|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR dijeta
7.1.2010 10:57:24   
Bebys
a jjjjjjjjjjjoooooooooooojjjjjjjjjjjnasla sam ovu temu jer me pati upravo KILE..naslagala sam ih jako puno od dvije godine unazad mislim bar 20 kila izgledam ko balon ...uzasno.a uopce nejedem puno...jednostavno idu gore ko da ih neko ljepi....kaze mm ma nemas jos 200 njemu to smijesno....MENI NIJEuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: RR dijeta
7.1.2010 22:25:25   
ELENA35

Moram vam ovo reći,ne znam dali bi se smijala ili plakala.Ja prekjučer u kupovini sa starijim sinom,kupovao si je neku garderobu novcima koje je dobio za rođendan,i sve super,lijepo se provodimo,ja ne mislim na hranu iako sam sinu obećala McDonalds (na koji je zaboravio na moju srećuuser posted image ) kad na izlasku iz dućana pita mene prodavačica " koliko vam  je ostalo do poroda?"??? Halooooooouser posted image pa ja sam rodila,kažem ja njoj....Mislim da se tad nije znalo kom je više neugodno,meni ili njojuser posted image .Evo,drugi dan sam na dijeti i visim na s.biciklu po sat vremena,jer kad god mi dođe da odustanem sjetim se nje...Eto poticajauser posted image .


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: RR dijeta
7.1.2010 22:28:40   
tikica_69
Doduse sad imam jedno 15 kila vise nego tada, no moram i ja prezentirati zakljucak mog starijeg djeteta prije jedno 10ak godina.
Lista on Playboy na terasi nase kuce na moru i drekne tako da ga je valjda cijela ulica cula - Mama, a zasto sve ove tete imaju vece sise od tebe user posted image
Ah kako se vremena mijenjaju.....sad se i one silikonke mogu posramiti user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: RR dijeta
7.1.2010 22:30:25   
natalijax
ja imam tri reda sisa kad sjednem,i kaj da pričam višeuser posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: RR dijeta
7.1.2010 22:32:11   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: natalijax

ja imam tri reda sisa kad sjednem,i kaj da pričam višeuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e nato, legendo


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: RR dijeta
7.1.2010 22:32:40   
natalijax
probaj sjest pa ceš vidjetuser posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: RR dijeta
7.1.2010 22:33:47   
tikica_69
Nisam u toj fazi trenutno, ali poznata mi je user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 157
   [Obrisani korisnik]
8.1.2010 9:06:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: RR dijeta
8.1.2010 10:04:44   
Bebys
a sto smo sve bogom obdarene...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: RR dijeta
17.4.2018 8:07:35   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: RR dijeta
17.4.2018 9:03:36   
tendere
Tablete za mršavljenje - HTTP://THERMACUTS.COM

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: RR dijeta
8.4.2024 15:24:28   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 162
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!