|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Muški " porodiljni
24.2.2012 23:01:59   
mala pcelica
Mene zanima dal otac moze na porodiljni ako zena nije u radnom odnosu,tj. nije nikako ni bila?

< Poruku je uredio Ninaa -- 25.2.2012 21:19:19 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "muški " porodiljni
24.2.2012 23:16:53   
natalijax
nemam pojma,mislim da ne što znam da može dobit sam nekih par dana valjda za rođenje djetete a to valjda ovisi od poslodavca

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "muški " porodiljni
25.2.2012 0:23:23   
lidac0605
Ne.Moraju bit u istom odnosu da bi mogao-il oboje zaposleni il oboje nezaposleni.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "muški " porodiljni
27.2.2012 19:05:37   
kanader
Otac se u korištenje rodiljnog dopusta može uključiti po isteku obveznog rodiljnog dopusta majke, odnosno 71. dan nakon poroda, ako se roditelji tako suglase. Majka tada svoje pravo prenosi pisanom izjavom na oca, uz njegovu prethodnu suglasnost. Pravo korištenja može se prenijeti u ograničenom ili neograničenom trajanju (odnosno, do isteka rodiljnog dopusta).

Pri tome naglašavamo kako je rodiljni dopust pravo zaposlenog ili samozaposlenog roditelja.


_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!