|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rastoke
23.5.2010 23:00:10   
njanja
Jučer smo Jan, mm, ja, šogor i buduća šogorica bili u rastokama...to si želim od kada sam rodila i kada je tonkica bila pred porod pa je pričala o tome i stavila slike....prekrasno je i definitivno ćemo na ljeto još na 1 dan tamo, a možda čak i na 1 viken... Sad, kako su u 6 mj 3 praznika, da li je tko zainteresiran da se možda tamo nađemo 22.06. neradni dan-utorak???Od karlovca ima 50 tak km po državnoj cesti, mi smo do Ri natrag došli za 1,40 h, a tamo smo se blesavi viozili skoro 3 h preko Senja, Žute lokve, otočca i plitvica... stavim malo i slika u album da vidite... javite ima li interesa.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rastoke
24.5.2010 9:23:33   
mišica 666
uh rastoke su mi savršeno mjesto ali nikako uhvatiti vremena za poći uglavnom kad idemo u zg parim oči dok prolazimo. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rastoke
24.5.2010 9:52:48   
BruMa
najvjerojatnije dođemo i mi!user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rastoke
24.5.2010 10:37:22   
ejmama
Ja sam tamo prolazila sto puta , a nikad nismo svratili, a ja nikad nisam bila ni na Plitvicamauser posted image user posted image Možda i mi budemo išli.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rastoke
24.5.2010 11:00:35   
Bebys
nikad cula za to...ali ako je lipo samo naprid...user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rastoke
24.5.2010 12:38:00   
plavka
da meni su Rastoke prekrasne !!! Tamo nam je bio prvi izlet kad smo mm i ja prohodali user posted image user posted image user posted image
i jedva čekamo da ih i naša princeza vidi!!!

Ukratko:

Rastoke su nastale igrom prirode na utoku rijeke Slunjčice u rijeku Koranu. Priroda se poigrala modrozelenim vodama rijeke Slunjčice i rastočila ih u mnoštvo prštavih slapova i slapića od kojih su najljepši Buk, Hrvoje i Vilina kosa. Po svom nastanku Rastoke su zapravo prvi uvod u Plitvička jezera. Za razliku od tih jezera Rastoke su posebne po tome što se u to bogatstvo zelenila po otočićima i hridima pred tristo godina ispreplelo ljudsko naselje s mlinicama žličarama. Ono što je priroda tisucama godina stvarala a čovjek kasnije, prilagođavajući se prirodnim uvjetima, izgradio, s okolnim vapnenačkim stjenama, starim gradinama i gradićem Slunjem skladno se uklapa u jedinstvenu cjelinu. Zbog te skladnosti povijesne, etnografske i graditeljske kulturne baštine Rastoke su 1969. godine upisane u Registar nepokretnih spomenika kulture Regionalnog zavoda za zaštitu spomenika kulture u Zagrebu.



< Poruku je uredio plavka -- 24.5.2010 12:40:02 >


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rastoke
24.5.2010 12:51:47   
pako
Baš sam rekla mm da bi trebali u ljeto jedan dan otiči na plitvice i jedan dan na rastoke. prošla sam tamo mali milijon puta dok sam išla baki i dedi u liku ali nikada nisam stala,sramota. Tako da ćemo ovo ljeto sigurno običi s našim malim anđelima.user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rastoke
24.5.2010 12:55:47   
ejmama
IZVORNA PORUKA: pako

prošla sam tamo mali milijon puta dok sam išla baki i dedi u liku ali nikada nisam stala,sramota.


Da to i ja mislim, ja sam pričala s mm mi ćemo 90% ići, ja imam blizu kuću u Bosni odmah na granici, tako da ćemo ići tamo, a Rastoke su nam na putu pa nam paše.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rastoke
24.5.2010 15:47:48   
MiniMama
ja bi pokusala  doci na taj izlet 22.06. ali moram znati tocno idemo ili ne jer bi u tom slucaju trebala otkazati avionsku kartu za split i dogovorit se s mm-om da nas on vozi do splita i da usput dođemo na druženje. samo bi trebala znati na vrijeme.

mi zbilja cesto putujemo kod mojih i uvijek idemo starom cestom i svaki put kazemo, e na povretku cemo krenut ujutro i stat onda bar na cugu u rastoke i NIKAKO. 

ja sam ZA izlet onda user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rastoke
24.5.2010 16:26:03   
Duve
bila sam tamo x puta, uvijek kada bi išli ili se vraćali s mora...prekrasno je user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rastoke
24.5.2010 16:36:56   
njanja
ajmo cure, javljajte da li je još netko ZA!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rastoke
24.5.2010 21:56:19   
anuska08
Mi ćemo ljetovati pa ništa od nas, bar tako planiramo.

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rastoke
24.5.2010 22:51:37   
Gogule
i nas nema tada, putujemo 18 prema Dalmaciji pa možda skrenemo ovaj put.user posted image i mi nikad stali a uvijek prolazimo i kažemo da ćemo u povratku. No neki dan je bilo na tv da će uskoro početi naplaćivati jer tamo žive ljudi , a turisti im dolaze u dvorišta i ulaze u kuće jer misle da je to sve moguće pa se ljudi hoće nekako zaštititi i moći će se šetati samo sa vodičem. ZATO drage moje što prije prema Rastokama.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!