|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ....Neredi.....
6.5.2010 23:46:04   
leilany
http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2010/05/06/0610006.html?pos=n1

vidim da nitko nije otvorio temu na ova dogadanja vezana za tekmu dinamo:hajduk....
bas me zanima zastouser posted image
uglavnom...ja volim pogledat tekmu....opcenito volim sport...trenirala dosta dugo rukomet....ono...sportski sam tip....

kaj se tice doticne tekme....mi smo u subotu isli kod frendova na rockas;oni zive u maximiru....bas mi je bilo super....u autu smo culi navijanje(pocetak tekme je bio),ona masa ljudi....bas mi je bilo super...malo me nostalgija copila..al ok nije sad to bit ovog posta...nego.....

divljastvo....neredi.....nemogucnost odlaska mene mm pa i u krajnjoj liniji mog djeteta danas sutra na tekme....
svasta sam procitala...od navijaca do murje.....njihove izjave ;svatko ima u necem pravo....

zao mi murjaka,a zao mi i onog ranjenog navijaca....
murjaka zato kaj je nastradao na poslu,obavljajuc svoju duznost....a navijaca mi zao jer mi ga zao,al da je kriv...kriv je....

......ma mogla bi pisat do sutra..

ugl...kaj vi mislite o svemu ovome...kaj mislite opcenito o zakonima kaj se tice navijaca,tekmi...
i sta mislite o vjecnim rivalima dinamu i hajduku....ja bi sam rekla za kraj da mi je to cisti debilizam....kretenizam i sve ono najgore kad pocnu s vrijedanjima...
ono tipa..moj tata je bolji od tvog i te sheme....user posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 7.5.2010 12:56:53 >


_____________________________

BEK 27.o5.o9.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 0:10:26   
FIONA
ja sam za školu igrala rukomet i bavile se atletikom i imam neke medalje doma...sedam godina profesionalno trenirala karate u klubu i išla na natjecanja aktivno svih sedam godina..plesama i kasnije vodila ritmiku do unazad šest godina od kad sam se zaposlila na takvom mjestu da nisam mogla više...hoću reči da cijeli život treniram i putujem po natjecanjima i nikada ali nikada nisam doživjela ovako nešto što se veže isključivo uz nogomet...to više nema veze sa sportom, čista komercijala, politika i lova...gadimi se sve vezano uz nogomet i maloumni miški umovi koji se toliko žrtvuju za to kao da njima u đem ide lova a ne van...fuuuj, bljak...užas!!!!!!!!!!!...volim sport ali nogomet za mene više nije sport!!!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 0:58:39   
natalijax
mogu samo reci da zbilja ima gamadi

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 6:31:43   
curice
pitam se zašto sve ono loše mi prvi moramo imatiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
7.5.2010 8:54:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 8:57:21   
mišica 666
potpisujem cvrčak. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 9:20:54   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: natalijax

mogu samo reci da zbilja ima gamadi


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 9:49:09   
Thea

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Gledala sam video i smrzla se. Ti tipovi koji sebe nazivaju navijačima su čisti nasilnici,i sve najgore epitete slobodno dodajte kojih se možete sjetiti..
To nije sport i ako hrvatski zakon ne može riješiti problem divljanja treba zabraniti igranje nogometa pred publikom.

Tacherica je to jako lijepo riješila.

Treba hitno promijeniti zakon o maloljetnicima jer je problem u onoj glup:či Kosorici koja je donijela zakon da maloljetniic mogu što hoće,a njih se ne smije ni pogledati.

Roditelje maloljetnih prijetstupnika bi strpala u zatvore da odrade štetu koju su im dječica napravila po automobilima,tramvajima,stadionima...
Punoljetni bi odradili dug u zatvoru.
Dala bi zatvore u privatne ruke,pa bi lijepo zaposlila pola hrvatskih nezaposlenih što u gradnji zatvora(barem imamo nenaseljenih otoka),što kao zatvorski čuvari...
uvela bi red za 5 godina.
I da policiji bi definitivno dala veće ovlasti.

