|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sokovnik-preporuka
21.3.2010 15:18:26   
anuska08
Molila bih pomoć. Namjeravam kupiti sokovnik kako bi radila pravi sok za bebu, a bilo bi dobro da ima i mogućnost raditi kašice. Imate mi koji sokovnik za preporučiti? Gledala sam neke od Philipsa, ali nisam sigurna kakvi su?

_____________________________

Nika 26.08.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
21.3.2010 15:25:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sokovnik-preporuka
21.3.2010 15:41:11   
pikachu
Ja ti ga nemam jer su se kod mene svi ti aparati pokazali kao promašaj... Ful rijetko ih koristim kao npr.: aparat za kavu, onaj za frape mikser, kuhalo vode,... Sve mi je komplikacija za korištenje... Ja ti kašice radim sa štapnim mikserom, a imam i ono električno cjedilo za limune i naranče (to isto dosta koristim), a ostatak u multipraktiku... Tako da ja nisam ni probavala kupiti...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sokovnik-preporuka
21.3.2010 17:57:14   
leilany
..imi imamo sokovnik (ubi me nemam pojma marku-tolko ga koristimuser posted image )..super je kad se radi sokic...pa ga popijes....a kad treba cistit i prat...user posted image uzas....ziva mukauser posted image user posted image
..ugl...skuplja prasinu...user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sokovnik-preporuka
21.3.2010 19:01:31   
boba125
IZVORNA PORUKA: leilany

..imi imamo sokovnik (ubi me nemam pojma marku-tolko ga koristimuser posted image )..super je kad se radi sokic...pa ga popijes....a kad treba cistit i prat...user posted image uzas....ziva mukauser posted image user posted image
..ugl...skuplja prasinu...user posted image


potpisujem
sad tamo stoji,a mm veli da ga bude on koristil,jednom,nekaduser posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sokovnik-preporuka
21.3.2010 20:28:24   
novamama
ja imam mulinexov, isto tako ga kupila za sokiće i upotrijebila jednom za sebe i nijednom za bebuuser posted image

ma skužila sam da ti treba nekoliko jabuka, mrkvi i što ja znam čega sve ne za bočicu soka, makar i razrijeđenu, pa sam odustala....radije sam davala vodu za piti, a voće miksano...



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sokovnik-preporuka
21.3.2010 20:32:47   
ZVRK
a da za početak sama napraviš sokić tako šta voće ili povrče naribaš na ribež,pustiš da odstoji pa onda prosijediš (stisneš)da izađe sok,a gusto iskoristiš za kašicuuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sokovnik-preporuka
21.3.2010 22:02:41   
cuba
Imam ja od Phillipsa veliki multipraktik (dobila ga na poklon za svadbu) i evo skoro godina prošla i ni jednom ga nisam upotrijebila... za 2 miseca će mi bebač početi jesti kašice, možda mu ih budem u njemu pravila i sokiće isto ali mi ga je tlaka tako velikog prati i nekako je nezgrapan. Sve mi se čini da ću kupiti nekakav mali....

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sokovnik-preporuka
21.3.2010 23:18:57   
mali_macic
mi smo ga imali prije par godina i bilo nam je to totalno fulana investicija, bila je uzasna gnjavaza za ocistit tako da smo ga koristili mozda 2 puta i onda smo ga nekome dali ili bacili ne sjeccam se. ali meni je stapni mikser zakon s njime radimo sve moguce kase i sl.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sokovnik-preporuka
21.3.2010 23:22:58   
Nika 24052006
Ja ga nemam,jer znam da bi bacila novce kad bi ga i kupila.Imamo sjeckalicu,koju je mm kupio kad se Nika rodila,kao kad krenemo sa a kašicama,ali ni to nisam koristila,jer nikada nisam  miksala kašice...Tako da sokovnik pogotovo ne bi koristila.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sokovnik-preporuka
22.3.2010 13:05:57   
anuska08
Mi smo imali prije sokovnik,ali sam ga bacila jer je bio star. I koristila sam ga, pogotovo kad bi imala pun voća, sve bi smiksala i napravila sok. Sok bi bio odličan! Jedino je koma za pranje!
Hvala na savjetima! Još ću razmisliti! Kupila sam štapni mikser možda bude dovoljan!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sokovnik-preporuka
22.3.2010 13:34:17   
pepeljuga
Ja u zadnje vrime bas dosta koristim sokovnik i pravim sokove sto sebi a sto dici a za prat ubacim u masinu i lipo se opereuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sokovnik-preporuka
22.3.2010 13:35:31   
anuska08
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja u zadnje vrime bas dosta koristim sokovnik i pravim sokove sto sebi a sto dici a za prat ubacim u masinu i lipo se opereuser posted image



a koji imaš? i jel se mogu raditi kašice?

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sokovnik-preporuka
22.3.2010 13:39:04   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: anuska08

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja u zadnje vrime bas dosta koristim sokovnik i pravim sokove sto sebi a sto dici a za prat ubacim u masinu i lipo se opereuser posted image



a koji imaš? i jel se mogu raditi kašice?

kasice ne ali ima dva dijela,onaj za cijediti agrume i onaj di ubacis sve zivo un utra,ja znam iskombinirat mrkvu,kivi mandarinu ,jabuku...samo ih ogulis i ubacis i stisnes i sve iscidi iz njih....on je od tefala i kupljen je u merkuru....a za kasice sam koristila stapni mikser,naj jednostavnije mi je to bilo a i brzo gotovouser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!