|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 18:47:57   
ELISABETH
Meni je žao što se ova tema pretvorila u sprdnju user posted image
čitam i ne mogu virovati što se događa
MB svaka čast što si nam svima otvorila oči i pokazala kakvih sve ljudi ima
Stvarno mi je žao što ste počele jedna drugu napadati zbog jedne prevarantice.......
Mislila sam da neću ništa ni komentirati ali stvarno me boli kad vidim u što se pretvara rr obitelj

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 18:57:29   
nikolana
modesty,ja ne glumim samaritanku, niti sam igdje iznosila svoja humanitarna iskustva. ono što sam navela nije nikakav biser mudrosti, već djelić naše svakodnevnice. moja rečenica je gramatički korektna, a tebe upozoravam da se negacije se pišu odvojeno( ne bi)

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 19:39:34   
m600

IZVORNA PORUKA: nikolana

modesty,ja ne glumim samaritanku, niti sam igdje iznosila svoja humanitarna iskustva. ono što sam navela nije nikakav biser mudrosti, već djelić naše svakodnevnice. moja rečenica je gramatički korektna, a tebe upozoravam da se negacije se pišu odvojeno( ne bi)


nikolana inače se piše ne bih user posted image
ni ti nisi baš gramatički ispravna

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 19:41:01   
pticica
IZVORNA PORUKA: m600


IZVORNA PORUKA: nikolana

modesty,ja ne glumim samaritanku, niti sam igdje iznosila svoja humanitarna iskustva. ono što sam navela nije nikakav biser mudrosti, već djelić naše svakodnevnice. moja rečenica je gramatički korektna, a tebe upozoravam da se negacije se pišu odvojeno( ne bi)


nikolana inače se piše ne bih user posted image
ni ti nisi baš gramatički ispravna


druga greskauser posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 20:00:15   
adryosijek
jedna bas naisla s nikom PILARKA na aukcije ,odma se sjetim pasa,nadam se da nije ona kupila dobre cipke za 140 kn i narukvicu upravo za 60 kn ,ako nosi broj 37 ona je user posted image daj boze da grijesim ,mozda i grijesim ali taj nik me ubo u oko

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:00:52   
nikolana
ptičice mala, da imalo poznaješ gramatiku znala bi da je i jedno i drugo ispravno, ako govorimo o 1.licu. ispeci pa reci. kako bi ti formulirala negaciju glagola biti u npr. 3. licu? ne bih? pričaš gluposti.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:28:55   
nikolana
ja sam samo htjela skrenuti pažnuj na vašu netolerantnost i netrpeljivost prema onima koji imaju oprečno mišljenje. šteta za vas što ste takve, jer promatranje problematike iz druge perspektive može biti od itekakve koristi, govorim iz vlastitog iskustva. nemam pojma tko je ta modesty blaise, niti me zanima, a u tome i jest bit. mislim da je činjenica što je uopće ne poznajem olakotna okolnost mojoj objektivnosti i činjenici, da osim što je podigla prašinu i okrenula par telefonskih brojeva, apsolutno ništa nije postigla. i naravno, zaslužilauser posted image user posted image user posted image od svojih vjernih drugarica, tobožnjih istomišljenica.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:29:23   
Zvonki
Modesty, očito je da nećemo dobiti objašnjenje od dotične forumašice user posted image
Cure, nećemo ovo pretvoriti u prepucavanja oko gramatike. user posted image

Iz ove teme jedino možemo zaključiti da iako smo virtualne možemo podijeliti jedna sa drugom svoje sumnje u svezi nečega i pokušati se zaštiti od ovakvih neugodnih i ružnih situacija.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:31:00   
mala99
Cure smirite stasti, ovo rasprava uopće nije tema! Di su sada moderatori da malo opomenu.

I da želim samo reći za sve ove nove koji su veliki gramatičari da sve mi pišemo  dok se ručak kuha, dok dijete skače po nama, dok razgovaramo s mužem itd..., bar ja. U različitim situacijama. Znamo mi sve gramatiku i lijepo izražavanje ali ne stignemo sve pohvatati. Mislim da mi nitko na raji nije zamjerio zbog toga, važno je da se prenese misao i da se družimo.

