|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 13:17:50   
BUMBIKA
Dino je bio točno 2 mjeseca kad se krstio,pravili smo ručak kod kuće i bili su samo najuži i kumovi,a što sam ja obukla(neku suknju u koju sam uspjela stati i neku tunikuuser posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 13:29:23   
pepeljuga
T krstila sa misec dana,bila rodbi na i naj blizi prijatelji cc negdi 40,bili u jednom hotelu tj.u njihovom vrtu i bilo je super a ja obukla neku haljinicu i ravne cipele...a R krstili sa dva miseca,ljudi isti al drugi restoran,obukla crnu haljinicu i stikle.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 15:14:43   
natalijax
s mjesec i pol,u restoranu smo feštali a sto smo obukli,za kog pitas mi ili bebaćiuser posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 16:18:30   
Nika 24052006
Nika je krštena sa mjesec dana,bilo je prekrasno vrijeme,pa smo imali ručak u dvorištu,koje je ogromno,pa sam dekorirala stolove i to sve lijepo sredila.Tako će biti i sa drugom bebom,s obzirom da će isto biti rođena u 5.mj,pa očekujem lijepo vrijeme u 6.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 16:26:42   
osobno
Luku kad je ima točno dva miseca, u restoranu, baš sam se bila skockala...user posted image
_A Mateja ću doma, jer imamo stvarno puno prijatelja koje bi tribali zvat, a financijski nismo najbolji, pa će bit samo najuža rodbina i kum.cca 10 ljudi i to je to.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 19:04:19   
Ninaa
Mi smo curku krstili kad je imala 2,5 mjeseci na našu godišnjicu braka. KRstila se na nedjeljnoj misi i poslije smo imali ručak u restoranu bilo nas je nešto više od 60. Nas je 30 samo samo s mojima i Tomislavovim sestrama i djecom. Pozvali smo još neke naše prijatelje i to je to. Bilo je lijepo i bili su nareski, juha i ručak i poslije torta i kava. Naši su bili kolači i torta a ostalo njihovo. Platili smo 150 kn po osobi, ali djecu nam nisu naplatili (a njih je bilo oko 20). Obukla sam crne hlače i tuniku koju sam naručila iz kataloga (pogledaj na fb ak te  zanimauser posted image ).

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 20:30:47   
mariola
B. mamice i mi smo planirali 18.4 krštenje.user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 21:40:22   
gljiva
I se krsti s 2 mj. Imali smo ručak u restoranu ,40 ljudi i to najuža rodbina i kumovi.
Obukla sam široke smeđe hlače i košulju i štiklu naravno. Dobro da smo to obavili, jer sad više u ništa ne stanemuser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Krštenje bebača
9.4.2010 8:56:01   
mariola
Mi smo dogovorili sve, krštenje je 18.4, na velikoj misi. Dogovorili restoran, menu, naručila torte i kolače, naručila svijeću, kupila oblekicu za T i mene, mm će još samo kupiti kravatu, dogovorili fotografa. I sad mi ostaje samo čekati taj drugi vikenduser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 34
   [Obrisani korisnik]
9.4.2010 9:10:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Krštenje bebača
9.4.2010 9:29:22   
BruMa
Super.Mi ćemo Matea krstiti u 6.mjesecu.Doma ću napravit nešto,imamo dvorište,isto će nas biti oko 15.A kaj ću obući ne znam,vidjet ćemo.Kupit ću nešto.
A fotografa imam doma,svog mužauser posted image

< Poruku je uredio Brunina mama -- 9.4.2010 9:30:07 >


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Krštenje bebača
9.4.2010 9:43:34   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Krštenje bebača
9.4.2010 12:49:44   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Krštenje bebača
9.4.2010 13:00:54   
osobno
Mi ćemo 25.04. u crkvici u blizini, ručak+party za ekipu posli...najradije bi u restoran, ali nemam dovoljno love, pa ćemo doma... a obuć ču nešto od zaova, ne da mi se trošit lovu na to još, ionako ću bit predivna šta god da obučem...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Krštenje bebača
9.4.2010 13:03:37   
ninolina
ionako ću bit predivna šta god da obučem...

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Krštenje bebača
14.4.2010 10:49:26   
sig
Mi smo našu ljepoticu krstili sa 4,5 mj... krstili smo je u nedjelju na misi u 12 sati... bilo je predivno... nakon toga smo otišli na ručak koji je potrajao do 19 sati... u jednu konobu - agro turizam - bilo nam je predivno... istina došlo nas je dosta skoro 250 kn po osobi... ali bilo nam je predivno. Budući da u trudnoći nisam puno kg dobila kupila sam si neki bijeli kompletić (hlače + jakna) na zelene crte i zelene polucipelice i zeleni topić odispod.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!