|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 14:32:14   
svegra
ja sam bila trudna i tražila sam po netu o trudnoći. zanimala me trudnoća kroz tjedne, kolika je bebica,šta se razvija po tjednima, promjene u mami i tako sam našla ringeraju user posted image user posted image
a vi cure?
pardon! ima tu i muških i za njih je pitanje da se ne nađu uvrijeđeniuser posted image


< Poruku je uredio svegra -- 2.10.2008 14:33:11 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 14:36:38   
tiha
meni rekla svegra i svaki put kad bi isla na pregled dosla bi kod nje a isla sam 2 puta tjedno onda bi nas dvije gledale po tjednima gdje smo sada,kako nam izgledaju bebice i usporedivale! termin nam je trebao biti 1.12 objema

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 14:41:08   
svegra
jedva sam čekala da prođe tjedan da vidim šta ima novo u mojoj tibici.makar sam sve pročitala unaprijeduser posted image user posted image
onda kad bi ti došla na kavu skupa bi se češkale po stomakuuser posted image user posted image user posted image user posted image
e sad skupa trčkaramo za anđelima
baš mi je drago da je sve tako i da sam upoznala jako puno mamica makar većinu znam virtualnouser posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: tiha

meni rekla svegra i svaki put kad bi isla na pregled dosla bi kod nje a isla sam 2 puta tjedno onda bi nas dvije gledale po tjednima gdje smo sada,kako nam izgledaju bebice i usporedivale! termin nam je trebao biti 1.12 objema

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 14:43:59   
tiha
bitno da se znamo i da se zabavljamo i citamo svaki dan! bit ce jos puno okupljanja ionako sam cesto u os...sta nam fali malo prosetati zajedno i popiti kavicu iz automata iz doma zdravlja bas je bila fina jos i cigara uf....sve se pusiuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 15:03:07   
evanda
ovo je najljepša i naj, naj stranica o trudnoći na koju sam naišla.....a forum je za 5, svaka pohvalauser posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 15:05:36   
mirna
svegra pogledaj ovdje da se ne ponavljam: http://www.ringeraja.hr/forum/Kako_ste_prona%C5%A1li_ovaj_portal%3F/m_1461/tm.htm

user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 16:16:17   
svegra
ups
nisam znala da smo već pisali o tome a tražila sam

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 20:35:42   
Puli
ja sam bila trudna i tražila sam po netu o trudnoći. zanimala me trudnoća kroz tjedne, kolika je bebica,šta se razvija po tjednima, promjene u mami i tako sam našla ringeraju


isto kao svegra
guglala
i
doguglala
u jaju
i
čula
veliku
grajuuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 20:49:26   
FIONA
jedino vi niste tražili novce!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam naletila jer sam najviše sličnih priča našla obzirom da nam nije išlo zatrudnjivanje ko po loju...tu su mi cure bile potpora i uvijek dale najbrži i najkvalitetniji odgovor na pitanje!!!

ma sve ste mrak jedino ja svjetla točkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Šala- mala se razme!!!

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako ste otkrile ringeraju
2.10.2008 22:00:39   
mirna
IZVORNA PORUKA: svegra

ups
nisam znala da smo već pisali o tome a tražila sam



nema veze... samo sam htjela malo aktualizirati anketu..user posted image

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako ste otkrile ringeraju
3.10.2008 9:23:11   
Mrvna
Fiona mi vas je tužila da ste baš super pa sam došla provjeriti i ostala! 

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako ste otkrile ringeraju
3.10.2008 10:07:42   
cokolada
Ne nekom portalu (ne sijcam se vise kojem) sam vidjela link i odusevila se vidjevsi teme na forumu i ostalo. Od onda sam postala ovisnik o rr.

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!