|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako dobiti volju za odnos?
26.11.2010 14:16:09   
Ninaa
Pa moja curka će uskoro 2 godine a naš sek.život se vratio u normalu tek ovo ljeto. Do tad mi se većinom nije dalo i nije mi baš bio sex neki. Pripomogao je onaj od durexa gel play O. Moj mm je sva sreća uporan i strpljiv pa svaki put kad me nagovorio je bilo super mada mi se nije dalo. Mislim da treba vremena i da se probaš nekako opustiti i jednostavno ne razmišljati o tome.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako dobiti volju za odnos?
22.7.2011 1:20:11   
mamit
IZVORNA PORUKA: zaba

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

tako nekako,iako imam faze da jedva čekam da bude gotovo,nešto se sa mnom čudno događa user posted image


Bude nekad lijepo a cesce jedva cekam da zavrsi.Umor radi svoje

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako dobiti volju za odnos?
22.7.2011 11:24:10   
mala pcelica
pošto je podignuta tema opet da se opet prijavim user posted image ja ni dalje nemam volje,ne mogu se čak ni naterati,smeta mi i kad hoće samo da me zagrli,a uz to imam i paničan strah od trudnoće jer ne zelim sad još jedno djete,a ne zelim ni da uzimam kontracepciju,onda mi je valjda lakse ovako da se distanciram user posted image uh imam ozbiljan problem i ne znam kome da se obratim za pomoć user posted image

(Odgovor članu mamit)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako dobiti volju za odnos?
22.7.2011 12:08:02   
njanja

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

a uz to imam i paničan strah od trudnoće jer ne zelim sad još jedno djete,a ne zelim ni da uzimam kontracepciju


ne znam što da ti kažem jer ja imam volje uvijek, smao što ja nemam vremena user posted image
javljam ti se samo zato što sam isti paničan strah od trudnoće imala i ja, ali sam to riješia kontracepcijom, prvo kondomima, pa flasterima, tabletama, pa opet kodnomima, sad sa spiralom....Znam što znači ne željeti dijete jer jedno imaš i ful si mu posvećena, ali zaista ne mogu razumjeti odbijanje kontracepcije kada na tržištu ima svega....
Tvoj problem je ipak malo dublji od kontracepcije jer ako ti smeta da te muž samo i zagrli, ja to vidim kao veliki problem...Razgovaraj s njim, tamo ćeš naći najbolje odgovore, a možda vam se i nešto promijeni....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako dobiti volju za odnos?
22.7.2011 13:03:21   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

a uz to imam i paničan strah od trudnoće jer ne zelim sad još jedno djete,a ne zelim ni da uzimam kontracepciju


ne znam što da ti kažem jer ja imam volje uvijek, smao što ja nemam vremena user posted image
javljam ti se samo zato što sam isti paničan strah od trudnoće imala i ja, ali sam to riješia kontracepcijom, prvo kondomima, pa flasterima, tabletama, pa opet kodnomima, sad sa spiralom....Znam što znači ne željeti dijete jer jedno imaš i ful si mu posvećena, ali zaista ne mogu razumjeti odbijanje kontracepcije kada na tržištu ima svega....
Tvoj problem je ipak malo dublji od kontracepcije jer ako ti smeta da te muž samo i zagrli, ja to vidim kao veliki problem...Razgovaraj s njim, tamo ćeš naći najbolje odgovore, a možda vam se i nešto promijeni....

znam njanja da je problem dublji od kontracepcije i trudnoce,al ne znam kako da ga riješim user posted image razgovarala sam sa mm jer mi smetaju neke stvari kod njega ,al on nece nioista da ucini povodom toga tako da....hmmm ne znam sta da radim user posted image
a sto se tice uzimanja kontracepcije strah me i toga jer ima razne nuspojave,recimo jedna moja prijateljica je imala blazi mozdani udar od tableta za kontracepciju,zar da se izlazem tome user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 22.7.2011 13:05:07 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako dobiti volju za odnos?
22.7.2011 13:25:59   
ejmama

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

a uz to imam i paničan strah od trudnoće jer ne zelim sad još jedno djete,a ne zelim ni da uzimam kontracepciju


ne znam što da ti kažem jer ja imam volje uvijek, smao što ja nemam vremena user posted image
javljam ti se samo zato što sam isti paničan strah od trudnoće imala i ja, ali sam to riješia kontracepcijom, prvo kondomima, pa flasterima, tabletama, pa opet kodnomima, sad sa spiralom....Znam što znači ne željeti dijete jer jedno imaš i ful si mu posvećena, ali zaista ne mogu razumjeti odbijanje kontracepcije kada na tržištu ima svega....
Tvoj problem je ipak malo dublji od kontracepcije jer ako ti smeta da te muž samo i zagrli, ja to vidim kao veliki problem...Razgovaraj s njim, tamo ćeš naći najbolje odgovore, a možda vam se i nešto promijeni....

Slazem se s Njanjom,pogotovo s njenom prvom recenicom

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako dobiti volju za odnos?
2.7.2013 22:20:58   
Džeje
Ako nemaš volje za sex moraš si malo i ti sama pomoći,kad si odmorna,djecu daj nekom na čuvanje bar sat vremena,sredi se našminkeri i u akciju....dok budeš izvodila striptiz za muža dobićeš i želju user posted image ,bar je kod mene tako,kad nisam voljna nisam,a jesam često,ali nekad se zbilja nedauser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako dobiti volju za odnos?
8.4.2024 16:49:24   
malateeoll
Sex spojevi za odrasle - sekskontakt-hr.com Ne kažem da ćeš imati uspjeha ali barem skoro da nema lažnih profila.

(Odgovor članu Džeje)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!