Zato nemojte se raspravljati bezveze, gramatika ovdje nije bitna! I modesty nemoj se dati iznervirati!

(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:33:13   
nikolana
isuse, poledaj da ne harači možda i po e-bay-u s vašim parama. ako kupuje grudnjake, a ja bi(h) se dala kladiti da nosi tricu, mora da je ona!

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:37:27   
nikolana
apsolutno si u pravu. ali pogledaj kako te cure raspravljaju. prvo su mene optužile da sam ja alter ego toj ženi, a ako nisam ona, onda sam iz njezine kriminalne družine. sada je vide kako negdje na netu kupuje cipele br. 37.

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:49:51   
lidac0605
Nikolana,jako lijepo si nam se predstavila svojim nastupom.Bravo,stara,svaka ti čast!
Daj smiri strasti...jel si čula onu zdravo seljačku:"Labavome k_rcu svaka dlaka smeta."
Nadam se da sam bila gramatički točna...

(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:50:21   
Ruža
Tema je definitivno otišla u krivom smjeru.user posted image I zaključati će se.
Koliko je žalostan i tragičan njen čin, toliko je žalosno da se sad prepucavamo oko besmislica.
Imamo pravo tražiti objašnjenje, no imamo li pravo suditi?
Ne znam dali je itko večeras gledao dokumentarac Susret za oprost? Čovjek me definitivno zaustavio i nagnao da stanem i razmislim?

Koje god da je razloge imala zahvalna sam što ih nisam imala ja i što danas nisam na njezinom mjestu. Koliko god da njen čin ne zaslužuje pljeskiće, ne zaslužuje ni ovo prepucavanje među vama.
Ne želim uopće pomisliti da nije voljela to dijete.
Nije bitno tko je sumnjao, a tko ne, tko zaslužuje pljeskića ili medalju za otkrivanje nego da smo od srca željele pomoći i da nitko od nas nije izgubio ništa više osim povrijeđenih osjećaja.
Mali Zmaj skidam kapu na vašem radu, volji i empatiji nakon svega što ste prošli. Danas možete kupiti sve osim ljudskosti u čovjeku, a vi ju dijelite besplatno i zaslužujete user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:52:39   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Ruža

Koje god da je razloge imala zahvalna sam što ih nisam imala ja i što danas nisam na njezinom mjestu. Koliko god da njen čin ne zaslužuje pljeskiće, ne zaslužuje ni ovo prepucavanje među vama.
Ne želim uopće pomisliti da nije voljela to dijete.
Nije bitno tko je sumnjao, a tko ne, tko zaslužuje pljeskića ili medalju za otkrivanje nego da smo od srca željele pomoći i da nitko od nas nije izgubio ništa više osim povrijeđenih osjećaja.
Mali Zmaj skidam kapu na vašem radu, volji i empatiji nakon svega što ste prošli. Danas možete kupiti sve osim ljudskosti u čovjeku, a vi ju dijelite besplatno i zaslužujete user posted image user posted image user posted image .


Ružo, svaka čast user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:53:24   
Nika 24052006
Nakon svega što sam pročitala,mogu samo još jednom reći jednu riječ,prestrašno...Stalno si u glavi pokušavam posložiti što ju je moglo nagnati na sve ove ružne stvari,pokušavam joj naći opravdanje,ali ne ide,nema ga...Jedino što mi je palo na pamet da je bila toliko očajna i psihički labilna da su je neke "treće" osobe uspjele obrlatiti i navesti ju da se bavi ovom vrstom varanja ljudi...Ne znam,ne želim suditi,jer nisam niti Bog niti sudac,ali je apsolutno grozno ovo što je činila...Užasno mi je žao dječaka,tko zna kakva mu se sada sudbina piše...Nadam se da je ona bila dobra prema njemu i da nije suviše patio...I,u jednu ruku mi je žao nje,jer je očito bolesna žena...Nadam se,prvenstveno da će maleni biti dobro,a nadam se da će i njoj biti pružena stručna pomoć...Reći ćete da sam luda jer i njoj na neki način želim bolji život,i ne opravdavam ju,ni slučajno,samo mislim da bi adekvatnim liječenjem psihički bolesne osobe donekle osigurali da se ovako nešto ne ponovi...A vi,cure,koje ste izigrane,ne dajte se pokolebati,učinile ste što ste mislile da je u tom trenu ispravno,vaše srce je ispunjeno,neka vam ne bude žao,u mojim ste očima velike...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:56:46   
adryosijek

