|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   guralica
4.12.2008 20:00:36   
božica
dali ste ju imaliuser posted image mislim na onu guralicu koja se transformira da bude autič(playskol)a ne mora biti baš ta pišite kakve ste imali
user posted image sada sam u potrazi za time čini mi se bolje stvar od hodaliceuser posted image
                                       kakva su vaša iskustvauser posted image



_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: guralica
4.12.2008 20:57:36   
Krky
Daleko su bolje! Klinci su bili "ludi" za njima. Dina (94.-godište), nije ju imala, ne sjećam se da ih je bilo pa je naguravala sjedalicu za auto, a poslije sam joj na placu kupila mala drvena kolica. Daniel je imao autić-guralicu koju je vozio do 4-5 godina, MM mu ugradio i svjetla na baterije, a blizanci su imali Fisher price-ove autiće-"Bube", tj. još je imaju, niej klasična, nema naslona, nego se sjedalica raširi u dva kraka, a bebač hoda između, ok je, ali Daniel kaže da je njegov bio bolji iako ovi sviraju i sl. (volančić nema funkciju skretanja osim da ga prati komentar "lijevo" i "desno" na njem. mislim). Ide puno baterija u njega (4 ili 6 R6), ali zgodno je što bebač može sjediti između i igrati se dok ne hoda i oaloniti se bez opasnosti da se prevrne na njega, što se može desiti ako se pokušava dići držeći se za naslon.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: guralica
4.12.2008 20:59:48   
božica
Fisher price-ove autiće-"Bube
baš se tako zovu "bube"da si pogledam na netu user posted image

a za svjetlauser posted image

< Poruku je uredio božica -- 4.12.2008 21:00:01 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: guralica
4.12.2008 21:51:28   
njanja
odlično mi izgleda....to ću žicati dragovoljce za Janov 1. rođendan user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: guralica
4.12.2008 21:56:26   
lelo
Imamo ih tri.user posted image Jurića je Leon dobio za rođendan od uje.Nema je dobio od krsne kume,a kita od nivea sakupljajući bodove u dm-u.Svi su super jer se mogu voziti kao autić a i držati za prečku pa hodati.kad Leonu sestrične dođu opča svađa čiji je čiji.user posted image  user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: guralica
4.12.2008 22:02:28   
božica
ja nemrem naći nigdje od fishera  tu guralicu da ju vidimuser posted image user posted image
njanja gdje si našlauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: guralica
4.12.2008 22:10:29   
lelo
Playskool hodalicu/guralicu 2u1  imaš u Tl katalogu na 112 stranici.Košta 299,99 kuna. 

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: guralica
4.12.2008 22:11:23   
božica
thx lelo idem ju pogledati na njihovu struser posted image
da da znam tu
al htjela sam vidjeti od fisher priceuser posted image


< Poruku je uredio božica -- 4.12.2008 22:17:47 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: guralica
4.12.2008 22:14:07   
ninolina
Playskool hodalicu/guralicu 2u1 imaš u Tl katalogu na 112 stranici.Košta 299,99 kuna.
  Ona mi izgleda najbolje. Mi prije 6god kupili u mercatoneu peseka guralicu i još vozi a prošo djece i djece za hodanje super ima i zaštitni obruč kad djete sijedi

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: guralica
6.12.2008 3:30:42   
božica
kupili smo chicco user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: guralica
6.12.2008 14:56:52   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: božica

kupili smo chicco user posted image


super za guralicu... FJ dobio dvije za prvi roćkas...jednu prerastao, a drugu-autić i danas voza


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!