|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   max tv
11.12.2008 13:02:06   
božica
koliko vas ima doma preplatu na max tvuser posted image user posted image user posted image
i hm muž je uzeo kao proba prva tri mjeseca free--al ali uvijek je ali
ok ozeo je ne sumnjam da ćemo gledati a pogotovo Viki crtiče
koliko je to dobro imati pokraj male djeceuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: max tv
11.12.2008 13:08:18   
koka
Evo taman ja i mm raspravljali jučer da li čemo uzeti. Satelit nam nešto šteka i više ne vidim baby tv, pa me baš zanimalo koliko vas ima i dali ste zadovoljne... a moje iskustvo ću prenjeti ako ga budemo uzeli user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: max tv
11.12.2008 13:11:23   
tikica_69
Ja ga imam, super sam zadovoljna user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: max tv
11.12.2008 13:16:46   
mirna
mi smo isto razmišljali o tome.. vidjela sam kod susjeda, slika je prva liga i ima ogromno programa.. ali žena odlučila da nam se s obzirom na to koliko malo mi gledamo tv, to ne bi isplatilo...user posted image pogledam nekoliko serija i to je to...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: max tv
11.12.2008 13:19:46   
božica
al najgore je kaj se lako navućeš na te sve stvariuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: max tv
11.12.2008 13:24:51   
Florijan Jakov
mi imamo tv preko Bneta....zadovoljni....ako nisi puno doma ne stigneš se navući user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: max tv
11.12.2008 13:30:09   
mariola
I mi imamo max tv. super nam je. Zadovoljni. user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: max tv
11.12.2008 16:14:47   
ninolina
Mi imamo i super preko dana crtići na večer filmovi ili posudimo na videoteki. Nama dobra stvar

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: max tv
11.12.2008 16:25:38   
Puli
super im je izbor programa,videoteka,snimalica
ali

daljinski i modemi-katastofa

zamrznu se svako toliko pa ih treba resetirati
služba za korisnike-koma-kad zovete-nije naša greška

a drugi dan dođe njihov čovjek pogledati-i veli znate jučer su bili radovi na satelitu
pa zato niste mogli gledati......a ovi u službi za korisnike nemaju pojma




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: max tv
11.12.2008 17:46:20   
troubled
neće to u moju "butigu" user posted image user posted image user posted image
mislim da i ovako ima dovoljno prikladnih sadržaja za svakoga... user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: max tv
11.12.2008 18:56:34   
Ruža
IZVORNA PORUKA: troubled

neće to u moju "butigu" user posted image user posted image user posted image
mislim da i ovako ima dovoljno prikladnih sadržaja za svakoga... user posted image


Baš si me nasmijala Troubly.user posted image  Ja ratujem sa mm_om oko toga, on je za, ja naravno protiv. Ionako je previše pred tv_om, koliko bi tek bio uz max tv?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: max tv
11.12.2008 20:17:06   
tonkica
Mi nismo za to, imamo komp, mm sve živo skida sam, pa tak i tak tv program slabo gledamo.
Moji imaju max tv i nisu baš nešto zadovoljni, isto im se često zamrzne, čak im se zna slika zaledit kad telefon zvoni?! Nećemo ni mi to uzeti.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: max tv
11.12.2008 21:34:34   
njanja
mi smo imali prošle god 3 mj probno....ja sam stalno visila na national geographicsu i hallmarku....bila sam opsjednuta na NG emisijama o avionskim nesrećama..... uglavnom, bilo je super što smo imali u tom probnom paketu i snimalicu pa smo mogli i snimati serije...i to čak ako bi npr već serija počela, ti stisneš snimi, i ono to snima odpočetka.... ali MINUS je kada uzmeš to pod ugovorom, maknu neke od najboljih programa, a nema ni snimalicu, sve to dotano plačaš... treba paziti i kada uzimate to na probni rok da vam ne naplate KABLIRANJE...nama to nikamo nije pisalo,, a naplatili nam iz vedra neba 100 kn...žalili smo se..nije nam bilo do 100 kn, nego što su to samoinicijativno naplatili, a da to nigdje nije pisalo na ponudi......  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: max tv
11.12.2008 22:41:32   
božica
znači njanja da pdobro proučimo ugovoruser posted image
a muž rekao kao da ćemo ta tri mj plaćati 1kn hm hm sumnjiv je on meni bum ga sutra stisnula da mi sve kaže...smrdi mi tu nekajuser posted image user posted image user posted image

hvalauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: max tv
12.12.2008 7:29:34   
sanjalica
mi imamo ugovor... super je izbor programa, čak i kad su nam ukinuli one koji se plaćaju posebno, ali:


