|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 18:12:19   
Bebys
IZVORNA PORUKA: xxl

sad sam vidla od tiks potpis-kad mi prićate iza leđa znam da sam korak ispred vas ha ha ha
   ne kuzim te sta je bilo kak to mislis...user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 18:57:19   
xxl
Mislim da je to dobar stav kod traćevauser posted image
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: xxl

sad sam vidla od tiks potpis-kad mi prićate iza leđa znam da sam korak ispred vas ha ha ha
   ne kuzim te sta je bilo kak to mislis...user posted image


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 19:08:11   
Candy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Radim sa samim muskima pa traceva nema.....samo brdo sprdacina na tudji racun jer ipak su oni savrseni user posted image


Skoro pa mogu potpisati user posted image


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 22:59:35   
uciteljica
Mi žene imamo gen za traćanje, user posted image user posted image user posted image .
Osobno volim čuti dobar trač (da mi je vidjeti tko ne), ali ne raznosim. Na poslu nisAm s ni S kim pretjerano bliska pa ni ne znam kako stojim user posted image user posted image user posted image user posted image po tom pitanju.



_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Traćevi na poslu
31.1.2010 12:14:54   
Thea
IZVORNA PORUKA: novamama



ovo sve ostalo je jad i bijeda....doživjele su me kao prijetnju (i muški i ženske) pa ste to trebale vidjet...a ja jedna sasvim normalna ženska, niš posebno, samo volim raditi (e to je bio problemuser posted image )...




Slažem se s novamamom.problem nastaje kad druge vide da si ti ta koja hoćeš raditi,a ne zabušavati kao one i onda dobiješ glavnu ulogu u njihovim tračevima u smislu kako se samo ulizuješ nadređenima sa svojim radom i takve spike.Ali nažalost toga ima svugdje na poslu,među frendovima i moram reći i tu na rr....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

spavanje
pincirotvajler

jeli prerano da beba od 9mj ima jedno spavanje od dva sata po danu

da (47%)

ne (53%)


Broj svih glasova: 74

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!