|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:05:48   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: Duve

Callanhoe evo ipak možeš zauvijek izbrisat svoj profil, tak da fb ipak i nije tako jeziv kako si mislila user posted image

moram priznati da mi je zaista puno lakse zbog toga user posted image
hvala Zvonki user posted image
ali i dalje ostajem pri svome da ima puno propusta user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:07:00   
pikachu
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja ne igram nistauser posted image


ma ni ja...ja poludim kad mi netko šalje zahtjeve...kakve igre, kakvi bakarači...cele dane se igram s malo...trebam nešto realno i opipljivo kao recimo vruća kava i keks...i noge u zrak da osetm krv kako kola natečenim venama...user posted image user posted image user posted image ...



Ima nas joššššššššš!!!! 1,2,3,4...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Samo bi mi to falilo...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:10:42   
FIONA
IZVORNA PORUKA: pikachu

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja ne igram nistauser posted image


ma ni ja...ja poludim kad mi netko šalje zahtjeve...kakve igre, kakvi bakarači...cele dane se igram s malo...trebam nešto realno i opipljivo kao recimo vruća kava i keks...i noge u zrak da osetm krv kako kola natečenim venama...user posted image user posted image user posted image ...



Ima nas joššššššššš!!!! 1,2,3,4...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Samo bi mi to falilo...


baš....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:18:50   
mariola
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja ne igram nistauser posted image


ma ni ja...ja poludim kad mi netko šalje zahtjeve...kakve igre, kakvi bakarači...cele dane se igram s malo...trebam nešto realno i opipljivo kao recimo vruća kava i keks...i noge u zrak da osetm krv kako kola natečenim venama...user posted image user posted image user posted image ...



potpisujem

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:54:46   
njanja
IZVORNA PORUKA: Lady3


IZVORNA PORUKA: tikica_69

E sad si ga ti misli sto je pjesdnik htio rec - njanjanjanjanjanja user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 ajme pa vi se meni user posted image a sada  ide onaj scenarij: JA ODLAZIM S RAJE, a vi morate napraviti temu: Njanja, vrati se!!!!! Naravno, šalim se user posted image   

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:57:33   
maja
a ne, ne njanja, ne može sve na jednu temu, molim te da napišeš novu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 11:15:37   
Anoniman
Za mene je Fb jako korisna stvar, kao i mnoge devojke ovde, dosla sam do ljudi koje nisam godinama cula ni videla, isto tako i sa nekom rodbinom. Za prijatelje imam samo ljude koje i licno poznajem (i naravno RR cureuser posted image ), sve mi je namesteno da vide samo oni, a i da vidi neko drugi nije mi problem i ne zamaram se time. to su samo slike na kojima nema nista sto ne bi smeo da vidi neko sa strane i osnovne informacije o meni koje i nisu neka velika tajna. mnogo vise covek o meni moze da sazna ovde, na RR, jer ovde sam pisala stvari koje cak ni moja sestra ne zna, jer ih ona ne bi razumela a i daleko je od mene i ne zelim da je brinem, a meni treba savet i lepa rec posto sam u vreme kad sam se uclanila na RR u Splitu bila skroz sama. Na raji mogu da kazem sta mislim i kako se osecam bez sudrzavanja, dok na FB to nije slucaj.1

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 107
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!