|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kirby usisavač
3.2.2010 1:15:26   
pula25
imaju ga moji a imam ga i ja dosta dugo i jako sam zadovoljna, neusporedivo sa običnim usisavačima. mi sa njim doslovce usisavamo sve, ali sve, pa nam je jednom iz servisa u šali rekao: vi ovaj stroj baš ne štedite. Nov je skup-definitivno, ali s obzirom da se stvarno jako rijetko kvare (naš imaju preko 8 god i niti jedan kvar) oni koji razmišljaju da kupe, preporučam da kupe polovni. A što se tiće servisa, oni su uvijek tu u slučaju da nešto bude ali su korektni, ne pokušavaju uvaliti ako nešto nije potrebno. A što se tiće alergija, kod nas se problem smanjio, nije nestao

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kirby usisavač
3.2.2010 8:41:22   
curice
isto mi se čini preskupuser posted image

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kirby usisavač
3.2.2010 9:48:50   
plavka
a mi pak imamo vorwerk  ( muž ga je uzeo staroj kad smo se oženili i donio u naš stan) nama više nego odličan, lagano bi trebalo promjeniti neke djelove ali mi se čini da su skupi...

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kirby usisavac
3.2.2010 11:06:30   
Bebys
mislim da neke stvari netreba imati...jer su skupe i nisu NESTO...

< Poruku je uredio Bebys -- 3.2.2010 11:07:26 >

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kirby usisavac
3.2.2010 11:59:59   
Dajana
Bio mi je tip doma na prezentaciji toga, nisam bila previše faccscinirana jer ima sto dijelova za sve i svašta a znam da od toga na kraju ništa nebi koristila. Volim čistoću, ni jedan mi usisavač nije dobar ali ovaj ne samo da je preskup, to su jednostavno suludi novci za dati.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!