|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pitanjce
24.5.2010 21:57:39   
Anoniman
MM je danas otišao odjaviti flat rate, jer mu je preskup. Vratio nas je na najjeftiniju varijantu. E, sad, mene zanima šta se zapravo plaća?
Inače sam totalna truba za te stvari, meni su gigabajti šuma striborova.

Ja sam na FB, tu i tamo preselim sa Youtubea koje video na fb.
Na RR sam, pišem blog jednom u 100 godina.
Paulina igra princess igrice, i Barbie.
Tatek nam igra šah na chess tube.

Ne downloadamo ništa.

I pišem mailove.

I sad, šta se od toga plaća, šta od toga može probit limit od tih 1 ili 2 gigabajta, čega li već? Na šta da pazim, odnosno, čega da se odrečem?
Youtubea? Plaća li se gledanje videa ili samo selidba, odnosno dijeljenje/share?

Help, please!user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pitanjce
24.5.2010 22:02:09   
mariola
Ako gledaš puno klipića na youtube možeš probit granicu a ovim drugim teško i da si dan-noć ovdje ili na blogu ili mailu.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pitanjce
24.5.2010 22:04:36   
plavka
i ja sam truba u tome! mi imamo flat rate, pročitala sam pitanje mm i on kaže da se sve to kaj si nabrojala plaća, znači svako gledanje videa, skidanje mailovi sve, sve te da ćete brzo potrošiti gigu !!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pitanjce
24.5.2010 22:08:23   
mariola
plavka,plaća se sve naravno ali ne troši puno ako piše blog, mailove, ako je na rr, ako čita novine. Dva će teško preći s tim. Ali gledanje filmića malo više troši.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pitanjce
24.5.2010 22:09:12   
Anoniman
ok, thanx user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pitanjce
24.5.2010 22:09:50   
buduća mamica
već i otvaranje internetskih stranica troši, preporučam da pratite stanje svakih 12-ak sati. seka je takav net imala pa znam, probila je 1 gb svaki mjesec pa je uzela flat

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pitanjce
24.5.2010 22:16:04   
m600
IZVORNA PORUKA: buduća mamica

već i otvaranje internetskih stranica troši, preporučam da pratite stanje svakih 12-ak sati. seka je takav net imala pa znam, probila je 1 gb svaki mjesec pa je uzela flat



slažem se i mi smo imali to na gigabajte pa smo svaki mjesec prešli (a NIKAD ne skidamo ništa)
na face-u smo mm na 24 sata i oglasima ja tu na forumu pa smo se prebacili na flat i sad skidamo svaštauser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pitanjce
24.5.2010 22:43:22   
Ruža
Draga samo pazi da zaštitite mrežu ako imaš bežični. Jer ono što ja nisam skinula, susjedi su. Pa kad me iz rodilišta dočekao račun preko 1000kn dobro da mi herc nije otkazao. user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pitanjce
24.5.2010 22:45:25   
ejmama
IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: buduća mamica

već i otvaranje internetskih stranica troši, preporučam da pratite stanje svakih 12-ak sati. seka je takav net imala pa znam, probila je 1 gb svaki mjesec pa je uzela flat



slažem se i mi smo imali to na gigabajte pa smo svaki mjesec prešli (a NIKAD ne skidamo ništa)
na face-u smo mm na 24 sata i oglasima ja tu na forumu pa smo se prebacili na flat i sad skidamo svaštauser posted image



Ja potpisujem sve ovo


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pitanjce
24.5.2010 23:36:42   
Wukovarka
Nakupi se toga draga...

Mi smo imali najjeftiniju, pa smo jedan mjesec dobili za nadoplatiti 180kn, jer smo se malo zaletili....odmah sam išla i uzela flat.
Ali kod mene se od 0-24 skidaju filmovi i crtići za Lulu

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pitanjce
25.5.2010 0:16:38   
mare i gogo
najviše troše igrice,video klipovi.a na facebook,forume nećeš baš puno potrošiti ja imam gigabajte pa znam 1 gb je malo za sve to što si nabrojala ja sam igrala igrice na facu pa sam za 15 dana potrošila 1gb a sad ovaj mjesec nisam nešt i u stanju mi još nije prešlo gigabajte.ali trebali bi te obavjestiti ili bi trebala imati nekakvu stranicu ili nešt za provjeru stanja.

_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pitanjce
25.5.2010 8:00:23   
ikica84
kad gledas neki snimak isto ti je kao da si ga skunula...user posted image
ja imam 1gb i obavezno potrosim jos 1gb i platim jos plus 20kn user posted image ....
mozes da provjeris koliko si potrosila na t-com ako imas kod njih net.ja tako otprilike znam koliko sam  potrosila i da ne pretjeram...


