|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 17:53:32   
lilia
Nadam se da ćeš to uskoro riješiti, mene hvata jeza od same pomisli na takvo nešto




_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 18:20:56   
breskvica22
vjerujem ti jer sam osobno bila zrtva uroka.mm je urekla prije nekoliko god jedna zena iz njegovog sela.pa kad me upoznao i mene.iz ljubomore.slucajno nasla jednu zenu i osla tamo i sve mi rekla;o meni,mom zivotu,mami tati,muzu itd.,ko,zasto i kako.ako zelis znati ko je ta zena i da ti dam njene podatke neka mi se javi na pp. kome treba neka mi se javi! puno mi je bolje i u zivotu i braku od tada

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 18:59:20   
tiny
ma ko se to mene sjetio,duse moje user posted image  user posted image ,i to bas na ovoj temi.ja iskreno i ne vjerujem u te vracke,ali moram priznati da me strah toga,jednom sam na jednoj temi nasla onu molitvu sto je mariachi prije napisala,i svako jutro sam je molila kad bi se ustala,a eto nisam odavno.ipak vjerujem da je bog jaci od zla i dok se god molim,ne bojim se takvih strahota,ako uopce i postoje.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 21:00:36   
Anoniman
hvala vam cure moje drage.......hvala, puno mi je lakše kad znam da mi dajete podršku user posted image ........ako nikako drugačije bar u ovom virtualnom svijetu...puse svima

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 21:05:54   
Domy
IZVORNA PORUKA: Anoniman

hvala vam cure moje drage.......hvala, puno mi je lakše kad znam da mi dajete podršku user posted image ........ako nikako drugačije bar u ovom virtualnom svijetu...puse svima

i ja ti šaljem pusu i veliki user posted image user posted image user posted image user posted image i da se što prije uzvučeš iz svega toga ..i želim ti puno sklada,ljubavi i sreče u životu..user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 21:18:56   
Anoniman
hvala domy user posted image user posted image .......tako mi je teško, pa ja sam toj user posted image vjerovala, zvala sam je čak i mama, mm je još gore ali neće priznatiuser posted image , žao mi ga je, on joj je isto tako vjerovao a ona nas hoće rastaviti.... uz božju pomoćja čvrsto vjerujem da će biti bolje, u boga vjerujem i bogu se molim, a user posted image nek radi šta hoće ali neće dokle hoće jer ima boga za svakoga pa čak i nju user posted image , ne želim joj zlo, želim joj samo dobro za razliku od nje, kad je stigne božja kazna bit će joj kasno....
ona zna koliko puta ovako reći: "bog nije mačka da malo ogrebe, on kad udari, on udari d boli!" sjetit će se ona svojih riječi jednog dana

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 21:24:27   
Domy
IZVORNA PORUKA: Anoniman

hvala domy user posted image user posted image .......tako mi je teško, pa ja sam toj user posted image vjerovala, zvala sam je čak i mama, mm je još gore ali neće priznatiuser posted image , žao mi ga je, on joj je isto tako vjerovao a ona nas hoće rastaviti.... uz božju pomoćja čvrsto vjerujem da će biti bolje, u boga vjerujem i bogu se molim, a user posted image nek radi šta hoće ali neće dokle hoće jer ima boga za svakoga pa čak i nju user posted image , ne želim joj zlo, želim joj samo dobro za razliku od nje, kad je stigne božja kazna bit će joj kasno....
ona zna koliko puta ovako reći: "bog nije mačka da malo ogrebe, on kad udari, on udari d boli!" sjetit će se ona svojih riječi jednog dana


upravu si ..u potpunosti te razumijem ..sličnu priču sam i ja doživjela ..
što ja kažem božija kola polako voze al su dostižna...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 21:29:37   
Nika 24052006
Sva sam se naježila čitajuć...Želim ti da se što prije izvučeš iz svega toga,vidim da ti je vjera u Boga čvrsta,samo se i dalje uzdaj u Njega,i sve će proći..Drži se...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 21:37:13   
Anoniman
jučer sam se i nasmijala.....bacila sam šaku tamjana na peć kad ono zapušilo, pucketa li  pucketa, dimi kao  ludo a ja velim user posted image nak n am se kuća malo pročisti od zla koje na je napravila njena prijateljica (napravila je da nam životinje uginu jer je zavidna, a ona radi kako teta u vrtiću user posted image takva osob anam radi s djecomuser posted image ) i kažem ja user posted image nek zlo bježi ko vrag od tamjana, a user posted image gleda li gleda dok je nije počelo gušiti.e mislim si neka ti je kad mi želiš zlouser posted image user posted image

a kad god je "bolesna"uvijek sam ja uz nju, zovem doktora i sl., a sad mi ta draga žena kaže da moja user posted image UOPĆE NIJE BOLESNA NEGO GLUMI KAKO BI PRIVUKLA MOJU POZORNOST I TAKO MENI IZAZVALA BOL (što sam primjetila, kad nju "boli "glava boli i mene) I POZORNOST MM DA BI BILA U CENTRU PAŽNJEuser posted image totalno bolesno

