|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kašalj
24.3.2014 9:05:06   
ana85
Ah muči nas taj grozan kašalj. Bili smo kod pedice, ona nam je rekla samo puno tekučine i što više čistiti nos. Stalno iskašljava i ništa nam ne pomaže. Ali već sam stvarno zabrinuta jer kašalj traje više od mjesec dana, a pedica nam kaže da je ona takvo dijete koje će stalno kašljati. Probali smo sve žive sirupe,medove, fluimukan, mazali prsa eukalitusovom masti, cijelo vrijeme spava na uzdignutom krevetu i nije prestala kašljati. Jedino što još nisam probala je inhalator. Razmišljam dali da ga kupim, vidim da su prilično skupi, pa me zanima dali to stvarno pomaže da ne trošim novce bezveze ako nije korisno. Kakva su vaša iskustva sa inhalatorima?Jeli vama pomogao?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kašalj
24.3.2014 9:30:49   
holidayblues
Potpuno vas razumijem-i moja Marija stalno kašlje,laringitisi,ripanje...doktorica baš ne pomaže sa svojim antibioticima!Pokušali smo sa svim mogućim sirupima i prirodnim metodama.Ni sami ne znamo šta da radimo!Mariji je pomogla inhalacija kod doktorice,ali kratkotrajno.I sama se pitam dal bi češće inhaliranje i kupnja inhalatora pomogla.

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kašalj
24.3.2014 10:28:00   
mišica 666
cure a da napravite alergotest. možda su djeca alergična na nešto i zbog toga kašlju.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu holidayblues)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kašalj
24.3.2014 10:49:49   
andydea
Kupite lotus prah (54 kn u Bio&Bio)..Kuha se u 2,5 dl vode 5-10 min.pije se toplo..Moj obicno pije na spricu jer je mali i ne zeli..Nikad ni jedan umjetni sirup ni antibiotik nije pio..uvijek ga izljecim prirodom !.Znaci dnevno kroz dan da popije tih 2,5 dl.Onda nabavite ionsko srebro ( ultra ili normal)..na spricu i spricajte nos..vec drugi dan cete vidjeti cudo..nosic ce prestati curiti..Mozete mu uspricati i u grlo 3x dnevno.
Eukaliptus radiata za malu djecu odlico eteric.ulje..kapajte u vrucu vodu i prirodno inhalirajte dijete
Glavice luka prerezite po pola i stavite preko noci u blizini gdje dijete spava..takodjer prirodni sirup vam je i crna malo izdubljena rotkva i u nju stavite 1 zlicu meda da odstoji 12 h..neka to popije..naribani svjezi djumbir u caj sa limunom i medom..
Ako nista od ovoga ne pomaze moguce su alergije..ali ionsko srebro dokazano ublazuje i alergije..probajte si to sve nabaviti..spasit cete se !

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kašalj
24.3.2014 12:31:48   
Sunshine28
mi koristimo elektricni inhalator i nama pomaze....
bas zadnijih mjesec dana smo stalno nesto bolesni i ped. nam je rekla kada vec imamo taj inhalator da ju inhaliramo sa 3ml. fizioloske 2-4 puta dnevno, kada je kasalj jak u 3ml fizioloske ukapati i 10 kapi bisolex otopine....to i radimo...pomaze...
kupili smo jedan od jeftinijih, medicinska marka "rossmax", kostao oko 400 kuna...(imas ih po cijeni i do 1.500 kuna!) nismo znali koji bi pa nam je poznanica koja ima ljekranu rekla da uzmemo taj kao dobar omjer cijene i kvalitete...drugi su mozda ljepsi, manji ili prakticniji ali isto obave posao...



_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kašalj
24.3.2014 13:06:53   
MaTana
Ja bi za pocetak potrazila drugo misljenje. Po meni dijagnoza - eto ona je takvo dijete koje kaslje je neprihvatljiva!!!
Uzrok kaslju mora postojati, i naci se. Pa moze dobiti upalu pluca ili razvit kronicni bronhitis!
Od Andreinih prijedloga mi koristimo crnu rotkvu i odlicno pomaze!
Ali ponavljam, vodila bi je kod drugog pedijatra jer nemoze dijetw kasljati mjesec dana a da te dr tako skine sa k... tj. Dnevnog reda.

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kašalj
24.3.2014 13:24:05   
holidayblues
I ja mislim da treba tražiti uzrok kašlja,ali doktorice-bili smo kod dvije različite-ustanovile su da ima laringitis i da je dijete sklono infekcijama i da nema potrebe raditi pretrage!Tražila sam da provjerimo dali je možda alergična,no jedna je rekla da nema potrebe,druga nam je preporučila Fenistil kapi-"ako skužimo da je alergija".Ma nemam riječi-živimo u provinciji i doktori su nam katastrofa-moramo se sami snalaziti!Ne znam jel moguće odvesti dijete privatno na testiranje za alergije i uzeti možda bris grla i nosa!

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kašalj
24.3.2014 13:39:21   
MaTana
Ja bi poslala te dr u rodno mjesto. Nisam konfliktan tip ali kad je rijec o mojoj djeci grizem. Imam tu srecu da mi je pedica odlicna, ali da nije brzo bi je mjenjala... Alergotestovi se mogu raditi i privatno

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu holidayblues)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kašalj
25.3.2014 8:44:51   
mali andeo
evo na toj temi sam kao kod kuće ,nažalostuser posted image
odnekih 7 mj se borimo sa sakojakim kašljima..
prvo laringitis,pa bronhitis,pa kao alergijski kašalj na cvjetanje..
spočetka nam je uvijek davala antibiotik..
što mi se naravno nije sviđalo..pa nebre mi dijete piti antibiotik svakih mjesec dana čak i manje...
onda sno kupili inhaltor ,i kad počinje kašljucati odmah je počnem inhalirati,nekad s bisolexom,a nekad samo fiziološkom otopinom,
i od kad inhalira,,viš namse nije ni kašalj zakomplicirao..
tražila sam i bris grla i nosa...tu se pedica našla uvrijeđe a,zašto to uopće tražim,
nalazi su bili ok,fala Bogu..Mislim radi se o dijetetu..

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kašalj
25.3.2014 10:37:02   
chipa
Probaj sa sirupom od borovih iglica .... inače još malo pa će bit branje iglica pa možeš sama napraviti a dotle možda možeš natržnici kupiti domaći sirup ...kod nas u Rijeci sam vidjela a dal kod tebe ima neznam ... ako nisi probala probaj, meni je to jako pomoglo .... a za prvu pomoć što trenutno djeluje su kapi propolisa ... na žličicu šećera nakapati 10-tak kapi i ostaviti u ustima da se otapa ...

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kašalj
25.3.2014 20:01:08   
ana85
Puno hvala na savjetima. Mi smo u zg-u pa će probati na placu dal ima kakav sirup s borovim iglicama. malo ću se raspitati za ovo srebro, baš me zanima šta je to.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!