IZVORNA PORUKA: nikolana

ptičice mala, da imalo poznaješ gramatiku znala bi da je i jedno i drugo ispravno, ako govorimo o 1.licu. ispeci pa reci. kako bi ti formulirala negaciju glagola biti u npr. 3. licu? ne bih? pričaš gluposti.

ajojojo pa jel ti nisi ona vrijedna koja nema vremena za forume i piskaranja,nesto si previse ovdje,dali nemas ono da objesis ves ,popeglas i ostalo...ti si ocito profesorica hrvatskog user posted image user posted image user posted image ili si najpametnija ovdje,svaka ti cast... dacu ti rado jos jedan link na kojem je bila rasprava o mamici,mozes ako hoces i tamo da ides vrijedati curke i da se prepires..vidim imas ti viska vremena i na pretek!!!!user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 21:58:29   
Fever

IZVORNA PORUKA: Ruža

Tema je definitivno otišla u krivom smjeru.user posted image I zaključati će se.
Koliko je žalostan i tragičan njen čin, toliko je žalosno da se sad prepucavamo oko besmislica.
Imamo pravo tražiti objašnjenje, no imamo li pravo suditi?
Ne znam dali je itko večeras gledao dokumentarac Susret za oprost? Čovjek me definitivno zaustavio i nagnao da stanem i razmislim?

Koje god da je razloge imala zahvalna sam što ih nisam imala ja i što danas nisam na njezinom mjestu. Koliko god da njen čin ne zaslužuje pljeskiće, ne zaslužuje ni ovo prepucavanje među vama.
Ne želim uopće pomisliti da nije voljela to dijete.
Nije bitno tko je sumnjao, a tko ne, tko zaslužuje pljeskića ili medalju za otkrivanje nego da smo od srca željele pomoći i da nitko od nas nije izgubio ništa više osim povrijeđenih osjećaja.
Mali Zmaj skidam kapu na vašem radu, volji i empatiji nakon svega što ste prošli. Danas možete kupiti sve osim ljudskosti u čovjeku, a vi ju dijelite besplatno i zaslužujete user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image koka! Preeeeekrasno napisano!


_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 22:19:09   
mala99
Najpametnija stvar je da se ova tema zaključa, mislim da smo sve rekle šta je trebalo.

Svaka čast dobrim ljudima koji su odvojili od svojih mjesečnih nekad i skromnih prihoda da pomognu drugim ljudima. Jako humano do njih. Nadam se da je svaka kuna otišla za jadno dijete, te se isto nadam bila mu mama ili skrbnik da se brine o njemu s puno ljubavi i nježnosti. Opet vidjele ste je s njim na terapijama, pa se zaista nadam da se brine dobro o jadnom dijetetu. Neću ni pisati,ni razmišljati o tome kako bi to bilo neljudski da je dijete iskorištavala samo kao paravan za primanje novaca.

S druge strane ono što najviše osuđujem u ovoj priči su laži. Mislim da dotična nije trebala lagati, i na razno, raznim forumima predstavljati se lažno. Ali dobro, neka to je njoj na duši. I mislim da, da joj treba neka pomoć, i da vjerojatno ima muža koji joj je pomagao u svemu.
Možda joj je i ovaj cijela situacija razotkrivanja i škola, a možda i nije.

A vi cure koje ste pomagale, važno je da ste pomagale s dobrim namjerama i učinile jedno veliko humano dijelo.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Objašnjenje !!!
12.2.2012 0:05:59   
adryosijek

IZVORNA PORUKA: mala99

Najpametnija stvar je da se ova tema zaključa, mislim da smo sve rekle šta je trebalo.

Svaka čast dobrim ljudima koji su odvojili od svojih mjesečnih nekad i skromnih prihoda da pomognu drugim ljudima. Jako humano do njih. Nadam se da je svaka kuna otišla za jadno dijete, te se isto nadam bila mu mama ili skrbnik da se brine o njemu s puno ljubavi i nježnosti. Opet vidjele ste je s njim na terapijama, pa se zaista nadam da se brine dobro o jadnom dijetetu. Neću ni pisati,ni razmišljati o tome kako bi to bilo neljudski da je dijete iskorištavala samo kao paravan za primanje novaca.

