|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 12:50:19   
BUMBI
E,ovako...mm iamo dosad dozvoljeni minus 11000,da bi mu oni danas odjednom javili porukom stanje na računu i da mu je dozvoljeni minus 5000,a on narvno nije manje od togauser posted image user posted image
Poludila sam..mogli su nas obavjestiti da će minus smanjitiuser posted image user posted image user posted image
E,sad me zanima jel se netko našao u takvoj situaciji i šta sad?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 12:51:46   
Bebys
cuj ako su to tek odluku donijeli najbolje ti je ici u banku i razgovarati...sretno

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 12:53:19   
Marta j
Kako samo tako od jednom ukinu minususer posted image

Ja ti neznam nista nadam se da netko zna


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 12:53:31   
tikica_69
Odi u banku kod osobnih bankara i dogovori si da to na rate otplatis. Ja sam jednom tako u RBA bez problema dogovorila.
No, digla sam takovu galamu da su me drugi put obavijestili mjesec dana ranije da mi smanjuju minus user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 12:54:11   
danery
mm je opet imao obrnuto...stalno su mu povećavali dozvoljeni minus,pa ga je morao ići smanjivati...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 12:56:00   
Bebys
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Odi u banku kod osobnih bankara i dogovori si da to na rate otplatis. Ja sam jednom tako u RBA bez problema dogovorila.
No, digla sam takovu galamu da su me drugi put obavijestili mjesec dana ranije da mi smanjuju minus user posted image


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 12:56:54   
BUMBI
E pa i njemu su dosad stalno povečali i sad obratno....
Neznam šta će napraviti,ne zamara se on previše s time za razliku od mene..
On sad u biti više nemože korititi tu karticu ili kako to sad ide?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:00:07   
danery
ne znam...najbolje nek pita u banci...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:00:13   
tikica_69
Ako se odete dogovoriti u banku, onda ces taj nedozvoljeni minus otplacibati neovisno o kartici. Znaci kad ti sjedne sljedeca lova, dio ces otplatiti taj dug, a ostalo normalno imas na raspolaganje.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:05:04   
Ninaa
Meni su u privrednoj ukinuli minus i rate kad sam krenula na porodiljni. E sad neki dan da bi mi ga vratili trebala sam kopirati ugovor o radu i šef mi je morao neku potvrdu ovjeriti. Odnesem to u banku i lik veli da ok, ali da će mi tek to krenuti od 20.07. Bila sam tak ljuta i tam sam se pregovarala s njim on veli da je takva politika. Oni i njihova politikia muka mi je od njih!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:06:58   
ejmama
Tako sam ja jednom poludila da kako to odjedanput ukinu, a svaki mjesec su mi slali izvod gdje dolje sitnim slovima piše do kad vrijedi taj minus.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:10:13   
marija0
blago vama bumbi bar su vam javili nama niko ništa nego ja slučajno išla vidit stanje kad ono bum- dozvoljeni minus mu bio 10700 a on oko 8000 u minusu i aj ok al oni su i to ukinili tako da mu je dozvoljeni bio 3000 i tako je bilo par dana da nismo znali... i on onda diga kredit da to pokrije i dođe mu kamata za nedozvoljeni minus oko 600 700 kn za 6 danauser posted image ma te banke suuser posted image i još i dan danas ima kredit kako bi vratio sve te dugove a to je bilo prije skoro 2 godine

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:12:57   
BUMBI
Njemu stalno šalju porukama stanje na računu,ali ga nikad nisu obavjestili o minusu..iako sam ja čula za to od dosta ljudi....

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:25:58   
ninolina
e ovako drga neka otiđe u banku (najbolje svom osobnom bankaru)  i traži zahtjev za vračanje minusa...Znači koliko je i bio..To inače one zločeste tete tamo ne daju ali ja sam prošli tjedan vratila svoga...I tako radimo i mm i ja stalno...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:35:26   
ivanaa
ja sam to imala i išla u banku s potvrdama da sam na porodiljnom i vratili mi stari minus

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:36:38   
marija0
e zaboravila sam napisat da je mm otiša u banku i popunio neki zahtjev i vratili su mu minus al malo manji nego prvi...al isto je to sve pokrijo kasnije tako da sad nemamo minus na računu,user posted image samo malo veći kredituser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:40:20   
novamama
ja sam strahovala od toga zbog porodiljne naknade, ali sam razgovarala sa njima prije i ne samo da su mi odobrili nego i povećali (radi se obračun 6 mj unatrag) ...u rba...

a ovo da te nisu obavijestili mi je previše...čuli bi me....user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:42:39   
ejmama
IZVORNA PORUKA: novamama

ja sam strahovala od toga zbog porodiljne naknade, ali sam razgovarala sa njima prije i ne samo da su mi odobrili nego i povećali (radi se obračun 6 mj unatrag) ...u rba...

a ovo da te nisu obavijestili mi je previše...čuli bi me....user posted image


I meni su trebali smanjiti pa su poslali obavijest da će mi samo produžiti.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:45:22   
barbiegirl
ja sam imala u PBZ 21000, ostala na komplikacijama i smanjili mi na 19000 i onda nakon dva mjeseca na 14900 - bez obavijesti! Kad počnem raditi mijenjam banku - jer su mi to napravili i kada sam prvo dijete rodila

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:49:11   
ninolina
IZVORNA PORUKA: barbiegirl

ja sam imala u PBZ 21000, ostala na komplikacijama i smanjili mi na 19000 i onda nakon dva mjeseca na 14900 - bez obavijesti! Kad počnem raditi mijenjam banku - jer su mi to napravili i kada sam prvo dijete rodila

strašno...ja sam u hippu i stvarno su mi zakon...čak sam prije četri mjeseca dobila pozajmicu od banke 10 000 kn vračala sam ih tri mjeseca...kao rate...meni su super


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nedozvoljeni minus...
7.6.2010 13:51:15   
ZVRK
bumbi da mu se nisu možda smanjila primanja na računu pa onda oni automatski i ''minus''smanjuju???

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nedozvoljeni minus...
8.6.2010 19:38:41   
BUMBI
mm se s time ne opterečuje baš previše...
Zvrk on je obrtnik i sam sebi uplačuje plaću...možda si i nije uplatio kao inače,ali si uplati svaki mjesec nešta i to nije razlog da mu oni toliko smanje...


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nedozvoljeni minus...
8.6.2010 19:41:42   
ZVRK
nažalost ako svaki mjesec nije ista uplata nemože tio biti niti minus isti jer neznaju da ćeš ti to vratiti a uplata im je nekakva sigurnost.
za uplate privstnika znam jer je i moj dragi privatnik.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!