|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:42:09   
Bebys
IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: Bebys

nikakvo slanje slike...to je FILES...ako zelis poslati...ovo je DIREKTAN RAZGOVOR koji se NE PLACA....osim ako imate neke nemam pojma kakve netove...moja mama i ja uhr. dok sam bila...imamo ADSL..i sve je BESPLATNO...tako da nemam pojma o cemu pricate...MOJA MAMA I DAN DANAS SAMNOM GRATIS RAZGOVARA...

mama ti sigurno ima flat, znaci placa istu cijenu bez obzira koliko je potrosila!
a ako nisi vidjela mama mery ima ogranicen promet i nju ce pojesti cam o cemu i je otvorena ova tema!
a niko ne govori o slanju slika nego o slanju videa! malo bolje procitaj moj post user posted image
  sve o.k.neka mjenja hitno operatera...tako ce joj biti najbolje...onda tek neka razgovara..ocito je ovo sto ona ima jako lose jer MAZU LOVU GDJE STIGNUeto taj OPTIMA TELECOM je odlican...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:45:24   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: Bebys

uostalom taj ADSL je neogranicen ako uzmes opciju skidanja i sve ostalosada je mama rekla da je izislo NOVO OD OPTIMA TELOCOMA...ima telefon i internet i televizor SVE U PRETPLATI ZA 200 KN pa vam to preporucammama kaze moja da je ODLICNO i nema ogranicenja skidanja niti surfanja...ona ce to sada uzeti TAJ PAKET telefon, internet i tv...odlicno kaze da je...user posted image


i mi smo mislili to uzeti ali moramo cekati da nam ugovor izadje user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:47:37   
Bebys
pa da moja mama je imala NEOGRANICENO surfanje u adsl...ali skidanje 1 gb tako je imala...ali za razgovor i skype nikad joj nije nista skidao lovu..to je bilo besplatnoa sada je nasla OPTIMA TELECOM...pa ce taj paket tri u jedan za 200kn uzeti...kaze da je super...da je sve neograniceno i da cak PRETPLATA TELOFONA ulazi u potrosnju INPULSA ako sam je dobro razumijela pa to je superuser posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:51:59   
ejmama
I u tcomu  ti je pretplata=min razgovora, ja kod njih imam flat, max tv i tel i zadovoljna sam svime, kod drguih operatera nebi išla još zasad, možda jednog dana kad to bude puno bolje funkcioniralo.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 13:26:07   
mama mery
neznam bas za optimu kakva je nitko je nema koga znam pa se neusuđujem uzeti je

a t-com bi svakako zbog max-tv-a
ubi me ovaj vip 170kn pretplate a samo tri gbuser posted image po meni bolje mi je dati jos 10kn pa zna da imam flet i tv ujednomuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 14:15:11   
Bebys
optima telecom je odlicna NEMAS SE CEGA BOJATI..i puno povoljnija od t.coma...moja mama je sisla sa t. coma kaze nije dobar...pa sad ti kako hoces...ja sam ti rekla sve sto je najbolje...sretno

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 14:16:21   
Bebys
IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: Bebys

uostalom taj ADSL je neogranicen ako uzmes opciju skidanja i sve ostalosada je mama rekla da je izislo NOVO OD OPTIMA TELOCOMA...ima telefon i internet i televizor SVE U PRETPLATI ZA 200 KN pa vam to preporucammama kaze moja da je ODLICNO i nema ogranicenja skidanja niti surfanja...ona ce to sada uzeti TAJ PAKET telefon, internet i tv...odlicno kaze da je...user posted image


i mi smo mislili to uzeti ali moramo cekati da nam ugovor izadje user posted image
callanhoe ISPIRICAVAM SE sjetila sam se da moja sestricna u osijeku da culi smo se preko skypea i ona meni kaze zamisli skinuli mi lovu za to...razgovor...ODMAH JE UZELA OPTIMA TELOCOM...kaze super zadovoljna...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 14:39:57   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Bebys

ja imam STRASNO ISKUSTVA S TIME...pa evo ovakokamera bilo koja uopce nema veze nemora biti skupa...moras je PRVO INSTALIRATI PREKO CD koji dobijes sljedi upute i onda ju tek ustekaj jer ako ju prvo  ukljucis NECE TI VESE RADITI...pazi na to..onda slusalice i microfon...tj. neke kamere imaju svoj micro zavisi kaku kupis...a program...TOPLO PREPORUCAM SKYPE...nema na hr. ima na engleski..NAJBOLJI JE ZA RAZGOVOR I BESPLATAN...ja ga koristim...gotovo svaki dan...skini ga sa googla...upisi skype i to je to...nova verzija je najbolja..inace ljudi koriste MSN...ali je jako los pada program i on mi je vise za djecu...a ako imas na googlu adresu sad po novom sa adrese isto mozes vidjeti se i cuti...ima sve ali druga osoba mora isto imati ISTI PROGRAM KAO I TI NARAVNO..moras se dogovoriti s osobama s kojima se zelis cuti KOJI PROGRAM CETE ZAJEDNO KROSTITI...moja preporuka je SKYPE the best of je stvarno...¨sretno

malo bolje procitaj sta je cura rakla-da ne moze skiniti skype jer joj se resetira komp