S druge strane ono što najviše osuđujem u ovoj priči su laži. Mislim da dotična nije trebala lagati, i na razno, raznim forumima predstavljati se lažno. Ali dobro, neka to je njoj na duši. I mislim da, da joj treba neka pomoć, i da vjerojatno ima muža koji joj je pomagao u svemu.
Možda joj je i ovaj cijela situacija razotkrivanja i škola, a možda i nije.

A vi cure koje ste pomagale, važno je da ste pomagale s dobrim namjerama i učinile jedno veliko humano dijelo.

user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Objašnjenje !!!
12.2.2012 0:21:48   
adryosijek
http://www.mojprviposao.net/jseeker_ad_detailedview.php?sessionId=d356f4ec9f8c3ac3736b68937e353aec&entityId=c47323d2258cca0eba40b91fc442593b&keywords=
ona je i zaposljavala u inozemstvu ...kako li samo stigne sve to user posted image

< Poruku je uredio adryosijek -- 12.2.2012 0:22:40 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Objašnjenje !!!
12.2.2012 8:26:19   
Bebys
katastrofa prvo se covjek nahvali kako ste super onda se izbljuje od svadja?????


uzasno ali nista iznenadjujuce na rr.hruser posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Objašnjenje !!!
12.2.2012 12:55:18   
pincirotvajler
http://www.udomiteljizadjecu.hr/forum/index.php?topic=109.0

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Objašnjenje !!!
12.2.2012 14:00:33   
mala pcelica
po ovim postovima reko bi čovjek da je normalna,a po drugim bože ti sačuvaj user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Objašnjenje !!!
12.2.2012 14:41:40   
Ninaa
IZVORNA PORUKA: Ruža

Tema je definitivno otišla u krivom smjeru.user posted image I zaključati će se.
Koliko je žalostan i tragičan njen čin, toliko je žalosno da se sad prepucavamo oko besmislica.
Imamo pravo tražiti objašnjenje, no imamo li pravo suditi?
Ne znam dali je itko večeras gledao dokumentarac Susret za oprost? Čovjek me definitivno zaustavio i nagnao da stanem i razmislim?

Koje god da je razloge imala zahvalna sam što ih nisam imala ja i što danas nisam na njezinom mjestu. Koliko god da njen čin ne zaslužuje pljeskiće, ne zaslužuje ni ovo prepucavanje među vama.
Ne želim uopće pomisliti da nije voljela to dijete.
Nije bitno tko je sumnjao, a tko ne, tko zaslužuje pljeskića ili medalju za otkrivanje nego da smo od srca željele pomoći i da nitko od nas nije izgubio ništa više osim povrijeđenih osjećaja.
Mali Zmaj skidam kapu na vašem radu, volji i empatiji nakon svega što ste prošli. Danas možete kupiti sve osim ljudskosti u čovjeku, a vi ju dijelite besplatno i zaslužujete user posted image user posted image user posted image .
Potpisujem Ružu od riječi do riječi, temu nisam zaključala jel me već dva dana nije htjelo prijaviti nikako i sad ću to učiniti. Tko zna što ju je nagnalo na to, ali tko smo mi da joj sudimo, iako sam pomogla više puta i drugim forumašicama i isto ostala na neki način prevarena kao i ostali, jel se ta roba prodaje okolo, njih nitko nije prozivao i tko sam ja da im sudim. Svatko od nas će jednog dana stati pred sud i meni je samo žao tog djeteta i vjerujem da mu se ipak pomoglo bez obzira kakva je ona! A sva ostala prepucavanja tko plješće, tko zna gramatiku, tko istražuje i sl. su besmislena i ne vidim im svrhu. Žalosno je to da ova tema ima 17 stranica,a  druge teme imaju jedva i dvije. I svi se ponekad pitaju di je ovaj član ili onaj,ali dajte malo razmislite u što se ovaj forum pretvorio? Kad nekog treba osuđivati i napadati i kad nastane vatra može se istipkati 20 stranica a kad netko pita za savjet jedva da dobije par odgovora. Toliko od mene

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 449
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!