|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brak i opomena
23.5.2013 11:41:57   
njanja
Renata, vezano za temu koju si zaključala i gdje si me opomenula.
Meni, s poštovanjem tebe, opomena ništa ne znači jer ne provodim vrijeme više ovdje pa da me i banirate, nije me briga...A ako želim, mogu otvoriti 100 novih nickova ako želim promicati svoje stavove.

Ovim putem i opomena tebi što si čekala skoro 48 sati da opomeneš Marijači koja je rekla da će ljudi skoro poželjeti ženiti se sa životinjama,citiram: "recimo još malo proširili i na užu rodbinu, ispod 4. koljena pa i na kućne ljubimce... a možda i na domaće i divlje životinje... ono - udajem se za pitona, on je tak dobar prema meni!"

Njenu osobnu situaciju komentirala sma isključivo zbog toga da dokažem i pokažem da se OBITELJ kao zajednica muškarca i žene NE PODRAZUMIJEVA samo kao takva. Da bi to bila ZAJEDNICA, tada treba postojati zajedništvo, poštovanje i partnerstvo, puno kompromisa, a ako je to sve postignuto, nije bitno d ali je to između dva muškarca, dvije žene i muškarca i žene. Upravo zato jer je ona JAVNO na ovom forumu godinama iznosila svoje bračne probleme i što smo svi posvjedočili što se tamo dešavalo (nadam se da je ovaj izraz DEŠAVALO u perfektu), ona zadnja koja može obezvrijeđivati homosekusalne zajednice.

I za kraj, promičem svoj stav da ću potpisati svaki referendum na kojem ću moći staviti svoj glas za homosekusalne obitelji i usvajanje djece iz domova od strane homoseksualnih parova (naravno ako se uvede kontrola i vještačenje koja ionako postoji i za heterosekusalne parove) jer ne smatram da mene homosekusalci ugrožavaju ako su pošteni i nelicemjerni kao neki heterosekusalni.

Njanja

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 11:46:42   
kanader
evo to sam upravo sada htio pitati...otkud da se na ovom forumu nekim ljudima tolerira svašta a neki čim malo promijene "ton "pisanja dobe opomenu ili se tema zaključava????tema nije bila niti puna tenzija niti je išla u svađalačkom tonu,za razliku od puno drugih tema u kojima su se prepucavanja vukla iz dana u dan

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 11:47:57   
modesty blaise
Bravo... potpisujem
i nadam se da te neće uskogrudno zatvoriti

pozdrav njanja user posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 23.5.2013 11:49:59 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 12:03:08   
anaxx
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Bravo... potpisujem
i nadam se da te neće uskogrudno zatvoriti

pozdrav njanja user posted image


još jedno bravo, potpisujem i ja, i dobro nam došla natrag...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 12:12:34   
modesty blaise
i nadodaču još ovo jer nisam stigla tamo prije zaključavanja...
Sramota je i žalosno kak neki ljudi i neke udruge koriste djecu bez odgovarajuće roditeljski skrbi i instituciju posvajanja isključivo kao argument u borbi protiv istospolnih zajednica, ne brinući zapravo samoj djeci.
Da je toliko energije, vremena i novaca utrošeno na promicanje posvajanja u Hrvatskoj, brigu za napuštenu, zanemarivanu ili napuštenu djecu, možda danas ne bismo niti imali djecu koja godinama čekaju na obitelj.





_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 13:32:47   
mišica 666
mogla bi se i ova tema zaključat isto. meni se čini da ovdje vlada ona Orwellova sve su životinje jednake a neke su jednakije od drugih.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 13:34:29   
seraphyme

IZVORNA PORUKA: mišica 666

mogla bi se i ova tema zaključat isto. meni se čini da ovdje vlada ona Orwellova sve su životinje jednake a neke su jednakije od drugih.

user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 17:38:27   
lilia
Ovdje izgleda i dalje vrijedi pravilo "pobijedi pa vladaj". Nažalost meni se čini da moderatori stoje na određenoj strani pa zaključavaju onda kada im se mišljenja od određenih ne sviđaju, nije ni čudo da ih je toliko otišlo s RR a baš nam je bilo lijepo...
I ja bih komentirala temu o referendumu ali nažalost zaključana je ali moje mišljenje se mnogima ne bi svidjelo pa stojim uz Njanju, Kanadera, Modesty, Mišicu i ostale. Kao i uvijekuser posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 18:38:23   
mamacita
Renata, moderatorica, cemu si tako selektivna? Zakljucala si moju temu, zato sto sam pozeljela malo kvalitetnog razgovora? Mogla si dati opomenu tamo gdje ide, a ne zakljucavati temu zbog individua. Ja nisam nikoga vrijedjala, ali isto tako ne zivim licemjernim zivotom, pa ne mogu u ime svoje vjere upirati prstom u sve druge koji ne rade isto kao i ja. Kako bi bilo da mi opet otkljucas temu?

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Brak i opomena
23.5.2013 19:27:37   
Renata RR
Prestanite me prozivati po forumu. Jedina naša greška je bila da smo prekasno dali opomenu mariachi. Ako imate neki problem sa mnom, javite mi se na mail ili na p.p., pa ću vam rado sve objasniti. Moje mišljenje o toj temi uopće nije važno, važno je da poštujete pravila foruma:

http://www.ringeraja.hr/forum/Pravila_kori%C5%A1tenja_foruma/m_24214/tm.htm


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!