.2007 16:24:46   
martina1806
Lucky, zavidim ti. Mi živimo na katu kod muževih roditelja. Oni su u prizemlju, MM je sve ok a ja sam u paklu i polako luda

(Odgovor članu klarinet)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
3.6.2008 23:19:12   
DEA
u kući-imamo svoj stan u potkrovlju-svekići u prizemlju,šogići kat ispod nas..........user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 3.6.2008 23:31:03 >


_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu martina1806)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
4.6.2008 0:58:25   
tiha
mi zivimo u stanu...SAMI!user posted image

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
4.6.2008 8:47:21   
Ira_
U kući i svekar s nama!!!

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
4.6.2008 8:54:50   
Elena
Zivimo u stanu sa svekor i svekrvama,svako ima svoju sobu,pa uvek mogu na mir da odmorim glava u nasa soba.Ali ja se nadam da sto mpre imacemo vlastiti stan,to je reseno samo je pitanje kad.Biceuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
5.6.2008 12:43:50   
tina1602
živimo u unajmljenom stanu... nebi mogla biti sa svekromi svekrvom user posted image , a niti sa svojima...

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
5.6.2008 12:49:09   
Puli
u stanu od svekrveuser posted image
njoj kupili 27m2 a ona nama prepustila 50 m2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
5.6.2008 14:08:12   
ZVRK
ja sam trenutno u kući-stanu dok mi se šogi ne odseli.kuća je napravljena za jednu famiiju(dva kata) ali smo se dogovorili da oni žive na katu a mi na donjem-prizemlje.imamo glava vrata zajedno i SVAKO SvOJA.kada se odsele imam cijelu kuću za sebe(kroz dvije godine)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 14:53:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
5.6.2008 15:24:29   
Ruža
Mi imamo sreće, živimo sami u svojoj kući, koji polako sređujemo po svom guštu. Ima još dosta posla, ali nikud nam se ne žuri.user posted image

Ivkica jel gradite već nešto ili planirate kupiti?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 15:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
13.6.2008 19:35:08   
alea
suprug i ja živimo u istoj kući sa svekrvom i šogorom. nije idealno ali se svi jako dobro slažemo i puno si pomažemo.user posted image
ali lagala bih da ne kažem da sanjam svoju kućicu.... namjeravamo krenuti s gradnjom za godinu ili dvije. ja navijam za čim prije!!user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 11:15:06   
pcelica
suprug i ja zivimo u stanu ..iznajmljenom.. nazalost nije nase..ali kada zavrsim fax...podigne mi se placa odma dizemo kredit za gradnju kuce... nadam se da ce to biti vec sljedece godine...

iako polozaj stana nam je fantastican...zivimo u stanu na drugom katu u cakovcu nasuprot starog parka i dvorca..ma fantazijauser posted image

(Odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 11:40:39   
Dajana
Živim sa MM i djecom u svojoj kući već godinama. U početku braka smo živjeli u istoj kući sa svekrom i svekrvom, oni na katu mi u prizemlju, preživjela sam.
A onda smo si uredili kućicu koju je MM naslijedio i preselili se, e onda smo se preporodili i u potpunosti uživali, iako su njegovi pravili šou i dramili, ha al su preživjeli. A onda smo kupili veću kuću, uredili je, sad smo i kredu isplatili i valjda je kraj se toga tiče kraj, napokon.

(Odgovor članu pcelica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 11:45:55   
tonkica
Mi živimo u kući od MM-a na katu, njegovi su u prizemlju. Imamo odvojene ulaze i sve posebno (kuhinju, kupaonu) tako da se ako ne želimo, ne družimo. user posted image  I guramo nekako...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 11:48:55   
cokolada
Zivimo sami u stanu, a kat ispod nas moji roditelji.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 13:10:50   
MILLA
mi živimo u stanu,zajedno sa bakom od MM.Trebalo mi je vremena da se prilagodim,sada mi je puno lakše.Ona je jako dobra,brine se oko svega.Stvarno mogu biti zahvalna.Muž i ja radim,ona u to vrijema skuha,opere robu,čisti...prvo sam se osječala loše što ne sačeka da dođem sa posla da ja radim,ali ona kaže da je "njoj to sve". kada dođe bebač itekako če mi značiti da mi se pomogne .Pa samo da ti netko ispegla nešto a kamoli sve ovo.Ma svaka joj čast,prvu lovu koju dobijem šaljem je u toplice.user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 13:17:29   
mamara
mi hvala bogu živimo sami u kućiuser posted image user posted image !!!!

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 13:29:35   
MILLA
DA,SVAKAKO JE NAJBOLJE ŽIVJETI SAM.jA DOK SAM SE PRILAGODILA,POPUCALA SAM PO SVIM ŠAVOVIMA.a MA...NE ZNAM,NEKADA BI BILA NA KRUHU I VODI SAMO DA IMAM SVOJ KOMFOR.. A NEKADA SE MISLIM DA MI JE IPAK OVAKO DOBRO.sVAKAKO DA MI JE DRAGO DA SADA KADA FOĐEM KUČI RUČAK ME ČEKA NA STOLU ITD... ALI NEKADA BIH POZVALA NEKOG U GOSTE I NE MOGU I ONDA PUKNEM.sTAN JE IONAKO NAŠ,PA SMO MISLILI DA JE BOLJE BITI SA NJOM,NEKAKO FER JE.. NEKAKO NE BI MI BAŠ BILO UGODNO TAMO NEGDJE ČEKATI DA "ODE" PA DA SE MI SAD UVALIMO.i NE VJERUJEM DA BI MI U TOM STANU POSLIJE BILO UGODNO

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 13:34:34   
božica
Mi smo u kući  od njegovih staraca na katu smo mi- a oni su ispod-imamo  stan gore-svako sebi radi-kako tonkica veli ak oćemo družimo se ak nećemo ne družimo se i takouser posted image -



(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
16.6.2008 18:48:41   
ivana0015
kod mene kao i kod ruže...imamo svoju kuću i sami smo-hvala bogu-kuću isto polako sređujemo malo po malo,što ruža kaže ima još puno toga da se uredi ali polako i što je najbitnije u miru-kako si napravimo tako će nam biti...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: gdje živite u kućici ili u stanu!
10.7.2008 16:28:03   
njanja
mi smo solo u svom stanu 2 godine, otkako smo se oženili....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!