IZVORNA PORUKA: Puli

daljinski i modemi-katastofa

zamrznu se svako toliko pa ih treba resetirati
služba za korisnike-koma-kad zovete-nije naša greška




(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: max tv
12.12.2008 7:34:57   
tiha
mi isli prosli tjedan i kaze nama zenska kad je ukucala adresu i broj telefona kao komp izbaci nemoguce je prikljuciti adsl vec u upotrebi....i kaze probajte za par dana.....mislim ono imamo adsl nama nemogu prikljucit a sad kao ide i samo preko fiksne koja im je to fora.

uglavnom nama nemogu prikljucit adsl iz nekih i njima nepoznatih razloga! ma ko tu koga?user posted image sad je za kunu i odma se nemozeuser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: max tv
12.12.2008 12:24:14   
Kika83
mi ga nemamouser posted image  dosta daleko nam je tv od fiksne linijeuser posted image  a baš bi ga htjelauser posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: max tv
12.12.2008 13:54:21   
Krky
Imamo Digi Tv i svi jako zadovoljni, a MM hoće prijeći na Max samo zato da podrži svoju firmu, a i malo je skuplja pretplata. Glupost!!! (nemam ništa protiv Max-a)



_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: max tv
13.12.2008 14:42:39   
Candy
Imamo Max tv i u principu smo zadovoljni što se tiče ponude programa...
Ali,što se drugih stvari tiče,ljute me user posted image ponekad...
U zadnje vrijeme nam se "smrzava" slika i u službi za korisnike jedino znaju reći: "...isključite strujni kabel i ponovno ga uključite..." user posted image ...
Taj proces,smatram, nikako nije dobar za sam uređaj...A najveći problem je u tome što taj isti proces zna trajati do petnaest minuta dok se digne sustav user posted image ...
Po tom pitanju su katastrofa...
I još me najviše razljutilo što nigdje u ugovoru ne piše da moramo kupiti uređaj,već su nam samo na računu za jedan mjesec poslali bolestan račun,gdje uređaj košta nekih 250 kn,a kao u dućanu je oko 1500,00 kn user posted image ...I moraš ga kupiti !S tim da,po isteku ugovora,s tim uređajem koliko sam shvatila ne možeš apsolutno ništa,jer navodno sve to ide preko T-com-a user posted image ...Ne znam,možda sam u krivu,ali,čim istekne ugovor,bježim od T-coma glavom bez obzira jer su bezobrazni user posted image ...
Neki dan sam tako vrištala na njih,poludila sam user posted image !

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: max tv
13.12.2008 15:26:04   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mala25

mi ga nemamouser posted image  dosta daleko nam je tv od fiksne linijeuser posted image  a baš bi ga htjelauser posted image







pa kaj onda imaš kabel!!!! Bitno da ti je linija na kući...razgovaraj sa službom za korisnike!!!
Nije ni meni blizu!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: max tv
8.1.2009 17:06:19   
Candy
Evo,da se opet vratim na ovu temu user posted image ...
Jučer sam po stoti put vrištala na njih i konačno je danas došao tehničar...Promijenio nam je uređaj i nadam se da će sve biti u redu ...
Svaka čast ponudi i programu,ali s tehničke strane su nam živce trgali user posted image ...
Eto,samo da javim novosti user posted image ...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: max tv
8.1.2009 20:11:45   
tikica_69
Ja sam T-comofka pa necu komentirati user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: max tv
8.1.2009 20:24:12   
ejmama
Mi imamo i zadovoljni smo! Svatko nade nesto za sebe, a i videoteka je super stvar.  jedino sto me nervira je daljinski i to sto se ponekad zablokira. sto se tice montaze to mi je spojio brat pa nismo platili, reciver smo platili i nitko nam to nije spomenuo dok nam ugovor nije dosao kuci. Na ADSL smo cekali 1 god. jer nam ga prije nisu mogli prikljuciti, a to je prije bio uvjet za Max, danas treba samo fiksna linija.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: max tv
8.1.2009 20:48:52   
Kika83
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: mala25

mi ga nemamouser posted image  dosta daleko nam je tv od fiksne linijeuser posted image  a baš bi ga htjelauser posted image









pa kaj onda imaš kabel!!!! Bitno da ti je linija na kući...razgovaraj sa službom za korisnike!!!
Nije ni meni blizu!!!




znam da imam kabel ali ga zbog toga sigurno neču provlačit po cijelom stanu jer bi ga bilo posvuda

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: max tv
30.1.2009 21:28:22   
božica
ipak bumo ga vratili nije to za nasuser posted image

nemamo mi vremena za to kaj oni nude
koliko gledamo tv netreba nam
a crtići crtići neka klinci gledaju na dvdu i ok


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!