|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoc
8.2.2014 11:48:06   
Ivonamalab
Prvi puta sam na ovom forumu! Pa bi vas zamolila ako je netko imao slicnih iskustava da se javi. Trudna sam 6 tjedana bila sam na prvom ultrazvuku medjutim plod se nije vidio jos pa me je sad strah zasto se nije vidio:(
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoc
8.2.2014 11:54:26   
maja pčela
možda si prerano otišla,ovulacija bila kasnije pa se još ne vidi,kada si naručen opet??tako sam ja u drugoj trudnoći išla rano pa se ništa nije vidjelo,gin.me isplašio a kada sam došla za dva tj.srčeko kucalo user posted image !!!držim fige da sve bude ok a ti se pokušaj smiriti jer stres šteti bebici!!

_____________________________

moja tri anđela,moj život,moje sve <3 <3 <3

(Odgovor članu Ivonamalab)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoc
8.2.2014 11:58:06   
Ivonamalab
Ponovo sam narucena 07.03 ... Rekao je on meni kao da je vjerojatno jos mala trudnoca ali da isto tako moze bit da se beb nije razvilA...

(Odgovor članu maja pčela)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoc
8.2.2014 12:16:04   
folletto
draga ivonamalab , baš kao što ti je maja pčela rekla još je prerano. sigurna sam da imaš puno strahova, ali moraš se opustiti i pričekati, sigurna sam da je sve uredu.
jesi vadila betu?

(Odgovor članu Ivonamalab)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoc
8.2.2014 13:49:54   
Ivonamalab
Sad mi je opet lakse :) ... Vidit cemo sta ce bit na sljedecem pregledu puno vam hvala:-*

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoc
8.2.2014 16:34:49   
mišica 666
ja te ne želim plašiti ali meni je bilo tako i bila je vanmaternična trudnoća. po meni je tvoj doktor totalno neozbiljan kad te naručio ponovno na pregled za mjesec dana. trebala bi vaditi betu i viditi kako se uduplava a ne prepustiti stvari slućaju. moj ti je savjet da odeš još jednom ginekologu jer sa 6 tj. bi se trebala bar viditi gastacijska vrećica a otkucaji mogu i tjedan dva kasnije.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Ivonamalab)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoc
8.2.2014 17:09:08   
Sunshine28
ja se slazem sa misicom, ja sam bila trudna 7 tjedana i nije se nista vidilo i hitno sam isla vaditi betu da se vidi jer trudnoca ok, i tek kada sam nakon 3 dana dosla sa nalazima bete koji su bili ok gin. je vidjela gestacijsku vrecicu...
tako da, obavezno odi po drugi misljenje kod privatnika i vaditi betu!!
do 7.3. je previse vremena, pogotovo ako nesto nije uredu...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoc
8.2.2014 17:12:59   
mišica 666
moj gin je odmah posumnjao na vanmaterničnu jer ona može biti jako zeznuta ako se ne prepozna na vrijeme. bolje puhat na ladno nego poslje lupat glavon od zid.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoc
10.2.2014 13:53:35   
Ivonamalab
Rekao je da je trudnoca u maternici i da me ne zeli prije barucit jer nije zdravo cesto vaginalne uz radit....

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoc
10.2.2014 14:34:33   
chipa
Oprosti al meni taj tvoj gin malo djeluje aljkavo... u obje moje trudnoce gin me gledala vaginalno svaki put..
do negdje 15 tt i vaginalni utz a nakon toga preko trbuha i nikad nikakvih problema.
Svasta moze bit uzrok al mozda bi bilo pametnije potrazit drugo misljenje.

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu Ivonamalab)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoc
10.2.2014 14:47:00   
Ivonamalab
Hvala svima na misljenjima potrazit cu misljenje drugog ginekologa i nadati se da je sve u redu

(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoc
10.2.2014 20:26:10   
mama3.put
ivonamalab imala sam jako sličnu situaciju tvojoj nedavno,možeš i naći negdje na forumu isto tako plod se nije vidio bila sam tek 5+3 kada mi je rađen uzv i vidjela se samo gestacijska vrećica s tek naznačenom žum. kesom ploda uopće nije bilo,ginekolog mi je rekao da dođem za 10-tak dana jer ranije nema smisla i stvarno nakon 10 dana jako dobro se vidio plod velik 1 cm,otkucaji srca su tu..
pričekaj nekoliko dana i odi privatniku ako možeš oni imaju dobre uzv i dosta rano se može sve vidjeti a ti ćeš biti mirna,sigurna sam da će biti sve u redu i da je beba tu negdje samo jako jako malena
čuvaj se i javi novosti user posted image

(Odgovor članu Ivonamalab)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoc
11.2.2014 13:33:59   
Ivonamalab
Hvala mama 3. Put dosta si me umirilA :):)user posted image

(Odgovor članu mama3.put)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!