|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 8:03:16   
Bebys
jako mi je to ruzno i tesko mi pada...

imala sam spontani to vec znate..i bila sam tu trudnocu dok je bila upisala u kalendar trudnoce na RR i slali su mi svaki tjedan email koji je tjedan trudnoce i bla ...bla...bla...znate kako to vec ide...

kada sam imala spontani ja sam TO OTKAZALA NA RR na trudnickom kalendaru ali to mi I DALJE STIZE...

pisala sam cak na pomoc na email na rr NISTA OPET MI SE TO I DALJE SALJE...

pa mislim to je RUZNO...ZAR NE... i nije bas PSIHICKI LAKO PODNOSLJIVO...

stoga obrisite mi to kako god znate...jer je to ruzno i bolno...

hvala vam
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 8:04:02   
Bebys
i mislim da ovo vise vrijedja i boli nego kada se brisu necije rijeci nekada i nepotrebno na rr A OVAKVE STVARI su jako jako bolne...molim vas povedite racuna o tome

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 8:11:55   
Zvonki
Babys, pokušat ćemo sve da napravimo što tražiš. Nemoj se srditi, admini niti moderatori jednostavno ne mogu pratiti svaku trudnoću, i utjecati na takve stvari. Na traženje reagiramo iu nadam se da ćemo uspjeti rješiti problem. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 8:13:43   
Bebys
nadam se ali morala sam ovo otvoriti jer sam PRIJE TOGA napravila sve sto sam mogla i nevredi...sory...hvala ti

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
18.4.2011 8:43:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 9:04:03   
mariola
Bebys žao mi je. Znam kako si se osjećala jer sam i ja to dobivala nakon izgubljne trudnoće. A moderator sam. Evo cure su proslijedili renati mail pa će ti to biti brzo riješeno.
Drugi put ako nešto trebaš samo nekoj od nas napiši pp.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 9:07:12   
Renata RR
Jednostavno si mi trebala napisati P.P. i to bi već bilo riješeno.

Žao mi je zbog tvoje situacije... Mailing iz kalendara trudnoće se šalje automatski svakome tko se prijavi u kalendar.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 9:16:13   
Bebys
pa pisala sam na email pomoc...i nista se nije desilo...a mislis privatno na PP e to nisam mislila sam da je bolje poslati email...ok nema problema...nije mi smetalo ali MI JE BILO BOLNO...

ajd rijesite i nema beda...fala

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 12:50:50   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Admini ili Moderatori pomoc!
18.4.2011 21:52:04   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: natalijax

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!