|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kruh-toast kruh
19.11.2008 22:11:11   
božica
kakav kruh jedete..
mi najčešće jedemo kruh iz pekarne polubijeli..mmmmmmmm jako je fin pogotovo kada dođe topliuser posted image manje smo zadovoljni kruhom iz dučana koji sutra gubi svoju finoću
i kukurzni miješani je jako fin mmmmmmmmmmmm
toast kupimo jednom godišnjeuser posted image
a toast kruh kupimo jednom godišnje (ako)zapeo nam za oko i kupili ga jučer...naravno nema ga više fino smo ga papali iz tostera...


< Poruku je uredio božica -- 19.11.2008 22:13:01 >


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kruh-toast kruh
19.11.2008 22:17:56   
Puli
mi papamo kukuruzni

a ako ga ostane treći dan onda ga tostiramouser posted image

rijetko kupujemo toast kruh




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kruh-toast kruh
19.11.2008 22:36:08   
mirna
imamo svoje faze.. ja volim promjenu.. mislim da sam ih vec sve isprobala..user posted image

trenutno jedemo integralni iz konzuma.. za ujutro sam kupila alpskog (krv nije voda...user posted image user posted image user posted image ), fini mi je mijesani kukuruzni, ponekad mi pase sa sjemenkama... bijelog skoro nikada ne kupujem... toast ovdje ne kupujemo jer nemamo toastera..user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kruh-toast kruh
20.11.2008 8:18:19   
Florijan Jakov
Volim sve što je crno i sjemenkasto... čak i kada doma radim kruh radim da polubjelim brašnom i sjemenkama. Tost obožavan, ali sa "običnim" kruhom mi je bolji nego sa tost kruhom!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kruh-toast kruh
20.11.2008 10:54:19   
cokolada
Toast kupujem za tople sendvice i to rijetko. Najcesce kupujem peciva ili kukuruzni baget u konzumu.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kruh-toast kruh
20.11.2008 11:30:00   
troubled
svi volimo tost, pa ponekad kupim kruh za tosteve...
od kruha kupujem sve i svašta jer mi ovdje pekarnice tako lijepo izgledaju i mirišu i izbor je puuuunnnnoooo veći nego u dubrovniku, cijene su smiješne....tako da se igram kupujući svaki dan onaj kruh koji mi se nasmiješi s police user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kruh-toast kruh
20.11.2008 19:47:08   
Kika83
mi volimo kruh iz pekare ali ga jako malo jedemo.izbjegavamo ga u širokom luku iako ga volimo.kad jedemo tost onda je to raženi.isto bude okuser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kruh-toast kruh
20.11.2008 22:15:53   
dami
Ja osobno jedem razeni beskvasni user posted image nije dobar ali to je zbog djete, moji sostali ukućani jedu bijeli, naravno najbolji je iz pekare pa još topli MLJAC.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kruh-toast kruh
20.11.2008 23:03:52   
Ruža
Bijeli, polubijeli, iz kalupa, kukuruzni, kakav nađemo. Ja volim i onaj sa sjemenkama, ali mm_u baš ne paše.user posted image Tost kupujemo kad nas ulovi faza tostanja, onda tjedan dana mlatimo po njemu pa opet mir.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kruh-toast kruh
3.12.2008 12:29:14   
Candy
Nama je najbolji polubijeli od Klare...
Ali,njega rijetko kupujem,jer navečer kad dođem s posla ga više nema...
Tako da se po kruh ide u pekaru,iako o kvaliteti o tom - potom user posted image ...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kruh-toast kruh
16.12.2008 21:50:51   
angel
Mi volimo planinski iz Konzuma, sve sa sjemenkama, a ponekad kupim nekakav mliječni kao pletenica da se počastimo jer je baš nekako sladak i pojedemo ga za jedan doručak.Mmm.....user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kruh-toast kruh
17.12.2008 18:50:56   
Ellenora
Obicni bijeli.

_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu angel)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!