|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
22.5.2013 19:08:59   
kanader

IZVORNA PORUKA: Mariachi

btw. ustavni sud vam je ukinuo kurikulum

http://www.vecernji.hr/vijesti/ustavni-sud-ukinuo-je-kurikulum-zdravstvenog-odgoja-clanak-557586

moje saučešće!



vrlo kršćanski i širokogrudno od tebe...puno tolerancije i ljubavi prema svim ljudima. bez obzira na njihove karakteristikeuser posted image user posted image

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
22.5.2013 23:51:28   
mamacita

IZVORNA PORUKA: kanader


IZVORNA PORUKA: Mariachi

btw. ustavni sud vam je ukinuo kurikulum

http://www.vecernji.hr/vijesti/ustavni-sud-ukinuo-je-kurikulum-zdravstvenog-odgoja-clanak-557586

moje saučešće!



vrlo kršćanski i širokogrudno od tebe...puno tolerancije i ljubavi prema svim ljudima. bez obzira na njihove karakteristikeuser posted image user posted image



Mariachi, nemam komentara na tu tvoju izjavu. Uistinu ne svjedocis sirokogrudnost i postovanje prema svim ljudima, onako kako je to Isus propovijedao. No, ako sada konacno mozes mirno spavati, i da ti nista ne pritisce savijest, onda dobro. Hvala Bogu, ja nisam niti ocekivala od zdravstvenog odgoja da ce mi educirati djecu jer oni koji to zele svoju djecu mogu vrlo jednostavno sami educirati. Isto kao sto objasnjavam djeci probleme iz matematike koje im profesorica nije bas najbolje znala prenijeti. Lose je sto sada vecina mladih ljudi, koji nikad vjerojatno nece cuti nista o zdravstvenom odgoju u svojim obiteljima, jer je to tabu tema, nece imati dovoljno znanja da u odrasloj dobi donesu zdrave odluke. No, opet napominjem, sasvim nepotrebno izrazavanje saucesti, jer nitko nije umro.

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 7:31:07   
mišica 666
možda dica iz neznanja naprave 5-6 dice pa nam poraste natalitet.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 9:01:05   
korina7
Rekla sam sebi da se ne želim prije poroda nervirati al moram komentirati (ne potpisivanje tog sranja, jer mi je živo nebitno) nego drugo lice nekih. Sve sam pročitala i mogu reći da sam odgajana u zatucanosti (selo moje malo) i nikada mama nije o ničem samnom porazgovarala. Ne zamjeram joj, samo kažem. Mozda bi bilo lakše da sam u školi čula nešto, da su mi objasnili (ona je rekla da se ne smijem prat dok krvarim)user posted image
Živim i dalje tu i bavim se poljoprivredom i trudim se živit svoj život ne smetajući drugima
Moju curicu drugacije odgajam od moje mame, i tako ću i drugo dijete. Da poštuje ljude i ne sudi im. Oko mene te komentiraju ako jednu nedjelju ne dodješ na misu a sami rade grozne stvari i džaba im lizanje oltara. Sumnjam da je Isus o tome propovjedao. Mariachi me (pod)sjetila da takvo licemjerstvo i obično bježim od takvih ljudi. 
Ne bi se odrekla moje Korine da je 100 x lezba. U Boga vjerujem i zato mislim da Bog voli sve ljude, pa tako i one koje je napravio pederima i lezbama. Sigurno im nije lako. Pojam da bi te obitelj mogla izopčiti radi toga šta jesi.Fuj.user posted image
I sad kad razmislim, bolji sam vjernik od takvih ljudi.
Potpis na Sunny, Mišicu i Kanadera (sve što kažete meni zvuči pametno).
Ne zamjerite mi ako sam nešto krivo skužila.I - nikome ne bi škodilo da smo svi malo bolji ljudi-ovakve situacije i neznanje nas samo unazaduju.Toliko od mene

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 9:23:45   
vandax
Moje mišljenje je da je obitelj i sama majka s djetetom ili otac s djetetom, pa čak i dvije majke i dva oca. Mislim da bi svakom djetetu bilo ljepše da odrasta u bilo kakvoj obitelji nego u nekom domu. Bitno je da dijete dobiva ljubav, a samo ograničeni umovi mogu misliti da gay ljudi mogu odgojiti gay ljude. Ja sam za sve obitelji.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 9:33:07   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: kanader


