|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve mi koje smo Ringeraja
25.6.2010 14:05:03   
mara27
evo, i ovo za sve cure na RR, koje su podrška meni i jedna drugoj
http://www.youtube.com/watch?v=52d20PK_Kyk
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sve mi koje smo Ringeraja
25.6.2010 14:29:19   
novamama
user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sve mi koje smo Ringeraja
25.6.2010 15:01:07   
osobno
Baš sam neki dan o tome razmišljala...kako nemam baš prijatelja tu di živim, otkad sam na raji, osjećam kao da mi ne nedostaju kao prije, a masu dragih cura ovdi kao da poznajem godinama. Veselim se svakoj rr bebi, svakoj trudnoći, plačem kad pročitam da im se nešto dogodilo i smijem se dosjetkama, komentarima, samokritikama...
Povezani smo na jedan stvarno divan način.
Hvala svim curama na raji!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sve mi koje smo Ringeraja
25.6.2010 21:25:17   
božica
Volim doći na rruser posted image user posted image user posted image
user posted image

user posted image user posted image za Himnuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sve mi koje smo Ringeraja
25.6.2010 22:09:09   
boba125
ja obozavam biti tu,samo imam tak malo vremena user posted image
jedva cekam doci tu i pozaliti se na kobru,ili pohvaliti sina,ma volim biti s vama i u dobru i u zlu(samo mi jos fali dok nas smrt ne rastaviuser posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________




(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sve mi koje smo Ringeraja
25.6.2010 22:12:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: osobno

Baš sam neki dan o tome razmišljala...kako nemam baš prijatelja tu di živim, otkad sam na raji, osjećam kao da mi ne nedostaju kao prije, a masu dragih cura ovdi kao da poznajem godinama. Veselim se svakoj rr bebi, svakoj trudnoći, plačem kad pročitam da im se nešto dogodilo i smijem se dosjetkama, komentarima, samokritikama...
Povezani smo na jedan stvarno divan način.
Hvala svim curama na raji!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


slično je i kod mene user posted image

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sve mi koje smo Ringeraja
25.6.2010 22:18:32   
L.P.
Cure stvarno volim doći na RR ali sada imam jako malo vremena pa rijetko kad škicnem šta ima.Velika ste mi podrška bile kad mi se Ivan rodio i hvala vam na tome.Moram reći da još nitko od moje rodbine nije došao vidjeti Ivana,čak ni ne nazovu da pitaju kako smo(nismo posvađani,oni su jednostavno takvi)Zato mi je bilo puno lakše kada sam se vama požalila a vi ste bile uz mene.
Hvala vam još jednom!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sve mi koje smo Ringeraja
25.6.2010 22:45:56   
Anoniman
L.P. često te se sjetim, nisi sama, nadam se da ti je malički dobro! kako napreduje?user posted image
a fućkaš rodbinu, ni ja nemam skoro niš od njih, osim jedne osobe...
vi ste mi tu - moja ekipauser posted image

(Odgovor članu L.P.)
  Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!