|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uplate iz inozemstva - naknade
6.2.2012 21:29:30   
Ruža
Kako je ex trenutno u Francuskoj kada mi uplaćuje alimentaciju uzmu mu 30 eura za transakcije. Kako je to dosta novaca, zanima me postoji li neki način da naknada bude manja? Zna netko?
Hvala!

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uplate iz inozemstva - naknade
8.2.2012 10:35:22   
Bebys
pa ne salje ti valjda novac preko WESTER UNIONA...to je uzasno skupa provizija...pogotovo ako to radi svaki mjesec...uzasno puno love uzimaju a to je jedini nacin sada vise nema drugoga...

odi u banku nadji je u hr bilo koja MORA IMATI DA TI DAJU ZA TVOJ OSOBNI RACUN

IBAN
SWIFT
to su kodovi gdje se uplacuje novac direktno sa osobnog racuna na tvoj osobni racun ali moras imati ovo dvoje gore sto sam ti navela
nikakav tekuci ni devizni racun
nego trazi ako ti mogu dati devizni racun ili tekuci nema veze kako god ga zvali samo da ima IBAN I SWIFT...brojeve s time nema provizije i lova sjeda sa njegovog bankovnog racuna na tvoj

ako to nema
onda ti nema druge nego placati ovako skupu proviziju uzasnouser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uplate iz inozemstva - naknade
8.2.2012 10:39:47   
Bebys
e da i nikkav ziro racun nista od toha nemoze se uplatiti direktno na racun izvana

samo ako imas SVOJ VLASTITI
IBAN
i
SWIFT

uztaj racun to je puno brojeva  ako ti to nedaju nemozes nista primati love 

cudim se ako hr ulazi u EU da to banke nisu vec napravile

ajd raspitaj se za to

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uplate iz inozemstva - naknade
8.2.2012 13:42:21   
Ruža
Hvala Bebys!user posted image Baš ću otići pitati i za to u banku, za sad sam čula i za opciju preko PayPala, oni uzimaju 3,4% što je isto povoljno.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uplate iz inozemstva - naknade
9.2.2012 9:33:38   
Bebys
pey pal ti je isto PROVIZIJA neslazem se ni sa time
velim ti ovo je opcija super

samo pitaj za svoj vlastiti IBAN
I SWIFT kodove...

to ti direkto ode sa racuna na racun i svaka transakcija banaka direktna nema provizije ali samo preko INTERNETA AKO TO RADI onaj tko radi...

znaci mora imati token ili kako se vec zove ona buba nemam pojma kako se u hr. to kaze...znas na sta mislim mora ici sa internet bankarstva i sam to raditi inace ako ide u banku opet ce mu derati proviziju
vodi o tome racuna...sretno ti bilo nadam se da ces uspijeti

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uplate iz inozemstva - naknade
9.2.2012 9:34:39   
Bebys
ps
ti nemoras imati token tj.internet bankarstvo jer mozes tu lovu dici gdje hoces i kako hoces

ali ONAJ TKO TI STAVLJA NOVAC MORA ICI PREKO INTERNET BANKE SAM INACE MU DERU PROVIZIJU SVUGDJEuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uplate iz inozemstva - naknade
9.2.2012 11:20:44   
kanader
swift- nešto kao međunarodni broj banke
iban- ima svatko tko je otvorio devizni račun u banci, dobiva ga čim ga otvori
u Rh nije moguće vršiti gotovinske uplate na račune u inozemstvo, isključivo doznakom, na žalost za sve, pa čak i za internet bankarstvo se naplaćuje naknada....opcija koja je još nedavno funkcionirala je otvaranje deviznog računa u SLO, ali molim da provjeriteuser posted image


_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uplate iz inozemstva - naknade
9.2.2012 12:29:55   
Bebys
kanader ovo je super ako vec iban ima
a swif kod joj daje banka njena takodjer

ne uplacuje ona nikome nego njoj  se uplacuje a to se moze ...samo neka se raspita...

obrnuto je od ovoga kako si razumio njoj suprug uplacuje tj. bivski ili kako vec sadasnji nisam ni ja skontala tko ali to nije ni bitno bitno je DA NJOJ DAJE LOVU a ne ona njemu...

svugdje izvana se moze lova direkt slati samo mora imati to IBAN I SWIFT BROJEVE bez toga nemoze

sretno joj bilo kako god neka se raspita svugdje jer deru po proviziji opasno...user posted image

< Poruku je uredio Bebys -- 9.2.2012 12:30:54 >

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!