|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pozzzdravvvvvv
29.8.2012 21:04:57   
natalijax
Veliki pozdrav cure evo mene, konačno internet, kod mene ima novosti, ljepo nam je more, sunce uživancija,posao sveg i svečeg ufff. Morat ću ispisat stranicu,svima sretan rođendan od velikih do malih svim novim bebicama sve najbolje!

< Poruku je uredio Ninaa -- 30.8.2012 12:53:56 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pozzzdravvvvvv
29.8.2012 21:07:44   
BUMBI
Eeejjjjjj ženo pa bokuser posted image user posted image user posted image user posted image
Baš mi je drago da si se javila,a vidim i da vam je lijepo i da si zadovoljnauser posted image
Samo ti nama napiši sve novosti,mi čekamouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pozzzdravvvvvv
29.8.2012 21:27:11   
mišica 666
nato drago mi je da vam je lijepo i dobro nam se vratila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pozzzdravvvvvv
29.8.2012 22:01:55   
sina
ciao natoooo :))

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pozzzdravvvvvv
29.8.2012 22:25:28   
maryann01
ej,drago mi je da si se javila,nestrpljivo čekamo novosti

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pozzzdravvvvvv
30.8.2012 8:54:30   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
pišiiiiiuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pozzzdravvvvvv
30.8.2012 12:40:39   
modesty blaise
ejla Nato! Super da ste se tak lijepo snašli a sad nađi vremena i potanko iznesi sve kaj imaš za "prijavit"... Očekujemo priču user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pozzzdravvvvvv
30.8.2012 13:12:53   
cuba
Nato, welcome backuser posted image
Guštajte i dalje na predivnom Pelješcu, puse šaljem Liamu :-**

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pozzzdravvvvvv
30.8.2012 15:34:13   
sarah_zg
Nato, nećeš vjerovati, ali kad sam bila u Orebiću na slaji (dok sam čekala trajekt) baš sam mislila di si ti i šta radiš! Čekamo novosti!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pozzzdravvvvvv
2.9.2012 20:50:21   
natalijax
ev mjih novosti na dan kretanja prijepdne dolazi kmbi po stvari i na samom kraju utrpa Liamov bicikli i on u plać ajme jedva sam ga smirila,popodne se nešt igro u autu i skočit če mo još na rođendan kad ono nešt nejde kartica a gospodin natrpo novčiće i zapinje kartica pred samo kretanje opet Liam na prednjem sjedalu a mm stavio u čašu vode kao pepeljaru i istrese miškec vodu,ono se sva elektronika namočila brže daj fen suši nekako mi to popravili krenila kad već trebamo na autoput ono bura ajmo okolo cesta nikakva došli nekako u ploće čekaj trajekt dva sata,kiša lije ja luda i stižemo mi u trpanj prvo kava kad zove prjevoz skoro ga prevrnulo u kanal sa kombijem,ja još više luda,zove nakon nekog vremena kaže čeka u koloni prevrnuo se kamion nezna kad če doč,u među vremenu odlazimo u jedan apartman da skuham neš jest Liam plaće oće kuć,umoran neispavan hiperaktivan hoće u šetnju kud u šetnju puše bura,Dolazi konačno živ i zdravsa našim stvarim,kiša pada i daljeunjeli stvari sve natrpano pod blatnjav mokar,svaki dan sastavljaj spajaj blablabla Liam i dalje ludi i spojimo mi televizor upalim ja trakor toma ono sav vesel ajde barem malo promjena kod njega,Kad jednojutro sastavljamo mi kuhinju i kuca netko na vrata otvaram a ono susjeda da šta mi mislimo mi smo nju morali tražit dopuštenje od nje da uopče išta radimo,mm zamračioi ona nama kak smo mi njoj dužni za sat za neke gluposti jer je ona sve po pola platila i zvat če ona policiju,ja mislila zeza baba kad evo policajca nakraju babu izgrdiouser posted image user posted image i smjestili se mi konačno počela radit prvi dan sam radila cjeli dan nabila žuljeve,Liam čim je osjeti i vidio more pogotovo kad je počelo kupanje neizlazi iz njega mogao bi se kupati cjeli dan,Naratao je priča sve više i više,zna bit zločestuser posted image user posted image ljut je vjerovatno što radim,bio mi je malo prehlađen ko i ja al smo brzo došli sebi,ja radim do kraja desetog mjeseca,muž dadilja ponekad skuha ručak,stvarno nam je ljepo malo mjesto gdje je zimi mrtvo,nadam se da če mo preživit,preživjeli smo mi i gore,toliko od mene jest da ima dogodovština još al ko bi to sve napisao Pusa pusa

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pozzzdravvvvvv
3.9.2012 20:36:14   
BUMBI
Ajem nato dobor sam se namučila i nasmijala dok sm ovo tvoje pročitalauser posted image
Vjerujem da vam je bilo teško korz sve to prolaziti,ali bitno da je sad sve ok i da ste se ufurali

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pozzzdravvvvvv
4.9.2012 14:19:19   
cuba
Nato, jeste vi na Pelješcu samo sezonski pa se vraćate krajem 10mj ili ste se dolje preselili za stalno?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pozzzdravvvvvv
14.4.2013 18:49:09   
Džeje
Pooozzzzz svim curama na RR,ja sam nova,i drago mi je da u se s vama družiti u narednom periodu.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pozzzdrav
15.4.2013 8:03:07   
Renata RR
Dobro nam došla Džeje!:)

(Odgovor članu Džeje)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!