|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ''''Novi''''znak zabrane ulaska
3.10.2011 19:33:00   
ZVRK
Evo linka pa će vam biti jasno.

http://www.24sata.hr/news/s-djetetom-bi-htjeli-na-terasu-kafica-na-kavu-e-pa-ne-moze-237212

< Poruku je uredio Ninaa -- 4.10.2011 12:34:27 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ''novi''znak zabrane ulaska
3.10.2011 19:46:30   
modesty blaise
haha...mene ovo nasmijalo...bome bi mu se ja sparkirala na terasu....user posted image user posted image


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ''novi''znak zabrane ulaska
3.10.2011 20:02:19   
seraphyme
djeci nije mjesto u birtijama

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ''novi''znak zabrane ulaska
3.10.2011 20:06:13   
ZVRK
ma baš znak stavitiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

sve-tj.puno toga se lijepom riječi može riješiti ako nekome nešto smeta...


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ''novi''znak zabrane ulaska
3.10.2011 21:38:31   
Nika 24052006
Baš bezveze...Ok,djeci nije mjesto u birtiji,ali možda ima majki koje nemaju kome ostaviti djecu na čuvanju,a ponekad bi popile vani kavu sa kolegicom...Pa šta će one onda? Ne popiti kavu vani dokle god se ne riješe kolicauser posted image ...Ne znam,meni je glupost taj znak.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ''novi''znak zabrane ulaska
3.10.2011 21:47:16   
adryosijek
ovo je pravi idiotizam!

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ''novi''znak zabrane ulaska
3.10.2011 21:49:24   
ELENA35
kako bi jedna moja draga prijateljica rekla-NABIJEM GA sa njegovom zabranomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....eh,baš bi mi rado sjelo da mi takav tip prigovori da mu dođem sa duplim kolicima,pa me ne pusti na terasuuser posted image ,sa guštom bi ga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ima on sreće da sam ja u Zagrebuuser posted image user posted image user posted image ........

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ''novi''znak zabrane ulaska
3.10.2011 22:23:45   
mamacita
To je njegova tersasa i njegov kafic. Ako njemu ne nedostaju novci od silnih kavica, onda dobro. Postoje i drugi kafici na kojima nisu slicne zabrane. Postoje zabrane svugdje. U ducanu recimo, nema djece na rolama, nema foto aparata, nema kucnih ljubimaca; ispred skole na dvoristu nema trcanja, nema djece sa biciklima, nema rolanja, nema deranja; tako da ne vidim u cemu je ovdje problem. Covjek ne moze imati musterije koje narucuju malo skuplja pica od kave, i posebno ako nema prostor, onda je to ok. Upravo danas sam vidjela jednu mamu kako gura dupla kolica sa djecom unutra. Eto, ona bi zauzela jedno cijelo parkirno mjesto da takva kolica sparkira negdje na redovitom parkiralistu. Stoga, mame, ne grizite... nego odite tamo gdje su bircevi kolica-friendly.user posted image

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ''''novi''''znak zabrane ulaska
4.10.2011 13:50:15   
natalijax
bedak,ja sam radila u kafiću skoro deset_ godina,uvjek mi je bilo draže vidjet djete u kafiću sa mamom ili tatom nego nekog smrdljivog pijanca,može on sebi to objsit mačku o rep

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ''''Novi''''znak zabrane ulaska
4.10.2011 15:01:31   
Bebys
nista posebno...terasa mala a i meni je odvratno vidjeti zene gdje objese blende...blago receno..sa malom djecom na kavama..i takve stvari...uzasno mi je to i za vijedjeti pa mi je ovo i nista neobicno...

kolica stvarno trebaju puno mjesta...to je istina..

ima slasticarna to je puno ljepse mijesto za majke i djecu...i prilagodnije...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ''''Novi''''znak zabrane ulaska
4.10.2011 15:39:27   
kupa
Naravno da neću s djetetom ulaziti u zadimljeni kafićuser posted image user posted image user posted image , ali zašto ne bih smjela guštati na suncu na terasi, pogotovo ako je kakvo igralište u bliziniuser posted image user posted image user posted image . Zato što smo mame ne trebamo se zatvorit u kuću i sjedit po parkovima ko bakice barem ja tako mislimuser posted image .Ja sa svojom I to nisam mogla jer je bila mirna samo kad se vozila ali tko može super. Ne obazirem se na njegov znak ima i drugih terasa na kojima se može popit kava.Ne pada mi na pamet da bi se s njim pregovarala.

_____________________________

Naše sunce će postati velika seka :)
Naše drugo zlato 7.5.2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ''''Novi''''znak zabrane ulaska
5.10.2011 10:27:02   
Krky
Koliko vidim na slikama, mjesta zaista nema. I ne znam što su se svi "digli" na vlasnika. Pa, istina, nije to jedini kafić (a iskreno, nije ni najljepši, niti baš nešto udoban i prilagođen klincima ili koji je?). I ja volim popit kavu, ali i ne mogu nikud bez djece, pa i gledam kud ću - ako ću. Uostalom, mogu se zamislit kako je konobarima, jer se sjećam kako sam znala pretrnut kad bi mi, u grupi sa 16 puzavaca, dok nosim jedno, drugo našlo pod nogama. Pa i ako bi išla negdje na kavu, gledala bih gdje mi ima mjesta i gdje je meni ugodno. Uostalom, čovjek nije ništa rekao protiv djece. Pročitala sam i komentare na 24 sata i najbolji mi je onaj gdje se poziva tate na čuvanje kako bi mama mogla u miru i bez "prikolica" popit kavu. Samo što ja ne bih ni kućnim ljubimcima dozvolila isto, al to je moje mišljenje. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu kupa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ''''Novi''''znak zabrane ulaska
5.10.2011 10:42:18   
elven
"Koliko vidim na slikama, mjesta zaista nema. I ne znam što su se svi "digli" na vlasnika. Pa, istina, nije to jedini kafić (a iskreno, nije ni najljepši, niti baš nešto udoban i prilagođen klincima ili koji je?). I ja volim popit kavu, ali i ne mogu nikud bez djece, pa i gledam kud ću - ako ću. Uostalom, mogu se zamislit kako je konobarima, jer se sjećam kako sam znala pretrnut kad bi mi, u grupi sa 16 puzavaca, dok nosim jedno, drugo našlo pod nogama. Pa i ako bi išla negdje na kavu, gledala bih gdje mi ima mjesta i gdje je meni ugodno. Uostalom, čovjek nije ništa rekao protiv djece. Pročitala sam i komentare na 24 sata i najbolji mi je onaj gdje se poziva tate na čuvanje kako bi mama mogla u miru i bez "prikolica" popit kavu. Samo što ja ne bih ni kućnim ljubimcima dozvolila isto, al to je moje mišljenje. "

U POTPUNOSTI SE SLAŽEM SA KRKY

A bila bih i ja malo uvrijeđena kad bi me netko okrenuo sa terase, ali definitivno kužim i vlasnika zašto je to napravio....

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!