|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kriza
13.12.2011 21:30:12   
Anoniman
ne znam kako uopće počet pisat,naime ja i mm smo oboje nezaposleni.ja godinu dana već,a on 8 i pol mjeseci. iscrpili smo već sve mogućnosti,na rubu snage,bez imalo nade u novo zaposlenje.imamo dvoje djece,a božić dolazi,kako im objasnit da im ne možemo priuštit sve ono što su lani imali.toliko se jadno osjećam,bespomoćno.znate onaj osjećaj kad kucate na vrata,a nitko vam ne otvara.user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kriza
13.12.2011 21:34:22   
mala pcelica
ooo jako mi je poznat taj osjećaj bespomoćnosti zato suosjećam sa tobom jer smo u istoj situaciji user posted image
isuse kako zalosno,sta smo dočekali .... ja ti jedino mogu poslati hagic ako ce ti nesto znaciti user posted image user posted image user posted image i samo se nadam da ce to uskoro biti iza nas i da ce doci neka bolja vremena user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kriza
13.12.2011 21:49:29   
malizia
oh, vjerujem da smo se sa ovim kriza više manje svi prepoznali....nadajmo se da će skoro biti bolje, ja vjerujem da hoće.....

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kriza
13.12.2011 22:04:20   
mamacita
Draga anonimna, ajde reci kolika su ti djeca? Mozda mogu nesto pronaci sto bi im uljepsalo Blagdane. I sama sam u istoj situaciji,mm i ja ne radimo, zivimo sa mojima, i na tome smo Bogu zahvalini za cijeli zivot. Kada je najcrnje, negdje se otvori "prozor". Ne daj se. Ako mozes, posalji mi pp. Klikni na moj nick pa ces valjda dobiti tu mogucnost.user posted image

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kriza
14.12.2011 7:54:48   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: mamacita

Draga anonimna, ajde reci kolika su ti djeca? Mozda mogu nesto pronaci sto bi im uljepsalo Blagdane.


Reci!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kriza
14.12.2011 8:07:41   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
žao mi je
ja neradim 3g,mm evo nakon 11mj konačno našao posao
hvala svekijima na pomoći

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kriza
14.12.2011 9:57:09   
mala99
Joj tako mi je žao kad čitam ovakve postove, dajte recite koje dobi su djeca pada malo pomgnemo.

Mi koji imamo ne razmišljamo kako je drugima već nam nije nikad dosta i kupujemo si stvari koje uopće ne trebamo.

Tek me ovakvi postovi malo razbude...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!