|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   najjeftinije pampers?
25.10.2007 11:34:48   
katica
Recite mi gdje su u zg najpovolnije pampers pelene?  Svi vele da su one najkvalitetnije ali svejedno još vas pitam da li postoje neke jednako kvalitetne i jeftinije od pampers?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: najjeftinije pampers?
25.10.2007 14:04:57   
duba
Bile su najjeftinije u getrou ne znam gdje bi sad bile jeftinije.

(Odgovor članu katica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: najjeftinije pampers?
25.10.2007 21:04:47   
klarinet
Ja koristim pampers pelene sleep & play i jako sam zadovoljna njima i mislim da su najeftinije  u getrou.

(Odgovor članu katica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: najjeftinije pampers?
25.10.2007 21:22:41   
Tata
Te u Getrou, da li je to poljsko smeće od pelena kao što ih prodaju na placu,
engleske ili  njemačke?

Sve su isto su pakirane , a unutra totalno drugi proizvod. Važno je ono "made in .."

Active fit je u Austriji 65 kuna. Mi si kupimo za dva mjeseca unaprijed.


< Poruku je uredio Tata -- 25.10.2007 21:24:09 >

(Odgovor članu klarinet)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: najjeftinije pampers?
26.10.2007 9:09:10   
duba
Mislim da su iz Poljske.Zašto smeće?

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: najjeftinije pampers?
26.10.2007 11:51:00   
Mamica
I ja sam čula da su pampers u austriji kvalitetnije od onih naših poljskih ali  meni je austrija predaleko.

_____________________________

Always look on the bright side of life:)

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: najjeftinije pampers?
31.10.2007 8:09:01   
bigmamma
Ja sam s pampersica prešla na Libero i već dugo kupujem te pelene i meni su bolje od pampersa. A jeftinije su kojih 20-ak kuna ovisno o tome gdje kupuješ.

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: najjeftinije pampers?
31.10.2007 22:45:17   
Tata
Probali smo i poljske (moja greska) i engleske i njemacke. Kao sto rekoh isto pakiranje a unutra totoalno drugi proizvod!!!! ove poljske uopce ne upijaju a njemacke upiju sve. probajte naci uzorke. drugi dizajn i materijali!

(Odgovor članu bigmamma)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: najjeftinije pampers?
4.11.2007 10:37:34   
BruMa
Ima jeftinijih i puno boljih pelena od pampersa.Meni su one shit.
U City Centru u Mulleru imaju savrsene pelene,Beauty Baby-45kn-42 pelene.Ovisi koji broj uzimate,negdje ih ima više,negdje manje,ali su svake 45kn.Najbolje su mi,ostale su sve promakale.Probajte-isplati se,pa mi javite kakve su vam.Meni su super.
Pampers su popularne jer su pampers,to je sve samo reklama.

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: najjeftinije pampers?
4.11.2007 20:15:52   
mirna
I mi kupujemo pelene beauty baby i super su ali se ne mogu mjeriti sa pampers active fit. one jesu jako skupe ali vrijede svog novca. kad kod smo u austriji nabavimo rezervu tamo. kada trebamo promijeniti pelenu za kraće vrijeme stavimo one od mullera.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: najjeftinije pampers?
6.11.2007 21:02:27   
katica
Gdje se mogu kupiti Libero pelene? Mislim da ću nabaviti po jedan paket od svih koje ste spomenule pa ću onda vidjeti koje su najbolje..

(Odgovor članu katica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: najjeftinije pampers?
7.11.2007 9:15:27   
duba
Libero se može kupit u Getrou meni osobno nisu ok

(Odgovor članu katica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: najjeftinije pampers?
9.11.2007 23:06:16   
Tata
Mullerove koristino preko dana jer su jeftinije i ok su, samo preko noci ipak stavljamo pampers.

