|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mrlje od jagoda
24.5.2008 22:23:48   
mirna
curke i meni treba savjet.. upravo vidim da su mi u jednoj majci od malog ostale mrlje od jagoda. imate li kakvu ideju s čime bi to mogla ispratiuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mrlje od jagoda
24.5.2008 22:29:47   
Ruža
Koja boja i koji materijal Mirna?

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mrlje od jagoda
24.5.2008 22:33:46   
Puli
našla nešto o tome na internetu pa vidi možda ti pomogne

VOĆE - Mrlje od voća danas se veoma uspješno uklanjaju deterdžentima s jakim biološkim svojstvima, pa je dovoljno umrljana mjesta natopiti nekim takvim deterdžentom, ostaviti da malo djeluje, a zatim predmet oprati. No ima još načina uklanjanja mrlja od voća.S pamučnih tkanina voćne mrlje uklonit ćete ako umrljani  dio  napnete  nad neku posudu i na mrlje u tankim mlazevima lijevate vruću vodu ili mlijeko. Dobra je i mješavina alkohola, vode i gliceri-na.Umrljanu bijelu pamučnu tkaninu natrljajte limunovim sokom  i  isperite  čistom vodom. Ako mrlja ima više ili su starije, natopite ih limunovim sokom, pospite solju i izložite djelovanju sunca. Slično možete  očistiti  i  bijele vunene odjevne predmete, samo ih nemojte izložiti suncu.Voćne mrlje na šarenim tkaninama  treba odmah  isprati hladnom vodom ili rastopinom deterdženta.Za čišćenje voćnih mrlja dobro je i kiselo mlijeko. Ostavite ga da na mrlju djeluje nekoliko minuta, a zatim predmet   operite   toplom   vodom. Tvrdokorne voćne mrlje očistite  mješavinom  alkohola  i salmijaka.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mrlje od jagoda
24.5.2008 22:45:28   
mirna
hvalauser posted image isprobat ću ono s limunom i soljo..

ružo: bijela boja sa šarenim crtama. pamuk.

< Poruku je uredio mirna -- 24.5.2008 22:46:06 >

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mrlje od jagoda
24.5.2008 23:03:22   
Ruža
Probaj vanish, meni je super za mrlje, a na bijelo stavim domestos white..
Sjetim se uvijek studentskih dana, bijeli novi džemper i ogromna fleka od crnog vina,user posted image ava oprala na 30 bez problema.user posted image Jel bila Ava ili voda u pitanju , nemam pojma, ali ta je onda sve skidala...user posted image
Puli ovo je korisno....

< Poruku je uredio Ruža -- 24.5.2008 23:04:30 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mrlje od jagoda
24.5.2008 23:06:23   
mirna
meni obično vanish ništa ne pomaže. ako ne ide s arielom, onda ne ide ni s vanishemuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mrlje od jagoda
24.5.2008 23:09:54   
Ruža
Baš sam danas kupila Ariel, sad mijenjam temu malo ali bijeli veš mi je koma, dva puta na 95 + izbjeljivač, a on i dalje sivkasto žut. Mislim da je najveći problem u vodi.user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mrlje od jagoda
24.5.2008 23:11:51   
mirna
probaj tide, moja svekrva je oduševljena s njim što se tiče bijelog veša.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mrlje od jagoda
24.5.2008 23:14:34   
Ruža
E taj još nisam probala, ali sigurno hoću pa ti javim.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mrlje od jagoda
26.5.2008 12:32:56   
cokolada
Tide se preporuca od proizvodaca za izbjeljivanje bijelog vesa, stolnjaci, krpe i sl. jer ima izbjeljivac u sebi.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!