|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zašto Duve
15.1.2010 18:23:02   
natalijax
možda je bilo do greške,pokazalo mi je kvacicu poslije da si obilježena za prijatelja,ak vidiš slike onda je dobro,jer sam obiljezila album samo prijatelje,poslije naše manekenke pauline za multivitamiski sokuser posted image nestavljam više javno albumuser posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: zašto Duve
15.1.2010 18:27:00   
Duve
ok, moji su albumi za reg. članove-pa se nadam da ih vidiš...tvoj album sam uspjela vidjet tek kad sam te stisnula za kontakt-valjda je u tome bio problem, al blokirala nisam nikoga

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: zašto Duve
15.1.2010 18:29:33   
lee
nato maleni je prekrasan!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: zašto Duve
15.1.2010 18:30:45   
natalijax
hvala vam,user posted image meni su svi klinci prekrasniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!