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pitanjce
25.5.2010 8:18:35   
Ninaa
Ja imam taj najeftiniji i do 12 mjeseca je sve bilo ok. Dobro ja sam malo na fb, i ovdje i mm plati račune prek interneta i to je to. Od 12 mj. nismo ništa više na kompu, ali očito se netko spaja, i to vjerojatno kod njih jel ni nemam susjeda a ovi koje imam imaju flat. Pazim i svaki mjesec prođemo, tak da platimo 2 ili 3. Mm veli da nam je to jeftinije nego da idemo u onaj za 15 koji dođe 127 kn. Mi platimo na računu za telefon 64 kn, 1 G 20 kn i još jedan 20. Tak da to ispadne 104 kn. Vidjet ćeš kak ćete s potrošnjom ali možda ti je bolje ovaj od 127 imaš 15 G. A yotube ti puno troši tak da se buš njega morala odreći. I kad stavljaš slike isto ode puno.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pitanjce
25.5.2010 9:22:53   
Anoniman
i kad slike stavljam? user posted image
onda ih idem sad dić sve, od 1.6. nam ovo vrijedi! user posted image
oh, no! user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pitanjce
25.5.2010 9:50:06   
Bebys
mariachi...prati samo kada nesto radis...samo prati...


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
25.5.2010 9:52:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pitanjce
25.5.2010 10:15:16   
marija0
meni je brat uključio nešto da imam do 10gb za 60 kn tako da ja ni nepazim, znam samo da youtube i igrice uzimaju dosta 

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pitanjce
25.5.2010 13:22:28   
pako
mi imamo 2 gige,samo sam na fb i  na rr i možda pročitam nekad 24 sata ili mm pogleda oglas za aute ali to je možda dva ili tri puta mjesećno i evo već sad smo odnosno ja prešli 2 gige, a ništa nismo skidali. baš sam razmišljala da se pebacim na flate rate

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pitanjce
25.5.2010 14:47:01   
pincirotvajler
mi isto imamo flat

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pitanjce
25.5.2010 14:58:06   
Tsmee
Ima način da si provjeriš promet na T-Comu preko korisničkih stranica user.t-com.hr
Trebaš se tamo prijaviti pa kad se ulogiraš imaš negdje popis ADSL spajanja, a ima i neka arhiva (rekla bih ti točno, ali ja nisam više na T-Comu pa samo po sjećanju pričam). Mislim da možda i na računu piše utrošak megabajta pa provjeri koliko si do sad trošila.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pitanjce
25.5.2010 15:22:15   
troubled
ajoj mariachi....to i nije neka ušteda...user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pitanjce
25.5.2010 15:27:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tsmee

Ima način da si provjeriš promet na T-Comu preko korisničkih stranica user.t-com.hr
Trebaš se tamo prijaviti pa kad se ulogiraš imaš negdje popis ADSL spajanja, a ima i neka arhiva (rekla bih ti točno, ali ja nisam više na T-Comu pa samo po sjećanju pričam). Mislim da možda i na računu piše utrošak megabajta pa provjeri koliko si do sad trošila.


I sto ti je Ruza rekla pazi da ti bezicni nije ukljucen da ti se neko ne bi spojio i nabio racun!

(Odgovor članu Tsmee)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pitanjce
5.6.2010 13:18:59   
inna
a zašto sa starta prelazite odmah na flat? Pa postoji između tarifa sa 16GB. Ja je imam i stalno sam na netu i nikad je ne pređem. Doduše ne skidam crtiće i filmove, ali jesam na youtubeu. Što se tiće spajanja susjeda i sl. T-Com ima besplatan program za skinuti protiv dilera, a i trebate staviti zaštitu da vam se neko ne spoji. I sve ok. Radim na pritužbama i da samo znate kako se ljudi zeznu kad ne paze user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pitanjce
5.6.2010 15:57:28   
tikica_69
inna, mislis 15GB user posted image I da, na korisnickim stranicama mozete provjeriti ostvareni promet u tekucem mjesecu i ispis spajanja.Ako je stogod sumnjivo, odmah mjenjajte pristupne podatke.A oni koji imaju WLAN, ako fino sloze kriptiranu zastitu, rijetko tko ce si ici dati truda to razbijati.Inace, potrebno je 2-3 klika misem da vam se netko spoji na vas ruter... A dialer je najmanji problem....

< Poruku je uredio tikica_69 -- 5.6.2010 15:58:33 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pitanjce
13.6.2010 8:50:55   
inna
user posted image user posted image user posted image da 15GB...

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!