|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   upad u racunalo
8.12.2008 9:27:52   
mlada mama
drage moje dali vam se desilo da vam netko provali sifru meni zadnjih par dana dok sam na kompu pise da sam prijavljena na jos jednom racunalu i to me zabrinjava
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: upad u racunalo
8.12.2008 11:48:51   
lelo
Znalo mi se dogoditi dok nisam promjenila operatera i prešla na H1,za sada je sve uredu.Kad sam bila na T-mobilu stalno nešto ili se sa moje linije razgovaralo(dignem slušalicu neko priča user posted image )ili sam stalno kao bila na netu.user posted image
Onda mi je puko film jer su me uvjeravali da to nije istina,a ispis razgovora mi je pokazivao nepoznate brojeve i odlučila sam poromjeniti operatera.
Za sada sam prezadovoljna.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: upad u racunalo
8.12.2008 12:08:08   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: mlada mama

drage moje dali vam se desilo da vam netko provali sifru meni zadnjih par dana dok sam na kompu pise da sam prijavljena na jos jednom racunalu i to me zabrinjava


na MSNu ili??
meni je sestr arekla da ima slične probleme, ali na msn-u...jednom se ulogirala s mog kompa, pa sam je nekaj potiskala na svom kompu i onda joj je sve bilo ok


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: upad u racunalo
8.12.2008 12:16:18   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mlada mama

drage moje dali vam se desilo da vam netko provali sifru meni zadnjih par dana dok sam na kompu pise da sam prijavljena na jos jednom racunalu i to me zabrinjava


Imas wireless ili?


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: upad u racunalo
8.12.2008 13:05:21   
FIONA
curke ja znam osobu koja se ubacuje preko raznih firma i surfa zabadava!!! Sve je to moguće!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: upad u racunalo
8.12.2008 13:18:38   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

curke ja znam osobu koja se ubacuje preko raznih firma i surfa zabadava!!! Sve je to moguće!!!user posted image user posted image user posted image


Pa zato pitam jer ima wireless...ak ima, a nema zastitu, netko joj se nakaci i surfa do mile volje na tudji racun, a ne mozes ga copiti...samo znas ti je u krugu od 50ak metara 

< Poruku je uredio tikica_69 -- 8.12.2008 13:19:24 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: upad u racunalo
8.12.2008 13:33:43   
FIONA
 ne mora biti u krugu od 50 metara...vidla na svoje oči...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: upad u racunalo
8.12.2008 13:47:51   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

ne mora biti u krugu od 50 metara...vidla na svoje oči...


To se zove hakiranje, to sto ti pricas FIONA, ja pricam o spajanju u bezicnu mrezu, jer ako ima doma wirwless onda joj se tako najlakse nakaciti na njen korisnicki racun i surfati. To su dve razlicite stvari. Hackera mozes uloviti po ip adresi....ove koji se spajaju bezicno, malo teze


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: upad u racunalo
9.12.2008 9:14:43   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

IZVORNA PORUKA: mlada mama

drage moje dali vam se desilo da vam netko provali sifru meni zadnjih par dana dok sam na kompu pise da sam prijavljena na jos jednom racunalu i to me zabrinjava


na MSNu ili??
meni je sestr arekla da ima slične probleme, ali na msn-u...jednom se ulogirala s mog kompa, pa sam je nekaj potiskala na svom kompu i onda joj je sve bilo ok



da na msn-u

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!