|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
5.10.2011 13:50:23   
Bubu
Pomozite u odabiru, pliz... Kakva su Vaša iskustva? Koji je bolji? I jel ima tko od vas dispanzer za vodu? Jel to jako korisno il...? Nisam baš oduševljena jer zauzima puno mjesta u vratima al...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
5.10.2011 17:21:41   
modesty blaise
evo ovako, mi imamo whirlpool-ov veliki friž...trokrilni...imamo i hladnjak za vodu i komoru za led(i drobljeni i obični)....
hm..
ne znam ni sama kaj bi ti rekla ...ja to uopće niti ne koristim na kraju...uvijek imam osjećaj da ta voda i led imaju neki miris i to mi se ne sviđa nikako..

ove godine smo na moru kupili novi LG frižider koji ima jednu posudu koju puniš vodom i onda si ju ohlađenu natačeš ...ali...ni s tim nisam zadovoljna i opet ju ne koristim...naime, nakon kratkog vremena iz te posude ,kada u njoj ima vode ,počelo mi je kapati pa mi friž mokar i mrljav unutra...
eto
na kraju priče vodu hladim tak da ju metnem u boce i onda u frižideruser posted image ...
slijedeći koji ću kupiti sigurno nebu imao niš od toga

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
5.10.2011 17:30:59   
seraphyme
ja imam BEKO- jeftinjak, a baš dobar.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
5.10.2011 18:24:00   
elven
Mi imamo LG-ev dvokrilni (side by side) no frost, A klasa potrošnje, sa ledomatom (kocke i drobljeni) i voda, na dovod vode ide filter kao onaj iz brite (jedno naopako mijenjanje nam otkrilo sadržaj user posted image user posted image ) i već ga imamo skoro 4 godine....i ja sam PREZADOVOLJNA!!!! Tih je, voda je fina, onakva kakva treba biti bezukusna i osvježavajuća (ja samo nju i pijem), led isto, ledenica je taman koliko nam treba....svi su me u familiji malo čudno gledali kad sam dofurala "ormar" u stan. Meni je vrijedio i dalje vrijedi svake kune....topla preporuka...

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
6.10.2011 10:30:57   
Bubu
Mi tražimo kombinirani sa ledenicom dolje. E sad je isto dilema za taj dispanzer jer izgleda superfunkcionalno, a opet, sa takvim stvarima se zna desit da ih koristiš dva puta i to je to...

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
7.10.2011 9:29:04   
lema
Mismo prošlo ljeto u 8 mj. kupili whirpool i u 5 mj mi se pokvariouser posted image iscurio je plin i riknuo je motor zvali smo majstora koji je došo i mislio da je samo plin napunio ga je i on oped nije radio onda je došo pogledao i reko da je i motor riknuoo naručio je novi i skoro 50 dana smmo čekali da stigneuser posted image user posted image user posted image znaći skoro cijelo ljeto nakraju kad je stavio novi motor i upali ga radio mi je 3 dana i ponovo onaj miris i krepao oped kad je došo ponovo je utvrdio da ima grešku negdje u sustavi i išli smo zamjhenit uzeli smo BOSCH i sad sam prezadovoljna Whirpool više ne_____________!! ne kažem da su loši ali ja sam se opeklauser posted image

_____________________________

Elena 22.2.2001==3220 52cm
Manuela 27.10.2002 = 3740 53cm
Anthony 25.06.2005 =4990kg 55cm
Lucas 19.03.2007 =4700kg 54cm
14.12. 2010 moje najmanje zlato Marcus =4200kg 54cm


6.6.2013 nam stiže mala princeza:)
ponosna mama .....



(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
7.10.2011 9:34:11   
ema55
Ja imam Eletrolux frižider, perilicu za suđe i pećnicu i zadavoljna sam.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
9.10.2011 15:46:00   
Bubu
Joj više ni sama ne znam...
Što je najbitnije da ima...osim niske potrošnje i glasnoće..
Jel fresh zona nešto što je korisno?
Kakva su vam iskustva sa gorenjem?

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
9.10.2011 17:18:52   
ribica1
nije da ih reklamiram al mi pak imamo sve od whirpooa!user posted image
igrom slučaja tako se poklopilo: perilicu za suđe, veš mašinu, pećnicu, ploču, frižider i na kraju dobili od njih i mikrovalnuuser posted image
za sada sam sa svime super zadovoljna evo sve to imam već tri godine i još mi sve funkcionira!
frižider mi je ovakav i zadovoljna sam
http://www.technomarket.hr/products/09057037/whirlpool-wbc-3546a-nfx

po izgledu je takav e sad dal je baš taj model ne znam jer imaju par sličnih al u biti mislim da nema neke velike razlike!


< Poruku je uredio ribica1 -- 9.10.2011 17:22:36 >


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
13.10.2011 14:27:16   
Bubu
Electrolux frižider? anyone?

