|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:23:55   
ninolina
user posted image Jadno je radi ovog stanja u zdravstvu,jadno je zato kaj misle da buju za ciglicu kave imali sve kaj zamisle,jadno je zato kaj trebaju dat ciglicu kave da bi nekaj dobili...halouser posted image kolko to košta 10 knuser posted image ja sam se stvarno svega nadobivala al za odrađen posao,od parfema, do kikirikija...a kome dobro kavu i ne pijemuser posted image

a gle ti najbolje znaš kako se tamo posluje. Ja osobno volim odnesti dok ako je nešto veće u pitanju.
Recimo sestra koja se lječi već godinama, svaka 2-3 mjeseca odnese sestrama kavu i bombonjeru i tako svakoj. Doktoru ne dolazi s kavom to su uvijek vrednije stvari, ali kako kaže pa s njima sam svaki drugi dan i kroz to im se zahvali. Ja ne vidim ništa  loše u tome pokažeš da si zahvalan na onome kaj rade za tebe


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:25:18   
ninolina
ne prićam o tome kad dobijem iz zahvalnosti neg kad moraju dat da bi im nekaj napravila

ma ja sam i za to ako će mi to pomoći


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:27:38   
Bebys
xxl ja imam loseg iskustva ali sa doktorima ne sa sestrama bile su mi navazda o.k. pusa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 78
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

babinje
danery

u babinje (prijateljici) biste išli:

a) nakon par dana (22%)

b) nakon mjesec dana (66%)

c) nakon nekoliko mjeseci (12%)


Broj svih glasova: 106

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!