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: najjeftinije pampers?
22.11.2007 13:39:27   
BruMa
Nama su ama baš SVE pelene promakale,ali od kad kupujemo te od Mullera nikad,osim ako je baš jako upišani,i to stvarno jako.Koristili smo i pampers i libero i babylove i huggies ,i one neke nove violeta,i uvijek su promočile!Stvarno sam isprobala skoro sve pelene,dok nisam našla prave.user posted image

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: najjeftinije pampers?
26.1.2008 13:31:40   
mirna
U DM-u sam danas kupila pampers active fit (made in germany)  ekonomično pakiranje (42 umjesto 28) za 105 kuna i dobila gratis slikovnicu. To se stvarno isplati...

lijepi pozdrav

(Odgovor članu katica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: najjeftinije pampers?
18.6.2008 8:16:16   
božica
ma mi koristimo baby love i jednako su nam dobre kao i pampers a uz to su jeftinije-bitno je da ne promaću kako -ćešće bi mijenjala i jedne idruge sada po vrućinama ...............

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: najjeftinije pampers?
23.6.2008 23:57:35   
Zhezha
mi ne koristimo pampersice vec iz DM-a BABYLOVE....odlicne su nam i nije viskoa cijena

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: najjeftinije pampers?
28.6.2008 12:45:43   
Gitonija
Moja curica ima devet mjeseci i od dana kada se rodila kupujem joj pampers. I meni su dobre, jesu iz Poljske ali nažalost ne mogu do Austrije da kupim pampers proizveden u Njemačkoj.....I tako prije tjedan dana kaže meni prijateljica kako ona kupuje pelene koje po njoj pariraju pampersu, a puno su jeftinije. Zamolila sam ju da mi kupi, i po meni je ta njena tvrdnja točna. U City centru one u trgovini Mulller imaju pelene koje koštaju oko kunu komad - i doista su po kvaliteti jednake pampersima... Pa tko ima mogućnosti doći do te trgovine, neka proba....možda mu bude drago kao i meni kada sam skužila koliko mogu uštedjeti, a ne na uštrap svoje kćeri.user posted image

_____________________________

Moja mala djevojčica, uvijek je prepuna želja...

(Odgovor članu Zhezha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: najjeftinije pampers?
28.6.2008 13:29:12   
Puli
vec iz DM-a BABYLOVE....odlicne su nam


i mi isto i stvarno prezadovoljna po noći joj ne mjenjam i ništa mi ne promoče

ja jučer dobila dvije pampersice iz mullera za probu(proizvedene u njemačkoj) i stvarno su savršene lagane tanke i   mekane  a super upijaju

(Odgovor članu Gitonija)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: najjeftinije pampers?
28.6.2008 13:48:28   
mirna
Ma acitve fit su po kvaliteti Nr. 1... ako mu stavim mueller bez hlača, visi mu do poda kada se popiša, s active fit se to nikada ne događa i ako je puna.. jedino je cijena ubitačna..

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: najjeftinije pampers?
28.6.2008 13:59:02   
božica
Može bit Mirna-ali kad pogledaš za mališane koji hodaju je bolja kvalitetnija-
a za ove gmizavce dok ne prohodaju su dobre i manje "kvalitetnije"

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: najjeftinije pampers?
28.6.2008 14:35:49   
maja
Mi koristimo pampers i za sada ostajem na njima. Probala sam babylove, dobre su mi za dan, ali za noć pošto se ne presvlačimo pampers. Ali probat ću i ove od mullera kad budem u Zg.-u

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: najjeftinije pampers?
29.6.2008 21:22:08   
božica
Samo me zanima nešto-kako se toćno zovu pelene iz Mullera-dali PAMPERS Ili kako već drugaćijeuser posted image user posted image user posted image

Muž će mi možda sutra tamo biti pa da ih uzme-

     thx

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: najjeftinije pampers?
29.6.2008 21:32:07   
mirna
Mueller- pelene se zovu: Beauty baby

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: najjeftinije pampers?
13.8.2008 13:16:00   
maja
Bili u Zg-u i kupila pelene! Beauty baby, jako jako sam zadovoljna! Stavila sam mu preko noći i nisu promočile i bolje su mi nego pampersice jer mu one skliznu preko guze kad je malo punija pelena, a ove ostanu na mjestu!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!