|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pegla/glačalo
28.10.2011 9:18:28   
marijola
ma da znaš da mi triba, ovo me već frustrirauser posted image

a koja je priča s tim parnim postajama, aj malo detalja

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pegla/glačalo
28.10.2011 11:31:57   
korina7
Imam Tefalovu na parnom postolju i gotovo sama pegla.Vrijedila svake lipe. Para olakšava peglanje pa ajd dobro je.

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pegla/glačalo
30.10.2011 21:12:53   
maryann01

IZVORNA PORUKA: mariola

Marijola tebi pod hitno treba nova peglauser posted image


Maryann baš sam gledala neku phillipsovu od 4,5 bara(i ova moja dosadašnja je 3bara para) za samo 800kn. U čemu je razlika nje i one od 2500knuser posted image
Ja nema šanse više da peglam bez parne postaje. Olakšavam si te poslove što je više moguće, i ne paa mi na pamet peglat tri ure kad to mogu za 45 minuta popoeglat s dobrom peglom. Super mi je i što neke osjetljive stvari mogu peglat a da tkaninu ni ne dodirnem. Ta para je tako jaka da pegla i s udaljenosti od par cm.

možda je stariji model pa ju treba rasprodati bar smo mi u dućanu tak radili kad je neki aparat dobivao nasljednikauser posted image onda smo snižavali cijenu nije neka razlika samo se treba riješiti zaliha da se može izložiti model od 2500 kn

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!