|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
6.8.2010 15:58:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 16:31:48   
mišica 666
slažem se ja bi tu i takve žene sterilizirala jer nisu dostojne da budu majke nikad user posted image . prestrašno. jadno malo djetešce neka ga dragi Bog čuva user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 16:40:01   
L.P.
Fuj!Prestrašno!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 17:00:19   
leilany
kaj je najgore ovo joj nije prvo dijete..nego ih ima vec troje...
meni je to za svaku osudu...pa jbte uzasuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 17:36:22   
sina
ja bih njoj jajnike i maternicu rukama isčupala van da ne može više zatrudniti.što je najgore od svega ona sigurno nema problema sa začećem,ne pati se jer želi dijete,a ne može ostati trudna,a da li će ostati ili ne,to naravno ne razmišlja(nema ni sa čim jer joj je alkohol spržio mozak). jadna bebica. nadam se samo da se o ovo troje otac bar dobro brine. naravno da bi takve odmah trebalo na liječenje bez razgovora hoću-neću.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 19:07:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Što mislite bi li se zakonski moglo regulirati da se majke ovisnice(o alkoholu,lakim i teškim drogama)ukoliko se odluče na trudnoću prisilno hospitaliziraju do rođenja djeteta?


da, ja bih bila za to.
ako želi roditi dijete, onda neka se izvoli za njegov život boriti kao i mi sve ostale mame koje imamo problema u trudnoćama.
samo, meni to više liči na puštanje stihiji da ju nosi, ono: trudna sam pa šta, neću abortirati al neću ni prestati piti, baš me briga za dijete i njegovo zdravlje...
a s druge strane, ima ljudi koji vjeruju da alkohol u trudnoći ne škodi, čak štoviše, misle da koristi... pa čak i u dojenju, grozim se kad čujem da mame cugaju i doje i onda se čude kad poslije dijete nije ok.

mislim da bi bilo korisno staviti ih u bolnicu na čuvanje trudnoće, ALI ipak mislim da bi se one snašle za cugu i tako....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 19:43:06   
Bablica
Ma grozota!!! Vezala bi ja nju lisicama za krevet neka se ona malo muči da vidi kako je jadnom djetetu. Samo što ju ni to vjerojatno nebi opametilo!
Ako me sjećanje još služi nedavno sam čitala članak o nekoj ženi zaraženoj AIDS-om koja je namjerno išla zatrudnit jer nije vjerovala da će dijete bit zaraženo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image   Mislim da ju nisu osudili jer je nekog uvjerila da je stvarno tako i mislila, da nije bilo namjerno! Jel možete to zamislit!!!

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 20:03:07   
natalijax
ja ovo nemogu ni čitat,dovoljan mi je samo početak i već sam se zgrozilauser posted image user posted image jadna bebica

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 20:07:14   
lee
užas užas..ja bi njima zakonski zabranila da imaju djecu.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
6.8.2010 21:46:49   
cuba
Mislim da se u ovoj našoj državi tako nešto nikad nebi moglo zakonski regulirati ali sam apsolutno za jer svako dijete ima pravo na normalan život.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
7.8.2010 6:34:48   
nemammaste
Baš sam neki dan komentirala kako mi je to prestrašno i ne mogu vjerovati da se takve stvari dešavaju.Navodno je znalo biti iznenađenja kad se rodi dijete ovisnik i zaražen HIV-om jer nitko nije znao da je majka narkomanka!!! Je li to moguće?? 500 puta nam vade krv u trudnoći i rade svakakve pretrage, je li stvarno moguće da im tako nešto promakne? Kod moje dr opće prakse je stalno visila jedna trudna narkomanka i moram vam priznati da mi je bila frka svaki put kad bih došla i skužila da je i ona tamo.Bilo me strah da se nečim ne zarazim pa da i moja beba snosi posljedice.Za njeno dijete nemam riječi,siroče malo.user posted image  Ne znam kako bi bilo moguće to riješiti ali definitivno ne bih to dopustila

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
7.8.2010 20:31:10   
girlpower
nemam teksta ni rijeci za ovo...user posted image kako takvim mamama nije zao njihove male djecice koju nose?ma grozno stvarno je nekad nepravda ogromna ona zena koja bi bebi koju nosi darovala cijeli svoj zivot nemoze da zatrudni a ovakve babaroge dobiju taj dar eto tako i jos nemare...user posted image user posted image ma da ih podavis

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
7.8.2010 21:09:04   
FIONA
priča je strašna...prema mom stajalištu nije zakazala ta majka sama več i  sustav...smatram da se sve može regulirati...također znam da je ovisnost stanje smanjene uračunjlivosti...takva osoba nikako ne zaslužuje totalno odbacivanje, odvavanje od djeteta ili zatvorske sankcije...ima zajednica koje primaju žene ovisne o bilo čemu internetu, alkoholu, drogama....mogu biti sa dječicom i napredovati....također znam da ovisnik mora sam donijeti odluku o rehabilitaciji...ukoliko ne želi po meni je potrebno novorođenče ipak  zaštitiit....također se pitam gdje su bili ljudi koji su sa njom pili, prijatelji koji su sa njom izlazioli, prodavači i šankeri koji su joj prodavali piće bez i malo krivnje savjesti...ja osobo poznajem sebe i ne bi dobila kap iz moje ruke da ju vidim trudnu i več pijanu!!!...pozvala bi policiju....

tužna priča koja nažalost samo zblažnjava normalan puk a takav koji je zastranio kao ona ne trgne ni malo!!!!!...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
8.8.2010 22:53:43   
niina
strašno,pretužno......user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kada žena ovisnica postane trudnica...
9.8.2010 9:13:47   
Fever
Strašno, neopisivo! A koliko judi puni ljubavi i pažnje teško dobijaju djecu, a ovakva gamad bude blagoslovljena s tim bogastvom! :(

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!