|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kafic RR!
13.6.2013 15:15:50   
Marti83
dobar dan svimaaaauser posted image
Mi se uspavali danas,do 9...kavu nisam niti stigla popiti jer smo jurili na pregled kod doktora...


_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kafic RR!
18.6.2013 7:26:45   
mariola
Jutrooouser posted image
Kavicaaaa, buđenjeeeuser posted image
Ima koga?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kafic RR!
18.6.2013 7:34:48   
cuba
Ima, imauser posted image
Jutro draga, kako si, šta ima?
Kako klinci?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kafic RR!
18.6.2013 7:49:13   
mariola

Jutrić koka. Evo me prvi dan na godišnjem a dječica poranila. Kad radim jedva ih probudim a kad sam doma digli se sami u zoruuser posted image
Evo marendajemo pa moram u dućan.
Naručila sam neke zavjese za apartmane pa su nakon sto godina došle pa moram po njihuser posted image
Dječica super, pravi braco i seka, samo se maze, igraju, nekad L ruši Tonijeve građevine pa on poludi i najuri ju iz sobe i tako, zabavno uglavnomuser posted image
Kako tvoji dečki? Kako je R s bratom?
Već danima te želim nazvati pa nikako. Mi smo u tolikom poslu, i doma i na poslu tako da ne stignem ni frizeru, već misec dana nisam bilauser posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kafic RR!
18.6.2013 8:43:15   
sarah_zg
Jutro! Jel se kupate vi morske žene? Jesu gosti počeli stizati? Mariola, tebi sad slijedi pravi radno ljeto! Cuba, vidjela sam na proljetnim da ti je D super beba! Bas mi je drago. Ja preživljavam zg sparinu, fuj i bljak, ali sva sreća imam dvorište pa se da preživjeti!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kafic RR!
18.6.2013 10:13:25   
mariola
Sarah, ove godine će mi biti milina raditi. Imat ću puuuuno godišnjeg u firmi a doma se od ove godine bavimo samo obiteljskim gostima i isključivo sami punimo tako da će biti laganini i bez stresa user posted image
A ti još malo izguraj do kraja pa ćeš uživati sa svojom curicom user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kafic RR!
18.6.2013 10:36:26   
cuba
Mariola, jesi još tuuser posted image
Ja sam jutros nestala, išla spremiti R za vrtić prije nego ga svekar pokupi.
A onda se uhvatila malo po kući porediti, D se probudio, spremila nas pa smo otišli u đir, popili kavicu i prije vrućine se vratili kući. Evo frajer opet spava, ja pripremila sve za ručak i nalakirala noktiće pa imam lufta malo i za rruser posted image
I ja te se često sjetim i sve kao nazvat ću danas, sutra pa nikako. Dani mi uz njih dvojicu jednostavno lete. Vidim da si na godišnjem i uživašuser posted image user posted image a i da ćeš ga imati dosta tokom godine, odlično!! Znači malo ste se drugačije organizirali ovu sezonu što se tiče gostiju, ako vam je tako lakše onda superuser posted image

Tvoji klinci super kao i inačeuser posted image Meni je R isto jako dobro prihvatio D iako ga baš toliko i ne doživljava jer je ovaj mali pa ne može ništa s njim. Neki dan me pitao da zašto braco samo jede i spava, jede i spavauser posted image I da koliko još mog mlijeka treba pojesti da naraste velik kao onuser posted image ma umirem od smija na njegove izjave.
Ali mi je isto tako R u nekoj fazi, tvrdoglav, stalno ga opominjem, baš me iscrpiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kafic RR!
19.6.2013 7:29:39   
sarah_zg
Jutro! Jel pripeklo kod vas? Mene ubi ova zg sparina! Nastavi li se ovako do poroda, umrijeti cu!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kafic RR!
24.6.2013 7:58:24   
mariola
Jutrouser posted image
Jeste sve spavalice?
Ja već pola sata sama vrljam po rruser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kafic RR!
24.6.2013 8:01:32   
mariola
Cuba imala sam ovo proljeće tu fazu s Tonijem. Ajme meni. Kad navikneš na dobro dijete od početka poludiš kad uleti u tu neku ludu fazu. Često se sjetim jedne kave s Pepi. Toni joj je imao oko 3 a R dvi i rekla je da su joj bili super dok nisu narasli, hahha. Mali znatiželjnici.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!