|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   još 4 dana...
11.3.2010 15:21:05   
ciba
i moja Lolica krece u jaslice....strah me kako ce ona to sve prihvatiti,jako je vezana za mene,sutra ce godina dana kako smo nerazdvojene...user posted image ,nadam se da ce sve biti ok...

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 15:25:39   
cuba
Moj je bebač još mali pa ne znam kako izgleda to razdvajanje ali virujem da nije niti ugodno niti lipo. Ali pozitivne misli i bit će sve ok!! Snađu se bebači i bolje nego šta mi to zamislimouser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 15:27:15   
leilany
ma ciba bude sve ok...budes vidlauser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 15:42:50   
pikachu
Ma sve će biti OK... Što se mora nije teško...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 15:43:54   
ninolina
držite se, sigurno će tebi biti teže nego njoj...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 15:45:28   
pepeljuga
ma bit ce to sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
11.3.2010 16:13:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 16:31:42   
danery
ciba spakuj joj neku igračkicu da ju malo utješi na početku...

i predlažem ti (radim u vrtiću) da rastanci budu kratki i slatki-pusa i zagrljaj i daj ju teti...znam da će ti biti teško kao i curici,ali na kraju djeca budu manje isfrustrirana i plačljiva nego kada se roditelji dugo opraštaju....

sretno user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 16:58:22   
ZVRK
sretno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 17:10:54   
ejmama
Ja nisam imala problema, moja je super prihvatila jaslice.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 17:30:02   
Bebys
sretno

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 17:37:22   
Manda
CIBA
imaš curicu rođenu 12.03.? Zanima me kad si ju prijavila u vrtić? Prošle godine u 5 mj ili?
Ne znam je li rano, ali obzirom da sam rodila 01.03. za god dana ću se vratiti na posao i bebač će morati u jaslice. Ne znam kad da ga prijavim, sad već u 5mj?

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 17:39:40   
ZVRK
svaka jaslička ili vrtićka godina počinje u 9mjesecu tekuće godine a za tu godinu su upisi u 4ili5mjesecu tako da trebaš onda da ti prijavu pa viditi sa vrtićem

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 17:49:28   
Manda
Znači već sad u 5mj ćemo ga morati prijaviti za vrtić?!
Ajd budemo vidjeli kaj će ispasti od tog...pa javim

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 18:06:25   
dominik
dora od ovog tjedna spava u vrticu (3 tjedna prije toga privikavanje od 8 do pola 12) i mogu ti reci da je super...bilo je malo suza na pocetku ali nista naspram domievog urlanja od 3 mjesecauser posted image

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 18:09:08   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Manda

Znači već sad u 5mj ćemo ga morati prijaviti za vrtić?!
Ajd budemo vidjeli kaj će ispasti od tog...pa javim

možda budeš morala plačati ''čub+vanje''mjesta od 9mjeseca do 3 kada stvarno krene u vrtić jer se i to radi.
onda ti bude cijena uplatnice u pola-barem kod nas

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 20:10:03   
bubamara787
IZVORNA PORUKA: ciba

i moja Lolica krece u jaslice....strah me kako ce ona to sve prihvatiti,jako je vezana za mene,sutra ce godina dana kako smo nerazdvojene...user posted image ,nadam se da ce sve biti ok...



Hej moze pitanje? da lisi imala problem prilikom upisa? meni je receno da jaslice imaju upisnu godinu sa 01.09. te da se u jaslice moze samo onda krenuti. uglavnom kada sam se prosle godine isla raspitati za stariju curicu koja je rodjena 05.04. za upis u jaslice receno mi je da ona moze krenuti s 01.09. a da se ja sama moram pobrinuti za 5 mjeseci izmedju toga... da ti ne kazem da mi je ravnateljica vrtica rekla ovako: pa draga uzmi malo bolovanje ti, malo nek ti uzme suprug, pa imate godisnji .... i to ce proci...
ja sam bila sokirana sa takvim izjavama jer i ja a i mm radimo u privatnim firmama te svi znaju kako se gleda to kada ides na bolovanjeuser posted image .....a da ne znam tko ce mi cuvati moje dijete 5 mjeseci bas i nisam bila za to...
no kako sam opet ostala trudna nekak sam uspijela rijesiti problem... no sada opet imam problem sa mladjom ... jer je ona rodjena 12.10. te sada moram cekati 11 mjeseci jer po njihovom ona ima pravo na upis tek nagodinu u 9 mjesecu... katastrofa... tak da kada cujem da netko ide u jaslice sada malo se zapitam da li trebam ici kod nas u vrtic i skakati im po glavi.... ili sta?

< Poruku je uredio bubamara787 -- 11.3.2010 20:11:56 >


_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 22:51:24   
anuska08

IZVORNA PORUKA: pikachu

Ma sve će biti OK... Što se mora nije teško...user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: još 4 dana...
11.3.2010 23:39:12   
ciba
Manda,slobodno ju prijavi sad u petom mjesecu i čak ti predlazem ako imas mogučnosti u par vrtica,za svaki slucaj...nikad se nezna,mi smo naknadno upisane,ja tak bzv pitala u vrticu u gorici i zenska kaze da predam papire,i jucer me zvali isla potpisat ugovor i to je to...

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: još 4 dana...
12.3.2010 8:13:35   
gljiva
Sretno u jaslicama user posted image

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: još 4 dana...
12.3.2010 8:37:53   
ines
Da stvarno sretno jer mi smo proživljavali nočnu moru s jaslicama i bolestima. Odkad je kod bake na čuvanju niti prehlađen nije bio. Stvarno su mi se zgadili ti roditelji koji svoje bolesno djete nakljukaju kojekakvim lijekovima i pošalju u vrtić. Fuj,fuj,fuj!

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!