IZVORNA PORUKA: Mariachi

btw. ustavni sud vam je ukinuo kurikulum

http://www.vecernji.hr/vijesti/ustavni-sud-ukinuo-je-kurikulum-zdravstvenog-odgoja-clanak-557586

moje saučešće!



vrlo kršćanski i širokogrudno od tebe...puno tolerancije i ljubavi prema svim ljudima. bez obzira na njihove karakteristikeuser posted image user posted image



auuuuu.... već neko vrijeme se dvoumim- javit se ili ne ? hm...
dal se uopće čudit na izjave nekih članica ovdje kad su oduvijek bljuvale i rigale samo vatru u ime "boga i poštenja" a sve umotano "prozračnim krščanskim velom ljubavi"...

kad vidiš s koliko mržnje je to u stanju izreći netko tko se poziva na mir, dobrotu, praštanje, prihvaćanje.. i to bez ikakvih posljedica.
Brrrrrr!!!!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 9:40:59   
kanader
eto neki su već spremni na lov na vještice...sve mi se to tak čini...stvarno ne znam od kud pravo nekom na monopol na imenicu brak????e da, da se pohvalim, jučer me aktivistica udruge koja prikuplja potpise nazvala "starim pederom", nisam ju osobno čul nego mi je sin šapnul...eto.jedino ne znam dal da se uvrijedim na ovo star ili peder???koje je bilo zamišljeno kao uvreda?user posted image user posted image

< Poruku je uredio kanader -- 23.5.2013 9:42:19 >


_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 9:52:38   
modesty blaise
Evo U ime obitelji s obzirom da ne mogu staviti na vaš zid ovako vam šaljem.
Samo da se vidi kako postoji i drugo mišljenje.

Hm... Koja je bila kap koja je prelila čašu? Vjerojatno to što se i ove nedjelje pred crkvom skupljao potpis za nešto s čim se uopće ne slažem.
Smeta mi što je općeprihvaćeno mišljenje da svatko tko ide na misu mora slijepo upijati svaku riječ s oltara bez imalo razmišljanja.
E pa ja volim razmišljati svojom glavom...
Dakle, radi se o inicijativi „U ime obitelji“ koja je pred crkvom skupljala potpise za raspisivanje referenduma. Prigodno su se smjestili ispred samog ulaza tako da te svi vide ako prođeš pored njih a nisi se potpisao na taj "bitni popis". Samo je još falilo nekoliko djece koji bi pritom upirali prstom u tebe. I onda uzeh letak koji su dijelili da napokon pročitam o čemu se točno radi... I sad tu naravno svašta piše o tome što je brak, slične fraze koje meni nisu toliko bitne;bla bla bla.. Najbitnije mi je bilo ono napisano o posvajanju djece. Jamčiti zakonsku zaštitu djece, braka i obitelji te spriječiti izjednačavanje istospolne zajednice i braka. I još bitnije Zaštititi djecu od usvajanja od strane istospolnih parova.

I tad je zapravo počelo moje razmišljanje o tome...
Ispostavilo se kako zapravo postoji više razloga zašto im ne dati svoj uvaženi potpis (ako samo malo mučneš svojom glavom)iako tvrde kako čak 89,4 % ispitanika smatra da bi u Ustav RH trebala biti unesena odredba po kojoj je brak životna zajednica žene i muškarca.
1. Kažu oni kako nije dobro za dijete da odrasta u istospolnoj zajednici- Valjda je tu neki strah da ne postane slučajno homoseksualac?! Pa koliko znam većina osoba koje su deklarirani homoseksualci su odgajani u heteroseksualnim obiteljima. Zašto bi onda vrijedilo suprotno – da će dijete u istospolnoj zajednici sigurno biti homoseksualne orijentacije? Čini mi se na prvu da to nije stvar odgoja.

