|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Visokorizicna trudnoca
21.10.2015 16:52:20   
mutilica
Iskustva i zbog cega je kod vas ta dijagnoza,kakav je bio porod,kako su se odnosili u bolnici prema vama zbog toga...i sve ostalo korisno napisite npr. kakve pretrage ste morali obaviti zbog toga user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Visokorizicna trudnoca
21.10.2015 20:19:57   
danery
zbog krvarenja u ranoj trudnoći su mi pisali rizičnu,mirovanje prva 3 mjeseca uz duphastone,kasnije pomalo šetnjice uz terapiju do 20 tt.,nikakav specijalan tretman na porodu...
jedino su uzv pregledi bili malo češći,svaka 2-3 tjedna,rađeni testovi probira,amniocenteza...
genska slika moja i mma...i to je to :)

< Poruku je uredio danery -- 21.10.2015 20:20:30 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Visokorizicna trudnoca
23.10.2015 10:01:54   
lidac0605
zadnje dvije trudnoće(4. i sad 5.) visokorizične zbog mojih kroničnih bolesti-hipotireoza i stanje preddijadetesa,otvaranje-u četvrtoj sa 29 tjedana,sad u ovoj sa 25,u četvrtoj strogo mirovanje od 29-37.tjedna uz normabel i magnezij,u 31.tjednu dobila injekcije za sazrijevanje bebinih pluća,rodila sa 39+2,za 3 sata od prvog truda..sad u ovoj strogo mirovanje od 25.tjedna uz Normabel i magnezij,relacija krevet-wc,sad smo ugazili u 28.tjedan,u pon kontrola u bolnici,možda i ostanak da dobijem opet te injekcije za pluća...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 23.10.2015 10:03:03 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Visokorizicna trudnoca
23.10.2015 11:12:23   
mutilica
Hvala zenice user posted image moja je visokorizicna valjda zbog spontanih.Dali ce tako ostati do kraja tj. kad prodemo 12 tjedan ako Bog da,to jos nemam pojma ali mi ta sama recenica zvuci zabrinjavajuce

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Visokorizicna trudnoca
5.11.2015 22:44:31   
sloboda11
Kod mene 2 trudnoca nakon 6 godina, spontani prije. Vode me pod komplikacije, ali nije nigdje navedeno visokorizicna. Zdrava sam, beba je ok, ali je bilo krvarenja, bolova, hematomi i opcenito prvih 5 mjeseci jako rizicno. Malo cesci uzv. Nista posebno.
Vazno je mirovanje. Onda terapija. No ja nisam odmarala bas.
Moj zakljucak je da ne mozes utjecati na ishod.
Ne znam kako bih to sad objasnila.
Mislim da je najvaznija intuicija.
Osjecas sama.
Iako se pitas hoce li trudnoca uspjeti, nekako osjecas...
Kad sam u 16 tjednu osjetila prvi pomak, znala sam da ce uspjeti.

Mislim da ti to ne utjece na porod, sve normalno.




< Poruku je uredio sloboda11 -- 5.11.2015 22:49:26 >

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!