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 21:58:22   
natalijax
vjerujem da ima uroka,ovo je stvarno grozno,meni je moj stric pričao kako je njegova mama-moja baka isto njemu uroke bacala da se rastane od žene,s oproštenjem skoro sam se pobljuvala i ispovračala da na što je čovjek sve spremanuser posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
22.10.2010 22:44:10   
CallamityJane
Ja se zaista trudim ne vjerovati u ovakve stvari!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 0:06:09   
lidac0605
Ma daaaaaaaaaaaaaaj,nemoj me _ebat da neko puši ove pričice....adresa za takve je dobar psihijatar

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 8:38:06   
njanja

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ma daaaaaaaaaaaaaaj,nemoj me _ebat da neko puši ove pričice....adresa za takve je dobar psihijatar



s guštom ću te potpisati....

a onima kojima u to vjeruju samo želim reći da je danas 23.10.2010. godine..
da, dobro vidite 23.10.2010. godina....21. stoljeće????


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 8:40:16   
m600

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ma daaaaaaaaaaaaaaj,nemoj me _ebat da neko puši ove pričice....adresa za takve je dobar psihijatar



s guštom ću te potpisati....

a onima kojima u to vjeruju samo želim reći da je danas 23.10.2010. godine..
da, dobro vidite 23.10.2010. godina....21. stoljeće????


slažem se,ako vjeruješ u Boga za takva sr user posted image nema mjesta
jao cure čime se vi bavite pa ja ću poluditiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 8:51:47   
BruMa
Ni ja ne vjerujem u takve stvari....

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 9:00:12   
mama mery
ako postoji dobro postoji i zlo samo ja za takve stvari nebi zvala vracare vec bi isla kod svecenika

ako je netko od vas isao na duhovnu obnovu, sigruno se i uvjerio da to postiju
ja sam bila i znam sta pricam......

anonimna nisa akuzikla tko si ali nema veze
salje ti user posted image user posted image da sve prođe

_____________________________




(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 10:21:27   
Domy
IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ma daaaaaaaaaaaaaaj,nemoj me _ebat da neko puši ove pričice....adresa za takve je dobar psihijatar



s guštom ću te potpisati....

a onima kojima u to vjeruju samo želim reći da je danas 23.10.2010. godine..
da, dobro vidite 23.10.2010. godina....21. stoljeće????


hebote njanja a ja mislila da je 55 stolječe...zamisli 55????????????
a tebi lidač ču reči da si upravu za psihiča al onima koji to prave...
I tko nije to iskusio nemože pričat o tome..i kao prvo ja nisam popušila tu priču nego sam osjetila na svojoj koži...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 10:29:15   
maja

IZVORNA PORUKA: mama mery

ako postoji dobro postoji i zlo samo ja za takve stvari nebi zvala vracare vec bi isla kod svecenika

ako je netko od vas isao na duhovnu obnovu, sigruno se i uvjerio da to postiju
ja sam bila i znam sta pricam......

anonimna nisa akuzikla tko si ali nema veze
salje ti user posted image user posted image da sve prođe


potpisujem


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 10:46:21   
pako
draga baš mi je žao što si se našla u takvoj situacijiuser posted image

a cure moje drage da postoji takvo što postoji sigurno, kako postoji Bog tako postoji i vrag....neželim vjerovati u to ali je tako bili u 13, 21 ili 25 stoljeću to je tako. Da postoji samo Bog nebi bilo toliko zla i bilo bi nam preljepo u životu. Hvala Bogu takvo što nisam iskusila na svojoj koži već znam par ljudi ali imala sam neka neobjašnjena iskustva ali to sada nije bitno. Kako postoji bijeli svjet di je sve lijepo i krasno tako postoji i crni di je baš sve ružno i okrutno htjeli mi to sebi priznati i vjerovati ili ne....

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 10:52:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pako

draga baš mi je žao što si se našla u takvoj situacijiuser posted image

a cure moje drage da postoji takvo što postoji sigurno, kako postoji Bog tako postoji i vrag....neželim vjerovati u to ali je tako bili u 13, 21 ili 25 stoljeću to je tako. Da postoji samo Bog nebi bilo toliko zla i bilo bi nam preljepo u životu. Hvala Bogu takvo što nisam iskusila na svojoj koži već znam par ljudi ali imala sam neka neobjašnjena iskustva ali to sada nije bitno. Kako postoji bijeli svjet di je sve lijepo i krasno tako postoji i crni di je baš sve ružno i okrutno htjeli mi to sebi priznati i vjerovati ili ne....


nije bitno koje je stoljeće, ništa od toga nije bitno, tko nije na svojoj koži osjetio zlo taj me ni ne može razmjeti kako se osjećam....
i ja ponavljam ako postoji dobro isto tako postoji i zlo, ako postoji bog onda postoji i vrag
a kad smo kod psihijatra moja user posted image ide psihijatru svaka 4 mj....da, da dobro ste pročitale, ali to je samo kontrola pošto je prije 3 god bila u blnisi na neurologiji, drugo ne znam jer mi ne govori ali ni  ne želim znati