2. Dijete će biti izloženo kojekakvih scenama- Pa koliko znam moji roditelji su se preda mnom rijetko kada i poljubili i kad sam bila dijete i to je bilo fuuuuuuuuuuj (bez obzira sto je to bio onako jedan zdrav hetero poljubac). Mislim da je nekako bitnije to što se preda mnom nikada nisu posvađali kao što dosta roditelja radi...

3. Kažu (zlobno) ljudi: „Pa nek si sami rode ako mogu.“ - Koliko znam većina roditelja koji žele posvojiti dijete odluče se na taj korak zbog toga što „si ne mogu sami roditi dijete“. Ili možda mogu ali žele učiniti jednu predivnu stvar i posvojiti dijete koje nema nikoga. Hoćemo onda i njima reći ovu rečenicu?

4. Vječno pitanje: „Kako objasniti djetetu zašto ima 2 tate/mame?“ - Pa zapravo postoji nekoliko pitanja koje je možda djeci teže objasniti nego neka druga. „Zašto mama ima novog muža?“ „Zašto tata više ne živi s nama?“ „Zašto ja živim s bakom i didom?“ „Zašto ja nemam tatu?“ Istina ja da nisu sve obitelji kao one u reklamama – mama, tata i dvoje predivne dječice. I roditelji se uvijek nekako snađu i objasne djetetu da je bez obzira na sve u obitelji koja ga voli. Ali zapravo najgore pitanje mi zvuči ovako: „Zašto ja NEMAM NI MAMU NI TATU?“

5. Vjerujem da nitko zapravo nije pitao djecu u domovima ili odrasle osobe koje su odrasle u domovima što misle o tome. To zapravo nije ni bitno, bitno je samo da djecu ne odgajaju neki tamo pederi. Prije nekoliko mjeseci objavljen je jedan članak o dječaku odgojenom u istospolnoj zajednici. Dečko je inače skroz OK i heteroselsualac ako nekoga zanima. Ali zapravo su me ubili komentari ispod. Tipa „pederčine“, „kako su im dali dijete“, „jadno dijete“ i sl. dok se nije pojavio komentar mladića koji je odrastao u domu za napuštenu djecu. Ne mogu ga sad točno citirati ali glasi otprilike: kaže on njima kako nemaju pojma i kako mu je jako drago zbog ovog dječaka jer bi on radije da je imao 2 tate nego nijednoga! Ne mogu se pretvarati da znam kako je to, ali prema rečenom mislim da je djeci koja nemaju obitelji najbitnije da imaju nekoga tko ih voli i na koga se mogu osloniti.

Propaganda me bombardira sa svih strana i da se informiram više, otvorim stranicu bitno.net. I tamo među najčitanijim člancima je jedan pod naslovom: “Koji roditelj mi nije potreban: mama ili tata?“ Dirljiva priča djevojčici koja je branila tradicionalan brak pred odborom skupštine Minnesote. I ona naravno govori kako su joj i mama i tata jednako bitni kao što bi reklo i svako dijete koje IMA mamu i tatu. Pa ja se pitam što nisu pitali dijete koje odrasta u domu koji je njemu roditelj bitniji?

6. Možda će netko dobronamjerno reći: „Ali tu djecu će onda vršnjaci zadirkivati ili čak zlostavljati u školi!“ - Ako dijete nekoga zlostavljaja, to je već stvar odgoja zlostavljača. Ali činjenica je da djeca vole ismijavati druge priznali mi to ili ne...zbog velikog nosa, kelmpavih ušiju, naočala, vjerojatno i zato što žive u domu ili imaju 2 mame. Ali mislim ,svejedno, da je nekako bolje kad poslije škole možeš doći kući i izjadati se nekome zbog toga. RODITELJU !

7. Koliko postoji djece koja su zanemarena od strane bioloških roditelja? Previše! Umjesto da se Crkva okrene pomoći takvoj djeci, idemo bolje lišti djecu koja nemaju obitelji mogućnosti da ju dobiju. Jer ne vjerujem da bi dijete u jednoj istospolnoj zajednici bilo zanemareno i odbačeno. S obzirom na to koliko je kompliciran i dugotrajan postupak posvajanja, mislim da osobe koje to prođu i postanu konačno roditelji, vole to dijete najviše na svijetu. Samo da spomenem kako je djevojčica prije nekoliko mjeseci umrla od pothranjenosti u Slavonskom Brodu, bila dijete iz jedne predivne hetero obitelji... Strašno...