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
13.10.2011 14:36:40   
cuba
Mi imamo Gorenje frižider. Kupili smo ga prije 4 godine kad smo renovirali stan, 6000kn je bio i još drži tu cijenu.
Prezadovoljna sa njime. Trenutno ne mogu lijepiti slike jer nisam na svom laptopu, večeras ću. Onaj američki đir starog hladnjaka.
Ali nema ledomat i te sve perverzarije koje ste gore naveleuser posted image niti mi to treba, osim antibacterial sistyem koji nemam pojma kako radiuser posted image . Kako je modesty napisala, vodu hladi da ulije u bocu i stavi u friž, upravo tako i jauser posted image
Od Zanussi-ja imamo pećnicu koja je ok iako nam se jednom pokvarila (dok smo bili na putovanju, još je ugašena bilauser posted image ).

< Poruku je uredio cuba -- 13.10.2011 14:37:59 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
13.10.2011 15:23:12   
mayathebee
Mislim da cijeli život sve aparate koje rade imam od gorenja i uskoro planiramo renovirati stan, i namjeravam opet sve njihovo kupiti. Jasno mi je da ovi novi modeli sigurno nisu tak dobri ko stari, jer sve sedanas radi na principu napravi što jeftinije da prodaš što skuplje, al sa gorenjem sam prezadovoljna, pogotovo sa frižiderom i perilicom!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
13.10.2011 15:29:48   
modesty blaise
Zaboravih napisati da smo whirlpool mašinu za veš hitili nakon 1,5g godine starosti jer smo 2 x mjenjali programator i kupili Candy na kraju....


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
13.10.2011 16:39:39   
elven
Pretpostavljam da pod "perverzarije koje smo gore navele" cuba misli pod mojim postom (primjetih da sam najdetaljnije opisala svoje čudovište),  pa se osjetih ponukanom da odgovorim. Dakle moj LG nije bio puno više nego njen Gorenje iako smo ploču i pećnicu uzeli od Gorenja iz istih razloga zbog kojih je i ona (stara i provjerena firma, pouzdanost, dugotrajnost itd....), frižider nisam htjela jer je njihov po meni bio precjenjen i bezobrazno skup. Da se vratimo perverzijama na LG-u.... No frost znači da ga ne moram oleđivati da bi ga očistila jer leda nema, samo hladan zrak koji kruži, dakle ušteda mog vremena i energije te samim time higijenskiji je jer mi se u komadima leda ne skupljaju tko zna kakvi ostaci prošlih zamrzotina, ne moram čekati da se čitav isprazni kako bi jednom godišnje obavila čišćenje itd.... Ovo za vodu i led mi je extra praktično iz ranije napomenutih razloga, nema vrećica sa ledom, nema plastike u kockicama leda koje otkrijem u ustima, voda mi je finija i nema toliko kamenca kao ona iz pipe....side by side (ormar)... u ledenici imam bolju preglednost od onih podijeljenih sa gore ili dole ledenicama, a tko ne bi htio da mu je kućanski aparat štedljiv....dakle meni sve navedeno nije niti blizu perverzijama već super funkcionalno i isplativo rješenje za moj prostor i potrebe....

Naravno svi imamo svoje afinitete u svemu pa i u odabiru kućanskih aparata....nemam namjeru nikoga kritizirati o njihovim izborima i smatram takve postove uvredljivima i netolerantnima, iznijeh svoje iskustvo u nadi da će nekom koristiti.....za što smatram da služe ovakva mjesta i zbog čega sam i ja ovdje....

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
13.10.2011 18:51:21   
mayathebee
Koke, pa nećemo se fajtat i na temi sa frižiderima! Elven daj molim te još jednom pročitaj cubinu poruku. Meni uopće ne zvuči uvredljivo i netolerantno, čista je zezancija, i riječ perverzija uopće u nema tu težinu. Bar sam ja tako doživjela. Sigurna sam da te cuba nije prozvala svojim postom, kažem, pročitaj još jednom i uzmi u obzir smajliće ii moj post!

< Poruku je uredio mayathebee -- 13.10.2011 18:59:24 >


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
14.10.2011 8:16:53   
elven
Možda me opako šibaju hormoni pa vidim bijele miševe gdje ih nema, ne znam, ali nije mi se svidio post, pa sam svoj eto malo detaljizirala i iznijela svoje mišljenje..... no offence to anyone

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
14.10.2011 8:22:04   
elven
Koliki je vijek kućanskih aparata? - link na članak ispodhttp://dnevnik.hr/vijesti/svijet/koliki-je-vijek-kucanskih-aparata.html


(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
14.10.2011 8:23:07   
mayathebee
Ma ja sam si odmah pomislila na hormone!!! user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Hladnjak Whirlpool vs. Zanussi
14.10.2011 8:36:22   
elven
OOOO da luda sam ko šiba user posted image

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!