|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 14:52:40   
Wukovarka
Malo sam skicnula na jaju nasih susjeda iz BiH, pa sam se iznenadila.
Otvorile su temu izvinjavanja user posted image

Nisam puno citala, ali uglavnom sam skuzila da se one prilicno zakace i posvadjaju user posted image

Sto mislite o tome?
Dosta nas se pozna, nase forumasice se i privatno druze, pa mi je malo nepojmljivo da se mozes samo tako posvadjati zbog nekog posta.
Pa tu smo da si pomognemo i da jedna drugu usmjeravamo prema boljem, zar ne?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:19:57   
tikica_69
Koliko ja primjecujem kod njih je nesto veca posjecenost, ima vise korisnika a i multinacionalna su drzava, pa pretpostavljam da se tu krije dosta razlicitih misljenja i pogleda user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:28:57   
Florijan Jakov
Primjetila sam i ja da su dosta na "nož".... ne vidim razlog zbog kojeg bi se svadila s vama na forumu. slažem se s tim da zajeno kometiramo, razmjenjujemo mišljenja i stavavo i sasvim je normalno da svatko ima svoje mišljenje i da se ona mogu razlikovati. Ako mi se neka tema ne sviđa, pa neću ići pljuvati po autoru ili komentatorima nego ću je zaobići. Ali nije to samo na RR Bih, ima toga i na drugim forumima (ovog tipa). Neko me je to možda satisfakcija u životu, meni, a mislim da mogu reći "nama" to nije. user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:31:35   
ivanaa
Pa nemam nista protiv dobrih rasprava al sam primjetila da su na forumu cure strasno fleksibilne,postuju tudu volju i povlace se kod zescih rasprava tako da se nemoguce posvadit da te mjere da bi sa morao ispricati.Rijetko su misljelja razlicita.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:41:41   
mirna
ponekad jesu misljenja razlicita, ali mislim da nema nikoga ovdje tko bi mislio da je najpametniji na svijetu. Naravno da ima svatko neka svoja uvjerenja, ali ne možeš nikoga natjerati da misli isto što i ti..  Pozitivno gledam na različitost mišljenja.. Kamo bi došli da svi mislimo isto..user posted image user posted image

ponekad je dobra i konstruktiva svađa, ali naravno bez vrijeđanja! user posted image

puno puta se može dogoditi da nekoga krivo shvatis.. to je zbog toga sto se ne vidimo i ne cujemo.. takve nesuglasice je najbolje rasčistiti putem p.p.

< Poruku je uredio mirna -- 19.12.2008 15:43:19 >

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:41:59   
kitty
glupo bi mi bilo svadjat se tu.mislim da smo tu da jedna drugoj pomognemo savjetom i da si budemo moralna potpora.nikad se ne bi mogla posvadjat s nekim samo zato sto ima drugacije misljenje.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:44:33   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: mirna

takve nesuglasice je najbolje rasčistiti putem p.p.



Slazem se s tobom...

Kod njih citam malo rasprave...ima svakakvih naziva...
Tvrdoglave cure, sto ces...
Ali istina je sto tikica kaze, puno ih je i od svukud, pa se bas ne razumiju, ili pak ne zele

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:45:29   
Florijan Jakov
Smatram da treba poštivati tuđu volju i mišljenje i da je to poanta svake dobre debate, argumentirati svoje mišljenje... onaj ko ne misli tako neće se složiti, ali će poštivati. Ako u svakodnevnom "stvarnom" životu čovjek ne prakticira svađanje i ne da se izbaciti iz takta, zašto bi se drugačije ponašao na forumu. Mišljenja sam da forumaši/ forumašice ponekad imaju "muda" reći sve (što "misle") upravo iz razloga jer osobu ne vide, ne poznaju, ne moraju se suočiti s njom.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:46:50   
Candy
IZVORNA PORUKA: mirna


puno puta se može dogoditi da nekoga krivo shvatis.. to je zbog toga sto se ne vidimo i ne cujemo.. takve nesuglasice je najbolje rasčistiti putem p.p.


Potpisujem Mirna user posted image !

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 15:49:29   
Ruža
Nisam bila na njihovoj raji još pa ne znam kako to izgleda. Ma kakvo svađanje?user posted image Kod nas mir i tolerancija vlada!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 16:10:19   
FIONA
kaaaaajeee koookeee kooojaaa se hoče svađati...ajde nek nabaci post ak je bez grijeha!!!! Kaaaaaj jeeeee....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 16:18:52   
Krky
AA, ne, ne! Dost mi svađanja s mužem i divljanja hormona doma, Na Raju odem "na dnevni odmor". Pa što ako se i ne složimo.



_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 16:25:48   
mirna
IZVORNA PORUKA: FIONA

kaaaaajeee koookeee kooojaaa se hoče svađati...ajde nek nabaci post ak je bez grijeha!!!! Kaaaaaj jeeeee....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mislim da nema nikoga tko bi se usudio svadjati s tobom osim cinika, a on je na poslu...user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 19.12.2008 16:30:00 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 16:31:04   
Puli
IZVORNA PORUKA: mirna


puno puta se može dogoditi da nekoga krivo shvatis.. to je zbog toga sto se ne vidimo i ne cujemo.. takve nesuglasice je najbolje rasčistiti putem p.p.



Potpisujem Mirna !


potpisujem potpisanouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 17:05:25   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: FIONA

kaaaaajeee koookeee kooojaaa se hoče svađati...ajde nek nabaci post ak je bez grijeha!!!! Kaaaaaj jeeeee....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mislim da nema nikoga tko bi se usudio svadjati s tobom osim cinika, a on je na poslu...user posted image




pa ja se ne znam svađati!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 17:07:03   
Marta j
Mislim da nema potrebe za tim da se svadamo,ovdje ste vi koje ste sve ovo prosle i prolazite da nama koje smo u svemu ovom prvi put pomognete,dajete svima savjet kako lakse.

Da se razmjenjuju iskustva i da se lijepo druzimo.
Podjelimo ako koja ima koji problem i da svima bude lakse jer je lakse kada imas skime podjeliti to sto si prosao il sto te muci a jos ako je nekom kao tebi onda ti je lakse kada znas da nisi sam da ima netko kome je kao tebi i skime mozes o tom pricati.
A moze se desiti da se neko krivo shvati al da se zato ne treba svadati.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 20:56:18   
tonkica
Ma kakvo svađanje?! Helou?!
Ovdje smo da podijelimo dobro i loše, kakvo svađanje? Nema toga ovdje. Ak se s nekom temom i mišljenjima ne slažem, Bože moj, koliko ljudi, toliko razmišljanja. Ne uključim se u raspravu, pošaljem pp i nema svađanja.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Svadjanje na Ringeraji
19.12.2008 21:48:29   
njanja
ma se
IZVORNA PORUKA: mirna

ponekad je dobra i konstruktiva svađa, ali naravno bez vrijeđanja! user posted image  slažem se, dapače, sa ljudima s kojima se dobro poznajem, uživam u takvim konstruktivnim svađama....uvijek dođemo do dobrih zaključaka

puno puta se može dogoditi da nekoga krivo shvatis.. to je zbog toga sto se ne vidimo i ne cujemo. takve nesuglasice je najbolje rasčistiti putem p.p. i s time se slažem.....i meni se to desilo....
 i da dodam.....prije nego sam došla na RR sam bila na jednom forumu gdje su se babe od ničega posvađale...bobkjegla glavom bez obzira....rekla sam-nikada više neću na forum (to mi je bio prvi)....i onda mi je ivka rekla za raju....i eto mog KRATKOuser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!