|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 11:51:25   
Ninaa
Predali smo papire za dječji još u 10 mj. I sad oni traže da dostavimo potvrdu za isplaćenu naknadu za porodiljni u 2008. Nismam bila na porodiljnom i iz svih papira se vidi da sam do 31.12.2008. radila. Odem u HZZO i tražim tu potvrdu, oni vele da se ne izdaje i izdaju mi takvu za 2009. Zovem 10 dana na dječji dok sam napokon dobila gosp. kod koje je naš spis i veli da kaj ovi izmišljaju da ona bez tog ne može napisati rješenje i da ona svaki dan dobiva takve iste potvrde na kojima piše 0. Zovem opet u HZZO i ova veli da oni nisu normalni i da se takve potvrde ne izdaju, a ak ju baš žele da mi nek daju zahtjev na kojem to traže. Luda sam više, sad bi trebala ići u Zagreb po zahtjev, pa onda u Jasku po potvrdu pa onda opet u Zagreb. Najrađe bi ih poslala u određeno mjesto. Nek mi sad netko od vas tko ima dječji veli jel mu trebala ta potvrda i kaj da poduzmem.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 12:00:05   
ninolina
ja neznam nemamo dječji ali gleda se prosjek prošle znaći 2009 nema kaj s 2008. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 12:02:21   
Ninaa
Ma mi još neznamo i jel imamo pravo jel nam ne žele reći tek kad svi papri budu tamo, da znam da nemamo ne bi se ni živcirala, ali sad iz principa nedam. MM je tako išao 5 puta za papire za bolovanje kad je ozlijedio ruku a kak je obrtnik država mu treba isplatiti novce i tek sad je sve bilo u redu, sad čeka novce. Nema i to je totalno bezveze taj papir i neznam kaj da sad napravim.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 12:09:59   
BruMa
Ja znam da za dječji trebaš potvrdu o prihodima za prošlu godinu.Znači ako predaješ u 2010. trebaš potvrdu o prihodima za 2009. godinu.Ako si predavala u 2009. onda trebaš za 2008. potvrdu.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 12:13:58   
pincirotvajler
to i mi moramo srediti kad se beba rodi, i kad sam pitala kaj treba isto su mi rekli potvrde o primanjima za cjelo kućanstvo

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 12:16:32   
Ninaa
NEma veze ak je treba ali zašto ova na zdravstvenom tvrdi da se takve potvrde ne izdaju ak nisam bila na porodiljnom u 2008.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 15:06:00   
natalijax
ja bi njih poslala sve u najvecu firmu,pa nek rade oni kojima zaista treba posao,zbilja svakaki radeuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 15:09:27   
elle1
ja se uvijek naljutim kad s njima imam posla...opcenito kad obavljam bilo kakvu papirologiju

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 16:03:03   
mala pcelica
do koje visine plaće se ima pravo na djeciji doplatak?

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 16:04:37   
ninolina
do koje visine plaće se ima pravo na djeciji doplatak?

mislim da je po članu 1663 kn znači puta koliko vas ima i to oduzmi od primanja


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 16:19:50   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: ninolina

do koje visine plaće se ima pravo na djeciji doplatak?

mislim da je po članu 1663 kn znači puta koliko vas ima i to oduzmi od primanja


jel tolika prijava mora biti 1663 kn ili ?
htjela sam pitati ako prijava jednog od clana obitelji je veca od 5000 kn jel se ima pravo na dj.doplatak?

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 17:08:01   
pincirotvajler
pa ja mislim da se zbroje primanja svih članova i podjeli na br članova,,mislim da nema veze koliko je pojedina prijava user posted image  samo da na kraju ne ispadne po članu više od tih 1600

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 17:10:00   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

pa ja mislim da se zbroje primanja svih članova i podjeli na br članova,,mislim da nema veze koliko je pojedina prijava user posted image  samo da na kraju ne ispadne po članu više od tih 1600

tnx, onda nemamo pravo na to user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 18:25:13   
pincirotvajler
i mi smo na granici, morat ćemo pomno izračunati sve user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
29.1.2010 19:32:19   
lidac0605
Meni je prošle godine taj prosjek po članu prelazio 10 KN i zbog toga sam izgubila 1100 kn doplatka user posted image
Prokleta birokracija...
Al sad kad se bebica rodi,imat ćemo opet pravo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
29.1.2010 19:50:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dječji doplatak- tko je tu blesav
31.1.2010 11:40:04   
Ninaa
Na kraju smo preporučenom poštom dobili opet tu dopisnicu da trebamo to dostaviti hitno. Kak radim kod javnog bilježnika znam da ak je u roku 8 dana ne dostavimo izdat će rješenje da nema svih papira. onda sam zvala u HZZO i tražila šeficu ona veli da se takva potrda inače ne izdaje ali da ak mi treba da će je izdaati i da nek nazovem u pon. Ajme koliko živaca, vremena i telefona da bi dobio oko kaj trebaš. Uf

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!