|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
25.8.2010 12:00:36   
mama deja
ne zamisliv je bol kroz koji prolazis,a rijeci ne nose utjehu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja sucut

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
25.8.2010 12:46:03   
marija0
ajme sina stvarno mi je žao.... i ja sam izgubila svoju prvu bebu u 12 tjednu..... neznam šta bi ti rekla da te utješim jer onda nisam ni ja znala šta bi tila čut...... znam da je jako teško, za mene ni danas nema utjehe - ako želiš razgovarat tu sam, slobodno se javi....user posted image moja sućut user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
25.8.2010 15:24:58   
JASNA33
a joj  strašno mi je žaouser posted image user posted image user posted image drži se draga i znaj da imaš svog malog user posted image na nebu koji će te čuvati ma di se god ti nalazila...user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
25.8.2010 17:28:28   
Anoniman
Draga, žao mi je..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu JASNA33)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
25.8.2010 17:33:02   
ninishka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
25.8.2010 21:48:41   
komarac1
Prestrašno user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
26.8.2010 0:24:08   
Dora04
Suosjećam s tobom u ovim teškim danima, drži se i budi jakauser posted image

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
26.8.2010 0:38:31   
Imra
zao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
26.8.2010 12:00:49   
crvenkapica
sina   user posted image user posted image user posted image
jako mi je zao   user posted image user posted image
drzi se draga   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
26.8.2010 14:24:40   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: crvenkapica

sina   user posted image user posted image user posted image
jako mi je zao   user posted image user posted image
drzi se draga   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
26.8.2010 21:55:02   
L.P.
Jako mi je žao zbog toga što ti se dogodilo...nadam se da će ti dragi Bog podariti bebicu i ispuniti tvoje srce radošću..drži se dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
26.8.2010 22:02:21   
tina0310
IZVORNA PORUKA: Brunina mama

Jako mi je žao.....Drži se....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Anđele čuvaj mamu,kad već ona nije mogla ...
24.9.2010 8:14:11   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: sina

Kao što vidite po naslovu,ja imam još jednog anđela na nebu. naime,u subotu sam izgubila svoju bebicu u 20-om tj. trudnoće.kako,zašto....ne znam. vjerojatno zbog neke infekcije.ne znam trebam li otvarati drugu temu i na kojem podforumu za detalje o tome.MOLIM SAMO MODERATORE DA MI SKINU NICK I AVATAR I NE ZNAM KAKO PREKINUTI OVE IZVJEŠTAJE  KOJI MI DOLAZE NA MAIL-RAST PLODA PO TJEDNIMA TRUDNOĆE..Shrvana sam do kraja,ne znam kako ću ovo preživjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

draga moja znam kako ti je!! user posted image ja sam svoga luku izgubila u 21 tjednu.ali bit ce bolje.tvoja bebica je sada mali andjeo koji te gleda i cuva.nemoj da gleda tvoje suze i bol jer ce onda i ono biti tuzno i zalosno.neka vidi svoju mamu kako se smije i da ga volis bez obzira sto je na nebu. dragom bogu je trebao jos jedan andjeo i izabrao je bas tvoga, kao i moga.mozda se oni sada skupa igraju.glavu gore mila moja.tu smo za tebe uvijekuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!