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kamear za kompijuter
12.2.2010 10:46:46   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: Bebys

uostalom taj ADSL je neogranicen ako uzmes opciju skidanja i sve ostalosada je mama rekla da je izislo NOVO OD OPTIMA TELOCOMA...ima telefon i internet i televizor SVE U PRETPLATI ZA 200 KN pa vam to preporucammama kaze moja da je ODLICNO i nema ogranicenja skidanja niti surfanja...ona ce to sada uzeti TAJ PAKET telefon, internet i tv...odlicno kaze da je...user posted image


i mi smo mislili to uzeti ali moramo cekati da nam ugovor izadje user posted image
callanhoe ISPIRICAVAM SE sjetila sam se da moja sestricna u osijeku da culi smo se preko skypea i ona meni kaze zamisli skinuli mi lovu za to...razgovor...ODMAH JE UZELA OPTIMA TELOCOM...kaze super zadovoljna...

sve pet Bebys user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kamear za kompijuter
12.2.2010 11:13:32   
Domy
ja imam od vipa ovaj vodafon home boks..i naplačivali su mi za razgovor kad sam pričala preko skypa..s tim da imamo jako spor internet pa nas je non stop prekidalo..maltene nismo ni mogli pričat...

vip je sranje za internet kad moram tako reči..kud je jako spor a masno ti naplačuju..

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kamear za kompijuter
12.2.2010 11:30:45   
mama mery
moj nije vodafone i nije spor samo malo prometauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kamear za kompijuter
12.2.2010 11:38:40   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Bebys

optima telecom je odlicna NEMAS SE CEGA BOJATI..i puno povoljnija od t.coma...moja mama je sisla sa t. coma kaze nije dobar...pa sad ti kako hoces...ja sam ti rekla sve sto je najbolje...sretno


Nije stavr tko je povoljniji, meni nije važno ako plaćam 50kn više kad znam da mi je usluga bolja. Znači treba sagledati sve aspekte, signal ,vezu, tehničku službu itd. Meni je npr. grom 2 put sve spržio nazovem Tcom, odmah drugi dan su došli i zamjenili, poslje te zovu dali je sve u redu, puno stvari možeš riješiti preko neta ili telefonom. Znam da se na ove druge operatere stalno žale na Portošačkom kodu, ne kažem da je Tcom najbolji, ali meni tenutno je.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kamear za kompijuter
30.9.2010 21:13:32   
mama mery
uzela sam kameru......napokonuser posted image user posted image
pokusala sam se cuti s tatom koji je u finskoj ima slike ali nemam zvukauser posted image
kamera ima ugrađen mikrofonuser posted image

molim vas za pomocuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kamear za kompijuter
30.9.2010 21:20:55   
mariola
Tko koga ne čuje? Jesi upalila i zvučnik?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kamear za kompijuter
30.9.2010 21:22:19   
mama mery
mi ga necujemo samo ga vidimo
sve sam upalila i pojacala do krajauser posted image


_____________________________




(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kamear za kompijuter
1.10.2010 8:44:12   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mama mery

uzela sam kameru......napokonuser posted image user posted image
pokusala sam se cuti s tatom koji je u finskoj ima slike ali nemam zvukauser posted image
kamera ima ugrađen mikrofonuser posted image

molim vas za pomocuser posted image



a da li ste se pozvali samo preko video cheta ili i preko zvuka ???
hehehhehe...možda je tu kvaka...ili si instalirala samo postavke za cam a ne i za mic...ja sma imala problem kaj mi u kučište kompa odotraga nije radio zvik a kad uključim s prednje strane hoće...ali ja imma spojeno na svakakva čuddesa pa vjerujem da im as tim veze..poigraj se još malo...a onda ima da se vidimo i čujemo na MSN-U..ipak od Broda te nisam pošteno čula a kamo li vidjela ;))))


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kamear za kompijuter
1.10.2010 8:48:17   
novamama
IZVORNA PORUKA: mama mery

mi ga necujemo samo ga vidimo
sve sam upalila i pojacala do krajauser posted image




od na skype audio set_tings i provjeri da li ti je postavljen taj mic, a ne neki drugi...

ja koristim skype već godinama pa mi se neki dan samo od sebe to isto pobrkalo....

zaboravih dodati, skype ili što već, provjeri audio set_tings.... 

< Poruku je uredio novamama -- 1.10.2010 8:49:29 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!