Eto mojih nekoliko razloga da se ne potpišem na ovakav šuplji popis ! Ja razmišljam o tome vlastitim mozgom. A i nekako se nije pojavio niti jedan razlog da se potpišem...

Pozdrav svim vjernicima!
Svim širiteljima lažne dobrote i ljubavi i jednakosti pred bogom za sve...
Svim onima koji ne toleriraju različitost i pravo na odabir...

Jedan hetero roditelj!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 9:55:46   
cecilija
evo ako ja smijem izraziti svoje misljenje;
Prvo da kazem, potisala sam referendum!
Ja mislim i drzim da sama bit ovog referenduma nije šikaniranje homos. već zaštita braka kao zajednice izmedu muškarca i žene koja postoji od pamtivjeka..
Ja sam jedna od onih koja jednostavno ne razumijem tu "ljubav" izmedu dvije zene ili muskarca, a jos manje njihov zajednički zivot...
Svijet mora imati svoju ravnotezu i svako zivo biće, pa i žohar ima svoju svrhu u svijetu, pa tako i mi ljudi.Zene i muskarci se bitno razlikuju i potrebni su jedan drugome. Zar nije svakoj zeni potreban muskarac,zastitnik,ljubavnik,muska ruka itd..i svakom muskarcu njezna druzica..no dobro,to sad nije bitno.. zar nije vama koje ste udane za muskarca vas brak normalan,a homo-"brak" je ipak nesto drugo,drugačije? zato tako glasi moto referenduma..
A sto se djece tiče..ajme meni...user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 9:56:05   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: kanader

eto neki su već spremni na lov na vještice...sve mi se to tak čini...stvarno ne znam od kud pravo nekom na monopol na imenicu brak????e da, da se pohvalim, jučer me aktivistica udruge koja prikuplja potpise nazvala "starim pederom", nisam ju osobno čul nego mi je sin šapnul...eto.jedino ne znam dal da se uvrijedim na ovo star ili peder???koje je bilo zamišljeno kao uvreda?user posted image user posted image


haha...razveselio si me kao i obično
ja bi ju odma očerupala da mi je rekla da sam stara...user posted image user posted image user posted image
bi ju "stara" naprašila - mam!!!!!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 9:56:22   
kanader

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

........user posted image

kak ja volim kad se ti raspišeš

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 10:03:03   
kanader

IZVORNA PORUKA: cecilija

evo ako ja smijem izraziti svoje misljenje;
Prvo da kazem, potisala sam referendum!
Ja mislim i drzim da sama bit ovog referenduma nije šikaniranje homos. već zaštita braka kao zajednice izmedu muškarca i žene koja postoji od pamtivjeka..
Ja sam jedna od onih koja jednostavno ne razumijem tu "ljubav" izmedu dvije zene ili muskarca, a jos manje njihov zajednički zivot...
Svijet mora imati svoju ravnotezu i svako zivo biće, pa i žohar ima svoju svrhu u svijetu, pa tako i mi ljudi.Zene i muskarci se bitno razlikuju i potrebni su jedan drugome. Zar nije svakoj zeni potreban muskarac,zastitnik,ljubavnik,muska ruka itd..i svakom muskarcu njezna druzica..no dobro,to sad nije bitno.. zar nije vama koje ste udane za muskarca vas brak normalan,a homo-"brak" je ipak nesto drugo,drugačije? zato tako glasi moto referenduma..
A sto se djece tiče..ajme meni...user posted image


ok poštujem tvoje razmišljanje.a sad bi pital:da li smatraš da bi brak 2 žene ugrozio tvoju bračnu zajednicu?da li je po tvom postu žohar=homoseksualac?? i ovo o ne razumijevanju istospolne ljubavi..ja ti još dan danas ne znam kak djeluje većina fizikalnih sili(eto sramim se, imao 3 iz fizike)ali one djeluju, tu su oko nas i nije nužno da ih razumijemo da bi one postojale

