|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što kad pegla zafleka?
5.7.2010 8:59:18   
ninolina
evo moja je ovakva i stvarno ne pljuje kamenac...a pegla...ma super
neda mi sliku ali moja ima posebno postolje za vodu


< Poruku je uredio ninolina -- 5.7.2010 9:07:24 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Što kad pegla zafleka?
5.7.2010 9:05:27   
MiniMama
i opcenito moras s vremena na vrijeme malo procistiti te kanalice za paru. nalij vodu i skaci po onom gumbu za jako izbacivanje pare.. i onda ce ti izbaciti i smeđu vodicu i kamenac koji se nakupio.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Što kad pegla zafleka?
5.7.2010 9:23:52   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: malatajna

Eh, i ja imam tefalovu aquaspeed pa dok sam u nju stavljala običnu vodu, kako piše u uputstvima, bljuvala je smeđu vodu. Počela sam stavljati destiliranu i sada već neko vrijeme ne bljuje... Tako da nije do pegle. 


Ma nemoj me zezati?! user posted image  A ja uvjerena kako imam odličnu peglu! user posted image

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!