|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 12:56:53   
koka24
Nakon kolko ste ponovo zatrudnile nakon carskog,ja bila na carskom 30.09.2009,te bi sad išla radit a u 1.mjesecu bi išli na drugo dijete.Dal je to rano,kolko ste čekale?

_____________________________

30.09.2009 - Paula
28.08.2011 - Dario
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 13:11:24   
Bebys
bog koka
ja sam rodila na carski...14.5. 2009 znaci sada vec je 16 mjeseci i malo vise...

nisam rodila drugo...
svi ljecnici kazu da je jako jako dobro sacekati vise od 1 i po do cak 2 godine preporucuju
to svi kazu...
ali ti kako zelis...
sretno
najbolje RAZGOVARAJ SA GINEKOLOGOM SVOJIM...

< Poruku je uredio Bebys -- 21.9.2010 13:12:02 >

(Odgovor članu koka24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 13:12:49   
Bebys
on ce ti najbolje savijetovati...
jer nitko nezna kako je tvoja rana zacijelila bolje od njega...
sve je to razlicito...mislim bolje malo kasnije nego prije...sretno

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 13:18:48   
ninishka
ja sam 10.03.2009 rodila prvo djete carskim...a drugo 15 mjeseci kasnije...sve je proslo ok, jedinosu me par dana prije poroda zadrzali u bolnici radi toga da mi ne pukne rez (sav) na maternici. jedino me kroz trudnocu malo vise bolilo kod reza a i to samo povremeno...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 13:31:08   
Bebys
niniska ti si bila hrabra...da to je bilo malo rano...fala bogu da je sve proslo o.k.user posted image

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 13:41:27   
pincirotvajler
nakonn carskog mi je moja dr rekla ..nemoj bar 1.5g..ali evo prošlo 6mj pa je rekla da bi mogla već i sad

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 15:07:23   
cuba
Nakon carskog reza se ne preporuča druga trudnoća 2 godine...iako mi je moj ginić na pregledu nakon poroda rekao kako je njegova kći ostala u drugom stanju godinu nakon carskog pa je sve prošlo ok...
Odi kod ginića na pregled prije nego šta krenete na drugu bebu, raspitaj se jel možeš odma ili bi bilo dobro pričekati još koji mjesec...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 15:30:04   
lidac0605
Meni su nakon carskog rekli pričekat 2 god.Ja pričekala 3,za svaki slučaj...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudnoća nakon carskog
21.9.2010 21:14:33   
CallamityJane
i moj je meni rekao minimum dvije godine, ja sam sebi dala fore pet, ukoliko i dalje ne budem imala zelju za drugim djetetom zatvaram fabriku user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!