|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: H2O X5
4.10.2011 20:58:18   
BUMBI
Superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: H2O X5
14.7.2014 11:23:34   
Sunshine28
da aktualiziram....

evo, nabavila ja taj H20 X5 (legica mi ga dala, kaze njoj zauzima prostor, a nikada ga nije koristila)...

uglavnom, meni je super! lijepo mi polize parkete i polocice, brzo se susi, nista ne curi, ma sve super....
ali nemam pojma kako da efikasno operem te krpice, odnosno krpu (dala mi je legica samo jednu, onu za podove dok ne neđe ostale nastavke)...
uglavnom pise u uputstvima da moze u ves masinu na 60 stupnjeva ali bez omeksivaca.....
kako ja na tom programu ne perem bas nista, a iskreno, krpcu bi trebala prati barem dva puta tjedno, zanima me da li ju je netko od vas prao u ves masini na 60 sa omeksivacem? jer se sto dogodilo? mislim, jer krpica izgubila na kvaliteti? ili nesto drugo?
glupo mi je paliti masinu zbog jedne krpice...a i cini mi se neizvedivo oprati cijeli bubanj rublja, skupa sa krpicom na 60 bez omeksivaca pa onda sve vaditi van i traziti krpicu, pa onda opet ponovno paliti omeksivac posebno user posted image

zanima me i koji ste program koristili za parkete, a koji za tepihe? ja za parkete koristim 1, ali zanima me da li moze 2? mm mi stalo tupi da su parketi preosjetljivi za tako jaku paru user posted image
tepihe jos nisam probala, cekam nastavak, pa me zanima unaprijed....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: H2O X5
15.7.2014 9:07:28   
Sunshine28
bas nitko user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: H2O X5
28.7.2014 9:35:30   
Sunshine28
?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!