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu cecilija)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 10:06:19   
anaxx
ooo, vidim da ste se raspisali dok me nije bilo... jako zanimljivih poruka ima ovdje... kako kaže modesti, da se čovjek smrzne brrr... user posted image user posted image  , a sve od "toplih obiteljskih osoba"...
sve ste već rekli, ja ću samo pozdraviti stare prijatelje koje je ova tema izvukla "iz sjene"... modesti dugo te nije bilo... user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 10:11:09   
seraphyme
postoji dokumentarac od HBO-a, mislim da se zove "Obitelj je obitelj, je obitelj" u kojoj su prezentirane sve obitelji: hetero roditelji, homo roditelji, samohrani .... Jako lijep filmić. svi bi trebali pogledayti

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 10:12:37   
modesty blaise
pozdrav i tebi draga anaxx....kanader user posted image , mišice, lidach,mamacita, troubled ...i ostalima , naravno
i da , lijepo je vidjeti stare prijatelje
user posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 23.5.2013 10:13:50 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 10:17:53   
modesty blaise
http://www.index.hr/black/clanak/i-hrvati-pokazali-sto-misle-procitajte-deset-razloga-protiv-istospolnih-brakova/676782.aspx?fb_action_ids=10201119987784457&fb_action_types=og.recommends&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

zgodan linkuser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 10:48:01   
njanja

IZVORNA PORUKA: Mariachi

evo jedan link, kome se da čitati, nek čita i sam zaključi je li homoseksualnost zaista isključivo "nasljedna"

http://www.samopismo.com/2013/05/ispovijest-bivse-lezbijke-od-lezbijke.html

meni je ovo bilo jako simpatično pročitati:

Osvrćući se na razlike između njenog života danas i u njenim lezbijskim danima, našalila se: “Živjeti sa muškarcem je definitivno teško, ali živjeti sa ženom cijelo vrijeme bio je živi pakao.”

Sirota!



Skoro pa sam zaboravila citirati raju...
Bez ikakvog uvijanja, dođoh na forum nakon valjda 2 godine upravo da kažem tebi Marijači i tebi sličnima koliko ste dvolični, koliko ste homofobni i koliko se zapravo netolerancije krije iza vaših pouka ljubavi.

Pamtim ja Marijači dane kako je i tebi u tvom heterobraku bilo "živi pakao" kao i ovoj LEJZBI....

Ali ti potpisuj!
Ali sjeti se svog potpisa sljedeći put kada budeš ležala na leđima i čekala da ti muž obavi...


Mamacita, user posted image iznedaila si me jako i šaljem ti puno pozdrava!

I pozdrav svim znanima, moram reći da sam ljuta sama na sebe i na jednu osobu koja mi je rekla za ovu raspravu :)



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 11:07:05   
anne
njanja kud baš dođeš na ovakvu temu nakon 2g???
Ajde ne ljuti se - samo izažavamo mišljenje.user posted image
Dođi malo u bric da se čujemo.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 11:12:41   
njanja
anne, bok, čestitam na novoj bebi....

nego na kakvu bi ja to temu došla?? sigurno ne na temu s čim perem bočice i dude, a i moja tema o usporenom razvoju govora, odnosno Kada logopedu nije baš nešto posjećena, a tamo imam štošta pametno reći...

a i poznata sma svađalica pa mi je i najbolji ulet u neku raspravu....



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
23.5.2013 11:18:21   
Renata RR
Zaključavam ovu temu, do sada ste svi imali priliku napisati svoje mišljenje (to je bio i topic ove teme). Svatko ima pravo na svoje mišljenje, mislim da ste do sada već svi koji ste često ovdje skužili da ljudi ne možeš uvjeriti u suprotno. Jedino što možete napraviti je da odgojite svoju djecu na način koji smatrate da je pravilan i nadati se da bude jednog dana svijet takav kakvog ste zamislili.

Ovo je i javna opomena mariachi zbog komentara o zdr. odgoju (koji nema veze sa ovom temom) i zbog uspoređivanja homoseksualaca sa životinjama. Također vas molim da se ubuduće suzdržavate komentara nečijeg privatnog života jer to nema veze s takvim raspravama. Zbog toga vrijedi opomena i za njanju.

< Poruku je uredio Renata RR -- 23.5.2013 11:24:12 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!