Jeste li vi gledali onu grupu(s onim debelim maj_munom)kako u čoporu napadaju jednog čuvara i šuta ga nogom u leđa)?? Jer čovjek radi svoj posao??
Takve bi pendrečila dok im ne bi promijenila osobni opis pa bi vidjeli šta je prekoračenje ovlasti..
I ne uopće mi nije žao onog navijača..

Sorry na dužini,ali plaćamo policiju koja ne smije obraniti sebe,a kamoli nas  zbog smijurije od zakona. kada je utakmica horde "navijača"vitlaju boce u prozore i divljaju po autima...Takva zemlja mi zbilja ne treba..



Potpisujem cvrči...
A i dala bi da Dinamo iliti hrv.reprezentacija igra dvije godine bez navijača ne utakmicama pa bi možda im došlo iz dupeta u glavu...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 10:17:28   
uciteljica
Potpisujem cvrčka.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 11:13:17   
ejmama
IZVORNA PORUKA: cvrčak


Punoljetni bi odradili dug u zatvoru.
Dala bi zatvore u privatne ruke,pa bi lijepo zaposlila pola hrvatskih nezaposlenih što u gradnji zatvora(barem imamo nenaseljenih otoka),što kao zatvorski čuvari...
uvela bi red za 5 godina.
I da policiji bi definitivno dala veće ovlasti.

Jeste li vi gledali onu grupu(s onim debelim maj_munom)kako u čoporu napadaju jednog čuvara i šuta ga nogom u leđa)?? Jer čovjek radi svoj posao??
Takve bi pendrečila dok im ne bi promijenila osobni opis pa bi vidjeli šta je prekoračenje ovlasti..
I ne uopće mi nije žao onog navijača..




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 11:55:40   
leilany
cvrle...hebote ti si moj idoluser posted image user posted image

htjela sam samo nadodati....kad sam u nedjelju procitala da je policajac izgubio oko.odma sam zvala frenda koji je u interventnoj i pitala ga jel sve ok....fala bogu sa njim je..ali sa kolegom ne....on je bio tik uz njega...ovom sje_alo oko,njega pogodilo samo u nogu al bez posljedica...
...on kaze da nazalost kad se tako nesto dogodi...da onda oni bas i ne gledaju koga ce,i zasto.....
...pa i nevini nastradaju...meni zao tih ljudi...koji su samo htjeli na miru odgledat tekmu....

..slazem se da je nogomet i sve vezano uz to postalo cisto pranje love,teska komercijala,u jednu ruku kriminal....

i slazem se sa cvrle....drakonske kazne pa da vidis reda i discipline....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 13:00:47   
Ninaa
Meni je to sve užasno jel to nisu navijači neg oni koji se dolaze tuči i izazivati nerede. Kao mala obožavala sam nogomet i dosta puta sam s tatom i bratićem išla baš na Maksimir,ali to su bila neka druga vremena kad su obitelji mogle tamo biti bez brige, kaj mislim da sad ne mogu. Neznam jeste pogledale te video isječke, meni izgleda da su oni samo došli izazivati nered, svi su imali neke stvari da se zakamufliraju, neki su skidali majce, imali su kape ili neke marame i kao slučajno baš svi ti koje policija traži su obrijanih glava, po meni su to huligani i trrebali bi primjeniti zakon iz Engleske. SVe koji su evidentirani za vrijeme utakmice privesti u stanice pa da vidimo jel će se iskorijeniti nasilje. Istina vjerujem da su i nedužni dobili jel je policija vjerojatno poludjela pa su svi bili krivi kaj isto nije u redu.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ....neredi.....
7.5.2010 13:01:24   
Bebys
nasilnike treba kazniti i zabraniti utakmice pred gledalistem..to je najbolja ideja...
kosorica ce jako brzo otici...nadam se nekom sposobnom na tom mjestu iza nje...

a sto se tice svega ovoga...zao mije polilcajca..naravno..ali i nisu trebali onako ko stoka udarati po svima...a pogotovo na tribini gdje su bila djeca i roditelji..zna se tko radi nerede..i ovdje mi se rad policije nije svidio neke stvari su bile namjerno..

ali najbolje je ne ici na utakmicu i to je to...stvar rijesena...onaj tko ide..vidi sta se desava..mora biti svijestan da ide na vlastiti rizik jer ima jako puno budala...ocito..neodgojenih i svakakvih...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!