(Odgovor članu pako)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 12:34:27   
tiha
prije nisam mogla zamisliti tako sta nisam htjela ni cuti za to ali sam osjetila na svojoj kozi od rođene bake...dok mi je baka bila ziva nismo imali mira smjesno za reci ali istinito...nocima sam vristala kao beba i nisam spavala dok mama nije stavila cesnjak iza vrata onda je moja luda baba pocela govoriti donesi mi djete da ju vidim nije htjela uci u sobu... a kao djevojka sam imala napad bila sam sva plava a moji su gledali u cudu oni nista nisu vidjeli a ja sam pokusavala vristati i nisam imala ni glasa nisam se mogla ni pomaknuti...plavice sam imala jos dva tjedna tri prsta otisaka na jednoj ruci i plava prsa jer mi je netko ili nesto tiskalo drugu ruku na prsa na kojoj sam imala 5 prstiju otisaka. moja baka je umrla samo 2 tjedna poslje toga mama mi je dala privjesak sa posvecenim krizicem koji sam nosila na grudnjaku i kad bi baka dosla kod meen srce bi ju pocelo probadati i prestala je dolaziti...a da nepricama da sam pozive na mobitel imala prestrasne netko se smijao na drugoj strani linije i vikao kako si nocas spavala i smijao se svako jutro u isto vrijeme...o takvim stvarima nevolim ni pricati nikome jer onaj koji se nije uvjerio u to ne postoji i smatra tu osobu ludom. neka kaze tko sta hoce ali tako je i ja sam misla da takvi ljudi nisu normalni ali sam se nazalost uvjerila.samo da znate to se prenosi ni sama neznam sto napraviti ali nikada nisam otisla kod neke vracarke na skidanje toga jer se bojim! a mogu reci da se mojoj mii dogadaju slicne stvari kao meni a denissi ne ....necu se niti svađati niti prepirati jer ovo nije mjesto za to zena je ljepo ispricala pricu i pitala za savjet druge koji su to dozivjeli a oni koji to nisu osjetili na svojoj kozi nebi trebali napadati i pisati ovdje svasta jer to nije ni mjesto ni vrijeme!






_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 12:54:02   
breskvica22
kao sto su neke ovdje vec rekle;ko nije osjetio na svojoj kozi neka bude sretan i neka ne sudi!!! postoji i dobro i zlo!!!
ja nisam bila kod vracare,hodze i ostalih takvih.ja sam bila kod svecenika i zene koja ima dar majke bozje koja radi sa svecenicima. da nije bilo tog svecenika i te zene ko zna sta bi bilo samnom,mm i nasim brakom.

mislim da nije u redu da se kaze da mi zrtve zla trebamo kod psihijatra i da smo u biti ludi.ludi su i nenormalni oni koji nemaju duse i rade to sve svojim bliznjima ili drugim osobama iz nekog hira ili ljubomore.oni trebaju kod psihijatra i pred bozji sud! takvi se boga ne boje,a bilo bi im bolje da se boje! kako misle umrijeti kad prave toliko zlo???
vjerom u boga i to dvoje ljudi smo ja i mm otjerali zlo.i tocno se ta zena zarbolila jer zlo koje je bacala vratilo se na nju samu(ta koja nam je to kuhala)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 13:03:06   
Imra
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ma daaaaaaaaaaaaaaj,nemoj me _ebat da neko puši ove pričice....adresa za takve je dobar psihijatar


ne mogu vjerovati da tako dobre savjete dajes onima koji ocekuju samo par rijeci utjehe, niko te ne tjera da vjerujes u nesto o cemu se pise, ali ti je moj savjet da svoje komentare vezane za psihijatriju ostavis za sebe,jer nisu na mjestu

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 13:07:10   
njanja

IZVORNA PORUKA: tiha
eli a oni koji to nisu osjetili na svojoj kozi nebi trebali napadati i pisati ovdje svasta jer to nije ni mjesto ni vrijeme!



ma nemoj...
znači, samo ćemo izražavati mišljenje na onim temama gdje imamo30 istomišljenika???
znači, mame koje nisu dojile, neka se nikad ne usude išta napisati na temama o dojenju?
mame koje imaju 1 dijete,neka se nikada ne usude ništa napisati na temama o braćama i sestrama???
mame koje imaju minival, neka se nikada ne usude ništa napisati na temama o peglanju kose?

Molim vas, gdje dolazimo? ovo je forum? anonimna je postavila pitanje i svi smo sloboni komentirati.

Sad bez ikakvih loših primisli i zezancija kako sma krenula sa temom, mogu Anonimnoj poručiti neka radi na sebi i odnosu s mužem i u tom slučaju joj nikakve vradžbine neće moći naškoditi, Ja čvrsto vjerujem u graženje sebe kao osobe, građenje odnosa sa mužem, prijateljima, obitelji. ODbijam vjerovati u ikakve vradžbine i odbijam na ovom forumu držati jezik za zubima smao zato jer većina drži glavnu riječ...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 13:11:58   
Imra
njanja....normalno je da su svacija misljenja dobro dosla,i da se na svaku temu moze komentarisati, nevezano za licna iskustva, ali govoriti pojedincu ili vecini da mu je mjesto na psihijatriji stvarno nema smisla

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!