|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 21:45:45   
mariola
Vidim da ova tema ima 4 stranice, neda mi se čitat sve, samo ću napisat svoje mišljenje.
Na faceu jesam i na face sam stavila samo neke slike, Tonijevu ni jednu niti to planiram.
Ako neki član facea planira staviti slike osobe koja nije član facea dužna ju je pitati da li smije. Sasvim je nekorektno stavljati slike osoba koje nisu u fb grupi i potpuno te razumijem što si poludila na to. Kao što sam napisala jesam član face ali isto ne volim kad netko stavi neke moje slike bez mog dopuštenja.Poludim na to.
Apsolutno te podržavam i znam o čemu pričaš. Cure su pogriješile što su te stavila bez pitanja i bilo bi lijepo da sad te slike maknu.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 22:13:34   
Ninaa
U dogovoru s Renatom RR će se tema zaključati jel je izneseno dosta argumenata o temi a još više se skretalo s teme i pričalo o podjeli na stare i nove forumašice pa ćemo je zaključati. Zaključak je da bez pitanja nije u redu stavljati tuđe slike nigdje javno.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 102
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!