|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Angie odstranila dojke...
14.5.2013 20:24:27   
Renata RR
Jeste li pročitali?

http://www.gloria.hr/angelina-jolie-odstranila-obje-dojke/?utm_source=jutarnji.hr&utm_medium=rss_box&utm_campaign=rss_box

Vjerojatno bi ja napravila isto da imam takav rizik. Ona si ionako može priuštiti savršenu rekonstrukciju... Super da je progovorila o tome...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Angie odstranila dojke...
14.5.2013 20:46:02   
mamacita
Ne daj Boze nikome da ima takvu odluku donositi.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Angie odstranila dojke...
15.5.2013 13:42:46   
anne
Čitala sam.
Grozno. Ne znam bi li se usudila napraviti isto.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Angie odstranila dojke...
15.5.2013 15:50:48   
mišica 666
nije mi ona najdraža osoba na svitu ali u ovoj situaciji postupila je pametno. a kad ispod ovih članaka o njoj vidim hrpu neupućenih i retardiranih komentara zlo mi dođe momentalno user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Angie odstranila dojke...
15.5.2013 16:24:43   
seraphyme
ja ne bih niš rezala zbog mogućnosti. bolje redovito kontrolirati


_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Angie odstranila dojke...
15.5.2013 17:19:44   
mišica 666
a bome da imam 87% šanse za rak rizala bih sve

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Angie odstranila dojke...
17.5.2013 23:27:08   
MKata
Meni je glupo što je nakon svoje odluke rekla da kao "zna kako je ženama koje su to zbog bolesti napravile"...mislim, OK, ona je tako odlučila da smanji rizik od dobivanja raka, ALI nije bila bolesna, nije odstranila obje dojke i živjela tako...mislim, nema pojma kako je običnim ženama koje nemaju mogućnost doći u bolnicu sa svojima, a otići sa umjetnima kao da se nije ništa dogodilo!!
Osim toga, rekla je djeci da se ne moraju brinuti da će im mama umrijeti od raka dojke...kao da je to jedina bolest...kao da nas sve (pa i nju) ne može svejedno to snaći, pregaziti auto kad prelazimo cestu... Razumijete što mislim?

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Angie odstranila dojke...
19.5.2013 23:06:46   
Zvonki
Opet bespotrebna medijska pažnja.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Angie odstranila dojke...
19.5.2013 23:14:33   
Ninaa
Iskreno nije situacija u kojoj bi se voljela naći,ali u današnje vrijeme rak možeš dobiti od najobičnijeg madeža koji ni ne izgleda sumnjivo, pa zar ćemo odstraniti sve ono od čega bi se mogli razboljeti, u mojoj bližoj obitelji djed umro od raka pluća, baka od tumora na bubregu, cijeli život je bila srčani bolesnik i u 78 je umrla od raka, tak da se jednostavno ne zamaram time još.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Angie odstranila dojke...
20.5.2013 10:18:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Iskreno nije situacija u kojoj bi se voljela naći,ali u današnje vrijeme rak možeš dobiti od najobičnijeg madeža koji ni ne izgleda sumnjivo, pa zar ćemo odstraniti sve ono od čega bi se mogli razboljeti, u mojoj bližoj obitelji djed umro od raka pluća, baka od tumora na bubregu, cijeli život je bila srčani bolesnik i u 78 je umrla od raka, tak da se jednostavno ne zamaram time još.



a moj tata je umro s 34 godine od srca...

na kraju krajeva - SVI moramo od nečega umrijeti, nigdo ne bu ostal za sjeme!
na kraj vrlo često mislim, ali u smislu - kakva sam bila do sad, kako se mogu popraviti, promijeniti, biti bolja prema ljudima s kojima živim.... tako da u bilo kojem trenutku mogu stati pred Petrova vrata.
Moja djeca su sigurna, njima je puno bolje nego što je bilo meni, pa sam ipak preživjela djetinjstvo bez roditelja.

druga stvar - odstranjivanje obje dojke nije garancija da se rak neće razviti na jajnicima, maternici ili na nekom drugom mjestu...

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Angie odstranila dojke...
11.6.2013 9:37:20   
Medena22
Dobro je učinila, smanjila je rizik od raka!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Angie odstranila dojke...
11.6.2013 9:39:04   
Ella27
za to treba stvarno imati hrabrosti, svaka čast ženi

_____________________________

mamina ljubav 15.07.2012.

(Odgovor članu Medena22)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

dobna razlika djece
evanoi

Koju razliku u godinama smatrate najboljom za djecu?

do 1,5 god (19%)

2 god (27%)

3 god (33%)

4 god (9%)

5 god (6%)

što veća, to bolja (6%)


Broj svih glasova: 234

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!